Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    Pokerka uruchomiłem tylko Expekta, bo nie gram właściwie Chodzi bez problemów, acz pokazuje, że słaba konekcja. Uruchomiłem nawet kilka stołów, jak równiez graficznie wymagający TruePoker. Tam teżs kilka stołów na raz, ale tam już bywały disconnecty.

    Nie wymag śilnego sygnału do działania. 'Wskaznik' posiada 5 'poziomów', a miejsca, gdzie często uzywam (pod ziemią, za grubymi ścianami) mam maksymalnie 3, normalnie 2 słupki, a nieraz jest też na 1, czyli na czerwonym. Działa dalej. Potrafi jednak czasami zgubić sygnał, na przykład wczoraj po ulewie w W-wy. Otwieram wszystko co chcę - strony ww (teraz jestem podłączony przez GPRS), czaty, gry java na swoim forum, ściąganie maila z załącznikiem 5MB zajmuje ok. 40min, ale jednocześnie można trzymać przynajmniej jedno okienko www otwarte. Obsługuję też swój sklem OnLine często za pomocą tego łącza - bez problemów, jak równiez obsługa rachunku bankowego OnLine.
    Dla mnie najważniejsze to to, że jest to bez limitu transferu, bo tu bym przekroczył nieraz w ciągu dwóch dni cały limit na cały miesiąc. Normą jest ok. 20MB dziennie, kiedy NIE słucham radia OnLine. Radio drastycznie zwiększa transfer oczywiście.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Z tego, co widzę klienty pokerroomów nie zużywają praktycznie żadnej przepustowiści łącza, natomiast są podatne na opóźnienia.
    Proponowałbym określić jakość tej usługi pod tym właśnie kątem poprzez spingowanie kilku serwerów (pokerstars.com itd.).

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    hej
    odświeżę trochę ten temat i spytam,
    czy ktoś łączy internet przez komórkę i jak się wtedy gra (zrywanie / opóźnienia)