Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 280
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Zapraszam wszystkich graczy z Tarnowa i okolic na turnieje trzeciego sezonu naszej ligi. W porównaniu z poprzednim sezonem zajdzie kilka kosmetycznych zmian. Turnieje będą odbywać się w każdą sobotę (za wyjątkiem tych w które będzie Polish Poker Tour, toż to święto przecie czyli nie będzie turniejów w dniach 8.12.2007 oraz 19.01.2008 ) o 16:30, zaczynając od tej soboty - czyli startujemy 17tego listopada i tu uwaga, bo w tą sobotę ze względu na mecz Polska - Belgia (przez który będzie prawdopodobnie duży tłok) zaczniemy wyjątkowo trochę wcześniej o 16:00, tak by skończyć przed meczem.
    Miejsce gry pozostaje to samo - 'bilardownia' na ul. gumniskiej. Zostanie nieco wydłużony czas dalszych leveli blindów, pierwsze będą trwały tradycyjnie 15min, a kolejne odpowiednio 20min i 25min. zobaczymy jak się to sprawdzi. Zmieniłem wzór wyliczania punktów do klasyfikacji generalnej na =10*((M-6)/N)^0.4-6 gdzie M to liczba graczy, a N to zajęte miejsce, dzięki czemu będzie mniejsza różnica między czołowymi lokatami. i tak przy 16tu graczach punkty będą wyglądać tak: 1 19.1, 2 13.0, 3 10.2, 4 8.4, 5 7.2, 6 6.3, 7 5.5, 8 4.9, 9 4.4, 10 4.0, 11 3.6, 12 3.3, 13 3.0, 14 2.7, 15 2.5, 16 2.3 . Między pierwszym a drugim miejscem przy takiej liczbie uczestników jest teraz 6pkt różnicy, a w starym wzorze było 11. Ponadto prawo gry w Mastersie będzie miało 7 pierwszych osób. Zmieniona została też struktura podziału puli ligowej. Będzie jedno płatne miejsce w Mastersie i zwycięzca otrzyma 50% puli ligowej, nagrody za klasyfikacje generalną będą takie same jak w poprzednich sezonach czyli pozostałe 70% z pozostałej drugiej połowy puli ligowej dostanie zwycięzca, a 30% otrzyma drugie miejsce.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 13-11-2007 o 14:39

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    wzor wydaje mi sie ok
    wyjdzie w praniu po tym sezonie ale na pewno kazdego po czesci zadowola i tych co uwazaja ze premiowane powinno byc zwyciestwo i tych ktorzy uwazaja ze rowna gra i dochodzenia czesto do final table powinno byc rowniez prewmiowane

    zobaczymy jak to wyjdzie w praniu
    prezes wszystkie zmiany juz podal
    ja przypominam jeszcze tylko o jedenej o ktorej zapomnial ze jezeli zawodnik nie rozegra ani jednego rozdania w turnieju jest klasyfikowany na ostatnim miejscu

    no to GUT LAK i do zobaczenia przy stolach

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez Barcelona Zobacz posta
    No 19stycznia 2007 napewno nie będzie turnieju bo to już przeszłośc. Popraw Coolfonik na 2008


    juz za[pmnialem jakie to barcelonka ma ambitne komentarze

    Ja narazie nie wyrazam swojej opini,bo nie mam zbyt czasu na psanie obszernych postow,ale systm punktacji nie widaje mi sie zbytnio zmieniony. Miedzy 1wszym a trzecim miejscem polowa punktow roznicy??hmmm....

  4. #4
    Hmmmm a kto to pojawił sie na forum? Uaaa już zapomniałem że jakiś czas temu , jeszcze chyba w poprzednim sezonie grał taki zawodnik z ksywką "Czorny" ale chyba specjalnie sie nie wyróznił skoro już o nim zapomniałem. A tak serio Czorny to wracaj do nas, nie uciekaj do Las Vegas tak jak Robert. pozdrawiam

  5. #5
    Panowie pokerzyści, co jest??? Czyżby tarnowski poker upadł? Może zagramy w czwartek jakiś stolik dla podtrzymania tradycji? W sobote turniej to zbyt długo nie pogramy , poza tym jest mecz więc wiekszośc będzie skupiona na historycznym awansie Biało-Czerwonych do ME a nie na stoliku :P Zapraszam

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    no widzisz to wszystko przez twoja zachłanność. zgrałeś wszystkich z ostatnich zaskurniaków i stracili ochotę na grę. ale nie mnie to oceniać. następnym razem musisz dać komuś wygrać. ja bym się jutro pojawił, ale wątpię żeby frekwencja dopisała. w sobotę pewnie nie zagram stoliku, bo po turnieju idę na imprezę.

  7. #7
    No ja w sobote też gdzieś bym poimprezował, ale znając życie i tak zostane na stolik, tym bardziej jak w czwartek nie zagramy.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    No widzisz Panie Barcelonka, jak chcesz to potrafisz cos skladnie i na temat sklecic. Nawet to zjebanie Czornego mi sie podobalo Wiesz dobrze o tym,ze teraz mam zajebisty zajeb w robocie (wiesz duzo tutaj szulerow w kasynach w Las Vegas) i pojawie sie na tarnowksim krolewsim pokerze juz niebawem. Wyobraz sobie ze nawet na inauguracyjnym turneju nie bede!!

    pzdrw. Samiego F. bilardowni (quiz.... kto to jest waszym zdaniem)

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    hmmm mam 3 typy, ale jak nie pozdrawiasz sam siebie to juz tylko 2. zostal pan B i M, i po dluzszym zastanowieniu stawiam na Michala. co wygralem ?

    czyli czorny nici z naszego side bet'u ?

    a poza tym po co pracujesz ? powinienes zostac pro. szczegolnie ze masz zdjecie card playerze
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 14-11-2007 o 17:36

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Barcelonka jak chcesz to jutro zagramy. Co ty na to?? o 18 jak zawsze.