Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Najlepiej uczyc sie od najlepszych- polecam zakup dostepu do instruktazowych filmikow typu cardrunners.

    Do tego nie zaszkodzi ksiazka, czy artykul online (przejrzyj na forum 2+2 tematy FAQ w dzialach ktore Cie interesuja, lub poker magazine na ich stronie)

    Do sitow polecam ksiazke Collina Moshmana, do MTT Harringtony.

    No i duzo graj pamietajac o tym ze w turniejach "mastering luck is the hardest part"

    Powodzenia

  2. #12
    Czy byłby ktoś chętny sprzedać mi tę książkę autorstwa: Collina Moshmana? Obecnie gram sobie najniższe stawki na I4poker, 6os. Turbo, robię statystyki i zobaczymy po jakiejś rzetelnej ilośći. Pozdrawiam!

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Napisali Ci przecież żebyś grał sity ale broń boże turbo!
    To są sity z podwyższonym czynnikiem losowym , nie jesteś w stanie wyuczyć się strategii ani cierpliwości, dość szybko przychodzi moment w którym musisz zagrać z byle czym jeśli szczęście akurat sie przez kilka rozdań nie chciało uśmiechnąć.
    Przejdź na normalne sit&go i trenuj długo i cierpliwie. Potem MTT z wpisowym nie wyższym niż 5 $, raz na jakiś czas ( nie jeden po drugim tak żebyś doceniał wpłacone wpisowe i dzięki temu grał rozważniej ). Możesz również popróbować szczęścia we freerolach i turniejach z wpisowym 1$, niestety gra się tam podobnie jak w sitach turbo
    Nie graj rebuyi czylki turnieji z możliwoscią dokupu chipsów. To tyle, jeśli będziesz cierpliwym i pojętnym uczniem wyniki przyjdą. Good Luck.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    SnG Turbo uczą agresji, a to też jest ważne. Może dobrze by było gdyby grał 1 na 4 właśnie Turbo ...

    __
    TT

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    SnG Turbo uczą agresji, a to też jest ważne. Może dobrze by było gdyby grał 1 na 4 właśnie Turbo ...

    __
    TT
    Oczywiście że uczą agresji bez której w tego typu turniejach czy też sitach nie da się nic osiagnąć, co nie zmienia faktu że lepiej zacząć od sitów z normalną strukturą blindów. Ewentualnie system mieszany tak jak zaproponowałeś.

  6. #16
    Zdążyłem zagrać 17 S&G

    Wpisowe: 18.7e
    Wygrane: 30e
    Zysk: 11.3e
    ROI: 60.43%
    ITM: 58.82%

    1- 5 29.41%
    2- 5 29.41%
    3- 3 17.65%
    4- 1 5.88%
    5- 3 17.65%
    6- 0 0%

    Wiem, że bardzo mało turnieji, ale nie chodzi o to. Czy prowadzenie takich statystyk wystarczy, czy jeszcze jest ominięty jakiś element? Pozdrawiam, z góry dzięki za odp.

  7. #17
    Narazie gram wyłącznie Turbo bo wydają się łatwiejsze. Jak uda mi się załatwić jakąś niezła książkę o dłużyszch to wtedy zacznę wyłącznie. Na Turbo sprawa jest o tyle prostsza, że niskie stawki trwają bardzo krótko i praktycznie najważniejsza faza pod koniec. Na najniższych stawkach pełbo osób spłukuje się na samym początku, a później na końcu jest piękna sytuacja . Bardzo często jest tak, że rozegram 2,3 partie i jestem już w kasie... Na 6 osób Turbo S&G.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Ja właśnie wrąbałem ostatnie 40$ na NL5. Po przeszło dwóch latach gry w pokera. A teraz możecie się śmiać...

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Dawno Ci radzono, żebyś przestał grać.

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    turniej za ostatnie 10$: mam AK, raise 6bb, (blindy 50/100), moj stack to 2000, jeden call, flop AK4, on check, ja raise pot, on reraise all in, ja call. pokazuje mi 66 ! turn - 6..