Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Nie wiem, czy dostane jakies sensowne odpowiedzi, ale moze.

    Poza samym graniem w pokera, interesuje mnie troche cala otoczka pokera online. Nie slyszalem jednak kopletnie o polskich graczach cash games grajacych na wysokich limitach. O ile lepsze wyniki turniejowe mozna zobaczyc na tym forum, o tyle ciezko cos znalezc, jak wysoko i z jakim skutkiem graja najlepsi gracze cash. Szczerze mowiac nigdy nigdzie nie widzialem Polaka grajacego wyzej niz NL1k

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Sa tacy, ale nie wiem po co ten watek, chcesz liste czy jak? btw ciekaw jestem np na FTP jak oceniasz skad ktos jest

  3. #3
    Pytam z ciekawosci, moze ktos odpowie cos ciekawego. Zadnej listy nie potrzebuje, nic nie wnoszacych odpowiedzi tez w sumie nie ..

  4. #4
    są nawet tacy co grają NL10k...

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez maggman Zobacz posta
    Pytam z ciekawosci, moze ktos odpowie cos ciekawego. Zadnej listy nie potrzebuje, nic nie wnoszacych odpowiedzi tez w sumie nie ..
    Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

    Raczej na forum nie uzyskasz takich informacji.

    Btw Mam nadzieję że moja wypowiedz wniosła coś do tematu

    pozdro

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    LeeSue a po co odpowiedź miałaby coś wnosić skoro temat i tak zaraz się wyniesie

    A autor niech nie bawi się w macierewicza

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    W sumie racja, pokątnie o to samo mi chodziło.

    Pozdro

    LeeSue

    Btw Nie mogę znaleźć regulaminu forum i zastanawiałem się żeby zrobić tam zapis dotyczący właśnie takich pytań oraz ujawniania wyników poszczególnych graczy(forumowiczów) bez zgody - chyba ze to juz zostało zapisane lub jest to niepisana zasada która ja osobiście zawsze szanowałem.
    Ostatnio edytowane przez LeeSue ; 08-11-2007 o 19:02

  8. #8
    OK wycofuje pytanie, przeciez tu faktycznie zaraz zaczna mnie ludzie podejrzewac o to ze jestem z US. Co za paranoja. Przeciez nie pytam sie o nazwiska, adresy, nawet xywki mnie nie obchodza. Interesowalo mnie, czy sa Polacy grajacy wlasnie np. NL10k, czy jest ich duzo, jak sobie radza,... Mniejsza z tym. Dzieki za rzeczowa dyskusje. EOT

    P.S. weeskacz, gwarantuje, ze offline nie porownalbys mnie do Macierwicza bez konsekwencji ... Na szczescie online nikt nie jest w stanie mnie obrazic, nawet tak drastycznym porownaniem ...
    Ostatnio edytowane przez maggman ; 08-11-2007 o 20:07

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    NIe wiem z czego robicie taka afere. Jakby ktos napisal, ze gra NL1000 czy wyzej to co takiego by sie stalo? Nikt go za to scigal nie bedzie. Jak ja bede gral (i wygrywal) na NL1000 to na pewno dam wam znac. Tylko po to zeby sie pochwalic.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Ja sie bede chwalil dopiero NL10k