Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Ciekawy wykres

  1. #21
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Ale do rzeczy, jakie wyniki osiągaja najlepsi na 55$ czy 100$ sng ?
    Tylko tak powiedzmy minimum po 2000 turniejach.

    pzdr
    Jesli nie turbo:

    na 55 okolo 13%
    n1 100 ok 9%

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no ale z tego wynika chyba ze cholernie czesto grasz do showdownu :P bo tam masz ogromna strate czyli pewnie za czesto callujesz na river albo inna rzecz jaka mi przychodzi do glowy to ze nie betujesz odpowiednio swoich dobrych rak i przeciwnicy dostaja darmowe karty i potem pokonuja cie na showdownie

    Ale to taka moja czysto na glowe interpretacja tego wykresu

  3. #23
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    To jest limit sebkrol, tam ciezko jest z zrzucaniem riverow, gdyz dostajesz za dobre oddsy, ale fakt to jest moj najslabszy element gry, zrzucanie riverow, tyle ze przez 2 lata nie bylo to problemem na tyle by nie moc skonczyc paru sesji na plus. Co do dawania darmowych kart, nie daje. Robilem analize tez, czy nie za czesto dochodze do rivera, ale wyszlo mi ze tutaj zazwyczaj dochodze jesli oddsy graja na moja korzysc, lub jesli jestem z przodu w rozdaniu.
    Ostatnio edytowane przez cra ; 12-12-2007 o 12:45

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Używanie PokerEV na serwerach, gdzie nie widać zmuckowanych kart nie ma sensu. Przykro mi.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    moze ktos ocenic ten wykres.wydaje mi sie ze gram zle ostatnio a nawet fatalnie moze ten wykres powie co zle robie


  6. #26
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Prosiłbym o komentaż do tych dwóch wykresów. Jeden jest mój, drugi mojego kolegi. Co z nich wynika i co powinniśmy poprawic?

    O czym świadczy fakt, że total winnings>showdown winnings i odwrotnie. W zasadzie to wszystko mamy odwrotnie






    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Pierwszy wykres - standard. To, że Total Winnings jest poniżej Showdown Winnings to normalka, gdyż do Total Winnings doliczają się blindy, które musisz płacić. Odejmij od Total Winnings sumę wszystkich blindów, które dałeś, a przekonasz się czy jesteś na plus czy też na minus w rozdaniach, gdzie nie dochodziło do showdownu.
    Osoba z drugiego wykresu ma szczęście (niebieska linia jest nad czerwoną) i wygląda na to, że gra dobrego, agresywnego pokera i zgarnia sporo potów bez showdownu.

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Mam pytanko. Najogolniej mowiac zalozmy ze gram poprawnie i nie mam szczescia ani pecha.
    Czy wtedy sklansky bucks powinny byc na tym samym poziomie co total winnings czy tez powyzej? Chodzi mi o to czy sklansky bucks to to co powinnismy wygrac nie majac szczescia ani pecha, czy tez ta wartosc jest wieksza od naszego ogolnie rozumianego EV? W drugim przypadku prosilbym o wyjasnienie z czego wynika ta nadwyzka. Czy tez moze sklansky bucks odnosza sie tylko do rak, w ktorych byl showdown?
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 16-12-2007 o 09:35

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Sklansky Bucks odnoszą się tylko do rozdań z showdownem, bo niby skąd PokerEV ma wiedzieć jakie karty miał przeciwnik jeśli do showdownu nie doszło? Jeżeli nie masz ani szczęscia ani pecha, to Sklansky Bucks powinny równać się z Showdown Winnings.