Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Eeee tam. Nie ma nic złego w wyskoczeniu po południu na bilard albo kręgle. Albo pogranie w rzutki. Jest sporo sportów, które są bardziej "barowe" i pozwalają się wyluzować. A przy okazji moga dawać dużo satysfakcji jako hobby. Ja tak mam z bilardem. Gram czysto rekreacyjnie, ale że robię to już od paru lat, to i satysfakcja z rosnących umiejętności jest coraz większa. I wszystko "samo" przychodzi.

    Chill, man.

    Aha - i postaraj się nie wpłacać więcej dropsów na pokera. Najwyżej zagraj na żywo w jakimś miłym gronie na 0.1/0.2 PLN.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Poker byl jedyna rzecza jaka mogla mi uratowac zycie. nie nadaje sie do innej "pracy". Poker to byla dla mnie szansa na ogromna niezaleznosc. Siadasz do kart, wygrywasz srednio 8-12bb/100h i masz reszte swiata gleboko w d..

  3. #33
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Skoro tak chcesz gadać to nie licz, że ktoś będzie Ci towarzyszył.
    Może to Ci się przyda...

    pzdr!

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez arturk Zobacz posta
    Poker byl jedyna rzecza jaka mogla mi uratowac zycie. nie nadaje sie do innej "pracy". Poker to byla dla mnie szansa na ogromna niezaleznosc. Siadasz do kart, wygrywasz srednio 8-12bb/100h i masz reszte swiata gleboko w d..
    Tez bym tak chciał, ale najważniejsze są dla mnie studia. Kiedyś tez liczyłem na to, ze jakoś to będzie, wszystko olewałem, miałem nastawienie roszczeniowe. Ale nie ma czegoś takiego, jak darmowy obiad, dostałem porządnego kopa w dupe(wyrzucenie ze studiów), przez rok musiałem pracować za grosze. Teraz jestem znowu na studiach i one są najważniejsze.
    Ale jak już raz poczyta się o milionerach ze WSOPa i pogra sie na prawdziwą kasę, już sie tego nie zapomina Ale zanim zostanę tym inżynierem za 5 lat, przyswoję wszystko, co ludzie napisali o pokerze i może zostanę sharkiem

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Ja tak mam z bilardem. Gram czysto rekreacyjnie, ale że robię to już od paru lat, to i satysfakcja z rosnących umiejętności jest coraz większa. I wszystko "samo" przychodzi
    Bywasz na jakichs Polturach? Moze znamy sie z widzenia?...

  6. #36
    Dzięki za Off Top Też lubię bilarda świetna gra! Jakby ktoś rozmawiając jeszcze dodał co myśli o tych turniejach i głównym temacie to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie