Strona 14 z 28 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 280
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez Barcelona Zobacz posta
    Musze przyznać, że dawno tak sie rewelacyjnie nie grało jak dzisiaj. Nawet w karty ani razu nie patrzyłem.

    czyli wpadles w cos takiego jak pajak.....karta idzie to sie dobrze gra. `Nie sra`, to `chce mi sie spac i ide do domu` heheh

  2. #132
    Problem tylko w tym, że stolika wogóle nie było z powodu oszałamiającej frekwencji.

  3. #133
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez Michal_J7 Zobacz posta
    a ty bys sie w koncu pojawil bo dla takich leniwych studentow jak ty przenieslismy lige na sobote a teraz nawet nie moge ich z radoscia ogrywac
    Mialem byc Michal w ta sobote bo wrocilem nawet do Tarnowa specjalnie, ale sie rozchorowalem w piatek akurat i nie bylo opcji z goraczka isc w sobote na turniej. Obiecuje ze na nastepnym bede

  4. #134
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ja tez sie rozchorowalem tak ze w czwartek tez napewno nie bede

  5. #135
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Ja we czwartek moge zagrac, akurat mam wolne. Jesli sa jacys chetni prosze o info na forum o ktorej bylaby ew.gra

  6. #136
    No ja moge zagrać. Myśle, że tradycyjnie 18:00 o ile będzie pare osob. Prosiłbym o potwierdzenie obecności bo nie mam zamiaru drugi raz robić sobie przejażdżki do Tarnowa.



    Ps: pozdrowienia dla Pajączka no i napisz coś o rozgrywkach na necie bo już sie stęskniłem.

  7. #137
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    4
    Ja też się rozchorowałem - czyli nie zagram jutro.

  8. #138
    To widze, ze jakiś wirus panuje wśród pokerzystów.... a może to ptasia grypa? Kto wie... kurcze mnie też coś bierze chyba nie będe mógł przez następne 3 miesiące grać.

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Barcelona nie mozliwe ze 3 miesiace. Ty jednego dnia nie mozesz wytrzymac bez pokera a 3 miesiace to wiecznosc.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na stoliku pewnie we wtorek.

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Cytat Zamieszczone przez Barcelona Zobacz posta
    To widze, ze jakiś wirus panuje wśród pokerzystów.... a może to ptasia grypa? Kto wie... kurcze mnie też coś bierze chyba nie będe mógł przez następne 3 miesiące grać.
    to chyba raczej fishowa grypa

    Chcialem jeszcze przy okazji przypomniec, ze w sobote turnieju nie ma.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 06-12-2007 o 07:20