Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    lol nie unos sie bogdan, rzecz w tym, ze ciezko odroznic kogos kto dumpowal i teraz brzytwy sie chwyta zeby odzyskac cos, a kogos kto z dobrego serca postanowil ostrzec innych graczy. Nikt ci nie wypomnial ilosci postow, ale jesli nikt kompletnie o tobie wczesniej nie slyszal, to ciezko ocenic ktorym jestes przypadkiem, dlatego LeeSue dobrze napisal, ze popros o HH - jesli oskarzyli cie o dumping nie powinno byc z tym zadnych oporow i bedziesz mial spory argument i ostrzezenie dla nas wszystkich poza "nie wplacajcie tam nigdy!", pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Zanim zaczniesz szukać apologetów opisz dokładnie swoją sytuację, bo jak na razie z tych szczątkowych informacji nie jesteś obdarzony zbyt dużą estymą.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Przykro mi, że znalazłeś się w tej sytuacji.
    Jest to procedura standardowa wielu pokerroomów, że blokują konto, kiedy wyświetli im się flaga ostrzegawcza. Z reguły są to dwa lub więcej skorelowanych zdarzeń, które świadczą o podejrzanych działaniach klienta. Sam fakt zablokowania konta nie oznacza jeszcze, że Twoje środki przepadły. Zostały zamrożone do czasu wyjaśnienia sprawy.

    Nikt tutaj nie przesądza o Twojej winie, i nikt za Ciebie nie rozwiąże Twojego problemu. Takich ostrzeżeń pojawia się wiele na forach pokerowych, z reguły wątki są zakładane przez nowicjuszy, a my już jesteśmy znieczuleni na tego typu rewelacje.

    Nie masz wyjścia. Musisz przejść "ścieżkę zdrowia" i wyjaśnić Twoją sytuację z supportem. To może trwać nawet wiele tygodni. Unoszenie się emocjami nic Ci nie pomoże.
    Nie bluzgaj na pokerroom, nie wyżywaj się w mailach do supportu, tylko napisz rzeczowego maila, zaczynając od prośby przesłania Tobie hand history.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Wyslij maila z prosba o HH,i wtedy wrzuc na forum,zerkniemy sobie

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polegają te niedozwolone zagrania bo ja do tej pory myślałem że wszystko jest dozwolone...no chyba poza zmową kilku graczy przeciwko reszcie (informowaniem się o swoich kartach) ale chyba nie to ci tutaj zażucają?

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    chip dumping = moze wygladac np tak: wchodzisz z kolegą na pusty stol, macie po $100, preflop podbijasz do 99 on daje allin a ty pasujesz, mniej więcej coś takiego :P

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    EJJJJJJJJJJ BEtWAY oddawac kase jak mozna tak okradac gracza !!!!!!!!


    SKANDAL !!!!!!

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Sebkrol dostałeś ipoda z i4poker?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez joy71 Zobacz posta
    czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polegają te niedozwolone zagrania bo ja do tej pory myślałem że wszystko jest dozwolone...no chyba poza zmową kilku graczy przeciwko reszcie (informowaniem się o swoich kartach) ale chyba nie to ci tutaj zażucają?
    chip dumping - celowe przegrywanie/wygrywanie pieniedzy do/od innego gracza.

    Zwykle uzywany by 'wyprac' nielegalnie zdobyte srodki na koncie i je pozniej wyplacic.
    Kara jest najczesciej konfiskata srodkow na koncie.
    Z wiadomych wzgledow najlatwiej jest to zrobic grajac hu tym samym najwiecej dochodzen jest wlasnie w tych przypadkach.
    luckylukepoo podal dobry przyklad.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    EJJJJJJJJJJ BEtWAY oddawac kase jak mozna tak okradac gracza !!!!!!!!


    SKANDAL !!!!!!
    LOOOOOOOOOOL Sebkrol cos zgubil