Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (10 handed) Party Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    saw flop|saw showdown

    SB ($24.75)
    BB ($4.62)
    UTG ($32.94)
    UTG+1 ($24.68)
    UTG+2 ($24.05)
    Hero ($55.11)
    MP2 ($10.07)
    MP3 ($25.50)
    CO ($6.65)
    Button ($46.20)

    Preflop: Hero is MP1 with , .
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1, 6 folds, UTG+1 calls $0.75.

    Flop: ($2.35) , , (2 players)
    UTG+1 bets $1, Hero calls $1.

    Turn: ($4.35) (2 players)
    UTG+1 bets $1.5, Hero raises to $4.5, UTG+1 calls $3.

    River: ($13.35) (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $8, UTG+1 folds.

    Final Pot: $13.35

    Results in white below:
    Hero has 8h 8s (four of a kind, eights).
    Outcome: Hero wins $13.35.











    UTG+1 12/3,5/4 po jedynie 58 handach Szczerze to nie zauważyłem tego jego limpowania. :/

    Pytanie jak w temacie.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    dajesz 4xBB i masz nadzieje ze cie sprobuje przyblefowac

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Mało który przeciwnik ma na tyle odwagi aby po re-raise na turnie zrobić bluff c/r.

    W zakresie rąk z którymi przeciwnik limpuje, ogląda flopa i donkbetuje flopa mieści się AT, (może QTs, KTs) oraz, przy jego poziomie agresji, nie wykluczałbym niższych par.

    Jeśli faktycznie ma którąś z powyższych rąk to pasowałaby rozegrana sekwencja na turnie: słaby bet na turnie - call. Zapewne zastanawia się z czym go tylko sprawdziłeś na flopie, stąd 'feeler bet' o 1/3 puli, ponieważ jednak obawia się Twojego ewentualnego monstera.

    Nie za bardzo rozumiem jego sprawdzenia re-rais'a na turnie i fold na riverze. Ja zawsze zakładam, ze przeciwnik, który sprawdził re-raise na turnie jest gotowy sprawdzić bet na 'bezpiecznym' riverze i betuje bezwzględnie mocno.

    Ja także stawiam $6 - $8 w tej sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez doodydota ; 17-11-2007 o 14:36

  4. #4
    Moim zdaniem zagrałeś to dobrze. Przecież twój przeciwnik dawał jakieś dziwne bety 1/3 puli, więc nie ugrałbyś więcej nawet Call'ując na Turnie i Re-raisując na Riverze bo pewnie by zrzucił. Skoro sprawdził Re-rais na Turn to Bet na River jest napewno dobry, może nawet mogłeś się pokusić na BetPot bo na stole dużo się nie zmieniło(można wykluczyć twojego strita bo przecież nie Re-raisowałbyś na Turn licząc na 9River :P ). Skoro sprawdził Re-rais na Turn to powinien sprawdzić Bet na River. Takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam!