Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    widzisz, biednemu wiatr zawsze w oczy

    Ale zamiast sie żalić lepiej naprawdę skończ z pokerem lub przejdź na gre tylko na play money. Widać nie wszyscy są stworzeni do pokera. Na pewno znajdziesz sobie inne hobby, bardziej dla Ciebie EV+

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Ja w każdej dziedzinie życia jestem -EV. ale ch...j, wieś walczy, nie skomli
    Ostatnio edytowane przez arturk ; 06-11-2007 o 21:34

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Nie wpłacaj więcej ani jednego dropsa. Jak chcesz to graj sobie freerolle, tysiące freerolli.
    Ale skoro jest tak źle we wszystkim za co się bierzesz to widzę tylko jedno wyjście http://umysl.pl/umysl/40.php

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Myślę, że Twój największy problem to nastawienie. Napaliłeś się na pokera myśląc, że to easy money. Jednak w rzeczywistości to cieżka robota i jeśli ktoś nie jest urodzonym farciarzem to na zyski musi sobie zapracować. Pamiętaj, że badbeaty są tu normą i nie można się na nich skupiać - jednak jeśli uważasz, że masz ciągle pecha to znaczy, że TY JESTEŚ PRZYCZYNĄ PORAŻEK(twoja gra)...

    Daj sobie spokój z pokerem i skup się na "normalnej" robocie i dziewczynie (żonie, kochance). Nie stresuj się czymś co Ci wyraźnie nie idzie. Wyjeb pokera ze swojej głowy zamiast pierdolić o szubiennicy...

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Weeskacz: dzięki, ale nie wierzę w takie bzdury. Powtarzając sobie w umyśle "umiem rząglować, umiem rząglować.." nie nauczę się tego.

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Dlatego wieeele osób mówiło Ci być dał sobie spokój z pokerem. Mój powyższy post też był o tym - czy ja Cię nakłaniam do "żąglowania" czy odstawienia piłeczek?

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    najlepiej będzie jak odstawie wszystko.

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    To zanim kupisz sznur skocz do tej pizzerii, którą dzisiaj reklamował Alutek

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Po co ?