Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Proponuję wprowadzić instytucję głosowania nad banowaniem szczególnie uciążliwych uczestników forum. Temat mógłby założyć dowolny użytkownik, w ankiecie wypowiadaliby się wszyscy chętni a po jakimś czasie czy zebraniu odpowiedniej ilości głosów Doli oglądałby wyniki sondy, badał posty delikwenta i podejmował ewentualnie decyzję...

    Co Wy na to? Taka oddolna, demokratyczna inicjatywa wymierzona przeciwko wszelkim JEZUZOM i innym upierdliwcom...

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    czyli coś w tym stylu?
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6346

    Bocian, ale co to da? Taki typ założy nowe konto i jeszcze bardziej sobie "poluzuje"
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 08-11-2007 o 14:36

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja proponowal bym bana dla goscia TITO ktory w kazdym poscie kogos obraza

    Weeskacz jak to co to da dla doliego to pewnie jedno klikniecie a gosc bedzie musial od nowa wyplaniac formularz

    niech sie mecza dzieci neo

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    I agree

    Jeśli obrażanie leży w czyjejś naturze i robi to w każdym wątku to bezwzględny ban . I tak do skutku jeśli to dla admina jedno kliknięcie to chyba nie ma problemu.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No to sypcie nicki, a ja jako expert od ankiet zrobie taką pt. "Kto ma dziś opuścić dom Wielkiego Szu"

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Tito to dobry typ.

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    mnie - nie banujcie
    To forum jest dla mnie bardzo przydatne, pozwala np zapisać się na turniej live itp. Wiadomo jeden leszcz więcej i macie wyższe nagrody.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ja proponowal bym bana dla goscia TITO ktory w kazdym poscie kogos obraza
    nie kogoś a tylko Ciebie

    i od razu stanowczo się sprzeciwiam banowaniu daniza - niczyja obecność na forum nie wywołuje tyle dobrego co daniza. dzięki niemu kilku forumowiczów dowiedziało się jak wspaniałe mają telenty reżyserskie, pisarskie itp....

    a generalnie oddolna incjatywa w kierunku bana dla jakiegoś upierdliwca jest calkiem słuszna
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 08-11-2007 o 16:41

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    daniz to folklor można go lubić lub nie, ale nie jest jakiś groźny...

    co do tych ankiet dla mnie to jakiś dziwny pomysł pirwszy raz się z tym spotykam a na wielu już forach byłem a nawet nimi adminowałem... od takich rzeczy są modzi i admini a jak się nie wyrabiają to trzeba po prostu jakichś dodać lub wymienić (no offence to tylko hipoteza) a my użytkownicy jak chcemy pomóc to jest przy poście taka ikonka REPORT i można zgłosić nadużycie...

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie, uzwyanie tej ikonki znacznie ulatwi nam zycie, glosowan na pewno nie bedzie, ale sugestie mile widziane