Strona 72 z 253 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 2529
  1. #711
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Komuch? ROTFL
    Tak, Korwin przez całe życie był komunistą. 20 lat był w partii komunistycznej. Za Gomułki był nawet posłem na Sejm. Dopiero jak stary ustrój upadał, przefarbował się na liberała. Człowiek kompromisu, w każdym ustroju potrafi się odnaleźć.

  2. #712
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Chodzą też słuchy, że to Korwin (pod pseudonimem), a nie Marks i Engels napisali "Manifest Partii Komunistycznej".

  3. #713
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Oto do czego prowadzi państwo wyznaniowe: "Za trzęsienia ziemi odpowiadają rozpustne kobiety". Po prostu brak słów.

  4. #714
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Za wszystko odpowiadaja kobiety, kto widział "Antychrysta" Larsa von Triera wie o co chodzi.

  5. #715
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Oto do czego prowadzi państwo wyznaniowe: "Za trzęsienia ziemi odpowiadają rozpustne kobiety". Po prostu brak słów.
    - Co możemy zrobić, by nie dać się pogrzebać pod gruzami? Nie ma innego wyjścia poza oddaniem się religii i dostosowaniem do islamskich przepisów obyczajowych - mówił Sedighi
    Zastąpcie sobie teraz islamkie chrześcijańskimi i będziecie wiedzieli czemu tak cięty na KK jestem. To co się dzieje tam normą było w chrześcijaństwie dawno temu i to w wydaniu hardcore. A przepisy KK nadal chcą stanowić o wolności, wyborach i życiu osób które nie mają i nie chcą mieć z tą sektą nic wspólnego.

    Jak mawiał Piłsudski
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.

  6. #716
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jak mawiał Piłsudski " Religia jest dla ludzi bez rozumu
    Ale sobie autorytet znalazles, dobrze ze pilsudski nie jest pochowany w miejscu zwiazanym z religia, bo przeciez bylby to szczyt hipokryzji, ktorego weskacz nie nawidzi.

    "Nie myślę, że z konieczności nauka i religia są naturalnymi oponentami. W rzeczy samej, myślę, że jest bardzo bliski związek między nimi. Co więcej, myślę, że nauka bez religii jest kulawa, i odwrotnie, religia bez nauki jest ślepa. Obie są ważne i powinny współpracować "ręka w rękę"" osoba, która pewnie troche bardziej zna sie na rozumie niz pilsudski - einstein.

  7. #717
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez wiemjakgrac Zobacz posta
    Ale sobie autorytet znalazles, dobrze ze pilsudski nie jest pochowany w miejscu zwiazanym z religia, bo przeciez bylby to szczyt hipokryzji, ktorego weskacz nie nawidzi.
    owszem to jest hipokryzja, ale nie moja lecz KK. A własciwie nie tyle hipokryzja to biznesowo-polityczne posunięcie podobne do tego którego bylismy swiadkami w ostatnich dniach i tym samym miejscu.

    Religia przyszłości będzie religią kosmiczną. Przekroczy ona osobowego Boga i odrzuci dogmaty i teologię. Będzie opierać się na religijnym zrozumieniu. — Albert Einstein
    ps. rozumiem, że w Twoim oczach pierwszy lepszy klecha zasługuje na większy szacunek niż Piłsudski? I w ogole ktos kto widzi sekwoje w oczach KK nie zasługuje na szacunek tylko dlatego, że nie jest ślepy jak klechowiercy?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 20-04-2010 o 21:10

  8. #718
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    owszem to jest hipokryzja, ale nie moja lecz KK. A własciwie nie tyle hipokryzja to biznesowo-polityczne posunięcie podobne do tego którego bylismy swiadkami w ostatnich dniach i tym samym miejscu.
    ps. rozumiem, że w Twoim oczach pierwszy lepszy klecha zasługuje na większy szacunek niż Piłsudski? I w ogole ktos kto widzi sekwoje w oczach KK nie zasługuje na szacunek tylko dlatego, że nie jest ślepy jak klechowiercy?
    nigdzie nie słyszałem ani nie widziałem zeby kaczynski wypieral sie regilijnosci, wiec nie bardzo wiem o co ci chodzi. Nigdzie nie napisalem ze pierwszy lepszy klecha zasluguje na wiekszy szacunek, masz jakies urojenia. ten kto widzi te sekwoje wcale nie musi miec dobrego wzroku, a poza tym ludzie wierzacy to nie wierza w ksiezy tylko w Boga.

  9. #719
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez wiemjakgrac Zobacz posta
    nie bardzo wiem o co ci chodzi.
    nie szkodzi przywykłem.
    Chodziło o Piłsudskiego jego życiorys, stosunek do religii. W przypadku Kaczyńskiego to akurat naciski rodziny zdecydowały co przyznał sam Dziwisz. Jednak KK mógł odmówić, lecz nie zrobił tego wyłącznie z uwagi na to, że ta decyzja nie przyniosłaby im zysku ale wręcz mogłaby im zaszkodzić.

    Cytat Zamieszczone przez wiemjakgrac Zobacz posta
    a poza tym ludzie wierzacy to nie wierza w ksiezy tylko w Boga.
    Lecz słuchają KK i ich wymysłów, a nie Boga. A KK z Bogiem nie ma już nic wspólnego, czy raczej to Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.

  10. #720
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    nie szkodzi przywykłem.
    Chodziło o Piłsudskiego jego życiorys, stosunek do religii. W przypadku Kaczyńskiego to akurat naciski rodziny zdecydowały co przyznał sam Dziwisz. Jednak KK mógł odmówić, lecz nie zrobił tego wyłącznie z uwagi na to, że ta decyzja nie przyniosłaby im zysku ale wręcz mogłaby im zaszkodzić.
    no wlasnie, pilsudski ze swoim zyciorysem i stosunkiem do religi jest pochowany na wawelu, czemu sprzeciwial sie Sapieha i dla Ciebie to nic dziwnego, a kaczynski, osoba wierzaca nie moze tam lezec bo wg weeskacza kosciol robi to interesownie (gdyby odmowil to nic by nie stracil, bo nie byloby pewnie nawet wzmianki w mediach o tym, bo ani na reke by to nie bylo Jaroslawowi ani Kosciolowi).
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta


    Lecz słuchają KK i ich wymysłów, a nie Boga. A KK z Bogiem nie ma już nic wspólnego, czy raczej to Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.
    Ciesze sie ze masz tak ogromna wiedze ze wiesz z czym lub z kim Bog ma cos wspolnego.

    PS
    spoko, tez przywyklem do tego ze odpowiadac na temat nie potrafisz, a twoje wywody sa czesto pozbawione logiki i nie rozumiesz o czym sie mowi.