Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 280
  1. #11
    Wszystko spoko tylko obawiam sie, że frekwencja będzie niska. Chyba nie chcesz grać ze mną , Coolfonem i Agą bo oprócz mnie to sobie w tym składzie w domu możecie pograć.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Zmylily Cie zapewne te zadziwiajaco duze bet`y z prawie nut`sem obu Panów... jednakze Michal sie nie splukuje.....jak .... i tu tkwi odpowiedz



    1.Side bet mysle ze bedzie jescze do przedyskutowania...
    2.Zdjecie umieszczono bo jestem nad wyraz przystojny ,a do pro to mi jeszcze troszke brakuje! (..) Czyzbys odpadl z PPT z para??


    Barca, to bylo dobre

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Barcelona zobaczymy jak to jutro bedzie. Umawiamy sie wstepnie na 18.

  4. #14
    Spoko ja będe na 99% ten 1% rezerwy to przypadki losowe :P to tak jak mam 1% na wygraną i spada mi mocniejszy układ na riverze W takim razie zapraszam wszystkich na 18:00 tymczasem papapa

  5. #15
    No i prosze, nawet się uzbierał fuul table Ba nawet 2 stoliki

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    czorny a ty do sosnowca jedziesz albo wojtek ? albo ktokolwiek ? bo wychodzi na to ze sam bede musial jechac a to mi sie nie usmiecha :/

    edit: no i przypominam ze jutro start wielkiej ligi ; ) a po final table siadamy i ogladamy historyczny awans polakow do ME
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 16-11-2007 o 09:14

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    sorry za moja nieobecnosc , postanowilem wziasc dwa tygodnie wolnego od pokera na zywo i online oprucz sobotniego turnieju.
    Do Michala do sosnowca juz napewno sie wybiore

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Prosze zorganizowac jakis stolik we wtorek,bo wtedy akurat mam wolne i moze akurat komus tez ten dzien spasuje....a wiec chetnych prosze o wypowiedz:P (tak Barca, wiem ze tY na pewno mozesz)

    Panie michael`u, do Sosnowca na dzien dzisiejszy jade na 80%.
    Jak to sam!! A pajak, coolfon, aga??

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Ja jade w tym terminie na Unibet Open do Warszawy, a pajak ma jakis egzamin czy cos takiego.

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    a to pytanie o stolik we wtorek oznacza ze cie dzisiaj nie bedzie mister czorny ?

    wojtek no to trzymam za slowo, bo puki co to moze sie zbiru z zoltym wybiora jak punkty sie im uda wyrobic
    wiec moze w 4ke pojedziemy
    no i jeszcze age namowimy ja mysle