Strona 219 z 253 PierwszyPierwszy ... 119169209217218219220221229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,181 do 2,190 z 2529
  1. #2181
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Hahahaha uhuhuhu buahieiieihaaha padłem po prostu KMN wysiada przy tak ciętym dowcipie.
    Widzisz jak dobrze jest posłuchać mądrzejszego? Zabawiłeś się i przy okazji czegoś się nauczyłeś.

  2. #2182
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jarosław się dzisiaj nie pojawił z ekipą na Krakowskim Przedmieściu w związku z 18 miesięcznicą katastrofy. Coś mi się wydaje, że wraz z pierwszym dniem od zakończenia kampanii postanowił olać temat i za miesiąc też go tam prawdopodobnie już nie będzie - to dopiero byłyby jaja ... Końcowego raportu Macierewicza też pewnie w ogóle nie będzie.
    No chyba, że Jarek będzie miał jakieś wieczorne przemówienie pod pałacem, w końcu dzień się jeszcze nie skończył, ale chyba już nie.

    A jednak się myliłem. Czy lato czy zima, na Jarka mocnych ni ma :
    http://www.tvn24.pl/-1,1720406,0,1,c...wiadomosc.html
    Ostatnio edytowane przez martino ; 10-10-2011 o 23:48

  3. #2183
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Weeskacz, a kojarzysz może Tadeusza Skorupę ?


  4. #2184
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nasza polityczna wyrocznia czyli weeskacz zamilkła kompletnie po wyborach. Mam jednak wrażenie, że to tylko cisza przed burzą i wraz z pierwszymi przetasowaniami rządowo koalicyjnymi zacznie tryskać swoją nieskończoną wiedzą i ripostować pozostałym niczym sam Chuck Norris.

  5. #2185
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244

  6. #2186
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To jest właśnie cały Korwin - Mikke. Bierze motykę i idzie z nią na słońce. Polityk, który nigdy nie pokazał się publicznie w krawacie chce unieważnić wybory, co za komedia.

  7. #2187
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Sprawa jest prosta: Jeśli komitet był zarejestrowany zgodnie z prawem w terminie, a mimo to nie został dopuszczony, to wybory są nieważne. I jakie to ma znaczenie, jakiej partii to dotyczy? Nie lubisz Korwina, więc matactwa są ok, a jakby dotyczyło Twojej partii, grzmiałbyś o oszustwie i wypaczeniu? Czy może tak czy owak nie przeszkadzałoby Ci, gdybyś się któregoś dnia obudził pod rządami a la Łukaszenko?

  8. #2188
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    geez, tutaj nei chodzi o sytuacje prawna tylko o to, ze nikomu sie nie chce znowu isc, zeby Korwin znowu dostal caly 1%

  9. #2189
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Trias czy Ty sobie zdajesz sprawę ile kosztowałoby powtórzenie wyborów ? A tak jak mówi królewicz - dla Korwina to żadna różnica, bo on i tak do sejmu nie wejdzie. Jedynie od strony matematycznej wyniki takich wyborów mogłyby być ciekawe, ale to znowu pewnie byłoby przy bardzo niskiej frekwencji.

  10. #2190
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Sprawa jest prosta: Jeśli komitet był zarejestrowany zgodnie z prawem w terminie, a mimo to nie został dopuszczony, to wybory są nieważne.
    To prawda, o ile korwiniści nie ściemniają i rzeczywiście w ostatnim dniu terminu złożyli papiery na ręce upoważnionego urzędnika PKW to ta sprawa pachnie dla mnie wielkim skandalem. W końcu np. jeśli termin składania zeznań podatkowych upływa 30 kwietnia to można sobie spokojne wysłać je listem poleconym tego dnia tuż przed godziną 24:00. Jestem bardzo ciekawy jak ta sprawa się potoczy i jak wybrną z niej organy państwa. Nie znam kodeksu wyborczego ale NSA/SN/TK/whatever pewnie powoła się na nieścisłość przepisów dotyczących terminów składania kwitów oraz znikome poparcie dla KNP/JKM i nie unieważni wyborów co szczerze mówiąc niezbyt mi się podoba. Ale i nie widzę jakiegokolwiek innego dobrego rozwiązania. Będzie podobnie jak z ustawą hazardową i lotto - lotto jest znikomo uzależniające (wg. ministra finansów oczywiście ) i dlatego można w je grać i można je reklamować.

    Inna sprawa że korwinistom więcej list niewiele by pomogło i nie wpłynęło znacząco na wynik wyborów. Ot, może urwali by 1% głosów "prawicy", czyli PiS-owi.

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    geez, tutaj nei chodzi o sytuacje prawna tylko o to, ze nikomu sie nie chce znowu isc, zeby Korwin znowu dostal caly 1%
    OK, ale w tak poważnej sprawie jak niejasności dotyczące rejestracji list wyborczych państwo nie może robić wyjątków ze względu na "niską szkodliwość społeczną". To nie jest duperel typu złamanie ciszy wyborczej (co za bzdura BTW) albo kupowanie głosów za gorzałę.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 12-10-2011 o 20:56