Strona 157 z 253 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 2529
  1. #1561
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    @ucio

    Chłopie złoty...

    Ty po polsku zdania poprawnego nie umiesz sklecić. Skąd wiesz jakie były realia w tym sejmie?

    Dla mnie rząd był PISowski więc to (ministrem finansów był p. Z. Gilowska, która właśnie odeszłą z PO do PIS) PIS uznaję za wprowadzającego reformy.

    Jedynym rządem z większością jest rząd PO. Jakie on wprowadził reformy podatkowe?

    Dobra. STOP! Miałem tu już, kurwa nie pisać a znów dałem się sprowokować.
    Ale to już, kurwa ostatni raz, daję słowo!

  2. #1562
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    @ucio

    Chłopie złoty...

    Ty po polsku zdania poprawnego nie umiesz sklecić. Skąd wiesz jakie były realia w tym sejmie?

    Dla mnie rząd był PISowski więc to (ministrem finansów był p. Z. Gilowska, która właśnie odeszłą z PO do PIS) PIS uznaję za wprowadzającego reformy.

    Jedynym rządem z większością jest rząd PO. Jakie on wprowadził reformy podatkowe?

    Dobra. STOP! Miałem tu już, kurwa nie pisać a znów dałem się sprowokować.
    Ale to już, kurwa ostatni raz, daję słowo!
    cjjung, chlopie ty kolejny raz pokazujesz, ze pomyslec nie potrafisz
    chcialem zobaczyc, czy ty znasz realia jakie byly.jednak ich nie znasz , bo bys poprostu co innego napisal.

    od 2005-2007 polska byla na fali wysokiego wzrostu gospodarczego, za ktora odpowiedzialna jest SLD.pis populistycznie chcial kupic glosy ludu.W parze z ta obnizka nie poszla zadna redukcja w wydatkach panstwowych.kazdy kto zabiera sie za dawanie-malo-waznych-prezentow-podatkowych, a nie robi nic z rozbuchanymi wydatkami panstwa, jest dla mnie oszustem i zlodziejem, manipualatorem i populista.skutki takiego dzialania sa takie, ze w sytuacji spowolnienie gospodarczego dochodzi do drastycznygo zwiekszenia deficytowego budzetowego, a tym samym powiekszenia dlugo publicznego.
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 13-01-2011 o 13:56

  3. #1563
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    lol,ty naprawde wogole faktow nie znasz.na poczatku 80` lat palaczke przejeli globalisci i rzadza do dzisiaj i sie to nie zmieni.wynik-----)bezrobocie, niskie place i coraz wieksza bieda.i tak jest wszedzie, gdzie psuedo-wolnorynkowcy przejmuja wladze.
    obwatele niemiec sponsoruja polske zeby ta przetrwala, a ty chcesz sie jeszcze temu przeciswtawic? lol. wspanialy patriota z ciebie
    No rzeczywiście jeden wielki LOL. Dobrze że napisałeś pseudo-wolnorynkowcy bo wolny rynek to oni co najwyżej likwidują. Obecnie chyba w całej Europie władzę sprawują partie socjaldemokratyczne czy centrolewicowe, które rozszerzają socjalizm i zwiększają biurokrację. Wydaje mi się, że to Twoja opcja polityczna.
    A już twierdzenie, że Polska nie przetrwałaby bez niemieckiej pomocy jest w ogóle poniżej wszelkiej krytyki. Zresztą Niemców za jakiś czas może zabraknąć na mapie Europy i wtedy zgodnie z Twoim bzdurnym podejściem Polska upadnie:

    Euroislam ť Niemcy, bastion islamu

  4. #1564
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    obejrzyjcie sobie materiał z Romanem Kluską o tym, jak to w tej chwili wygląda. http://www.tvp.pl/publicystyka/magaz...o/roman-kluska

    Roman Kluska - chyba nie trzeba mówić kto to jest. Jeśli to co on mówi nazywa się ułatwianiem ... to nic tylko różaniec zacząć odmawiać :P Jedno jest pewne. 3 RP poprzez tworzenie lepszego dla nas - pogorszyło wszystko. Nieważne kto rządził, bo to wszystko jedno. Ostatnio nawet w TV pewna znana osoba, bodajże Pan Fedorowicz - poseł aktualnie PO rzekł, że partie głównego nurtu tak naprawdę wiele się nie różnią... a teraz to już pozamiatane, potrzebujemy dużo farta, żeby wyprostować 3 RP przed upadkiem. Prawda jest taka, że szło się do tej pory nie do partii, która ideologicznie pokrywa się z tym, czego chcemy, tylko szło się tam, gdzie można było zarobić i mieć realną władzę. Potwierdzają to tylko rotację pomiędzy SLD, PO i PiSem.
    Ostatnio edytowane przez kalet ; 13-01-2011 o 16:53

  5. #1565
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Zresztą Niemców za jakiś czas może zabraknąć na mapie Europy i wtedy zgodnie z Twoim bzdurnym podejściem Polska upadnie:

    Euroislam ť Niemcy, bastion islamu
    Cały czas straszysz religią, ale jaki masz pomysł na ograniczenie jej wpływów? Bo kiedy Ucio wspomniał niedawno o potrzebnych regulacjach(ogólnie mówił, a nie kwestii religii) to delikatnie mówiąc byleś temu przeciwny.

    Z religią nasuwa się analogia do dopalaczy - zakazać nie sposób, a ignorować też nie bardzo. Tam władza zadziałała i byleś temu przeciwny. W przypadku religii masz jednak inne zdanie - przeciwdziałać należy? Czy też będziesz tylko lewacko "troszczył się o to by poszerzyć wiedzę rodaków" i nic poza tym.

    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Roman Kluska
    Kluska tak samo jak dopalacze - nie łamał prawa, tylko je naginał (dostarczając komputery do szkol przez Słowację)
    W obu przypadkach władza zamiast poprawić przepisy podjęła niezgodne z prawem działania.
    Ironią losu jest to, że kombinatorzy nie łamiąc prawa, zapłacili za swoje kombinacje ponieważ to władza złamała prawo.
    Ktoś mógłby powiedzieć "sprawiedliwość", ja mówię "takie rzeczy tylko w Polsce"

    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Potwierdzają to tylko rotację pomiędzy SLD, PO i PiSem.
    Możesz powiedzieć którzy to z SLD przeszli do PiS,PO?
    A którzy przyszli do PiS? poza Ryśkiem Czarneckim dla którego dobra jest każda partia która go zechce oraz Zytą Gilowską, która obraziła się na Tuska za to, ze miała się wytłumaczyć z zatrudniania synowej. Z PiSu raczej wszyscy uciekają albo są wywalani przez "wielkiego stratega"

    Trudno zatem mówić o rotacjach, SLD i PO są stabilne jedynie z PiSu są wycieki i wydalenia. Rotacje to były zanim powstały PiS,PO.
    np. "Legendy" głoszą, że Niesiołowski razem z Jarkiem i Antkiem policmajstrem i Gabrysiem"skocznym"Janowskim zasiadali w jednych ławach rządowych Istny cyrk - tak to ten rząd który po całym "paśmie sukcesów" został po niespełna 6 miesiącach obalony przez spiskowców z "nocnej zmiany". A mogło być tak rajsko, w końcu pierwsza wizyta zagraniczna premiera misia odbyła się do Watykanu

  6. #1566
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    co do rotacji - nie podam Ci nazwisk, bo musiałbym posiedzieć trochę w listach, a niestety w dzień pracuję a w nocy grinduję :P i nie chce mi się tego fizycznie szukać.

    Opieram się na informacjach z małych miasteczek, gdzie polityka społeczna nie jest mi obca - rotacja jest ogromna, ale raczej nazwiska nie dadzą Ci nic w regionalnych oddziałach partyjnych SLD było przy władzy - wszyscy na chama do SLD -> rządzi PIS -> wszyscy do PISu i tak dalej. Jestem przekonany, że skoro dzieje się tak w mikroskali -> tak samo jest w centrali.

    A z Kluską ciekawie miałem przyjemność się z nim spotkać kiedyś - mega gość. On nie naciągał prawa - po prostu były 2 interpretacje - jedna korzystna dla Państwa, a druga dla przedsiębiorcy i obie były legalne. Proste co wybiera czołowy wówczas przedsiębiorca
    Ostatnio edytowane przez kalet ; 13-01-2011 o 20:00

  7. #1567
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    co do rotacji - nie podam Ci nazwisk, bo musiałbym posiedzieć trochę w listach, a niestety w dzień pracuję a w nocy grinduję :P i nie chce mi się tego fizycznie szukać.
    czyli "palne sobie, co mi szkodzi" albo "tak słyszałem więc tak musi być"

    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Opieram się na informacjach z małych miasteczek, gdzie polityka społeczna nie jest mi obca - rotacja jest ogromna(..)Jestem przekonany, że skoro dzieje się tak w mikroskali -> tak samo jest w centrali.
    lol..muchy jedzą gówno, więc pewnie tygrys też gównem się zajada
    Skala się liczy, ale skala polityka. Ci mali, nie znani szerzej, szukają sobie miejsca z którego się mogą wyżej odbić. Ale potem z reguły już tacy ruchliwi nie są i raczej czekają na profity za staż i wierność. Zwłaszcza, że w partiach dominuje zasada - mierny, bierny ale wierny.

  8. #1568
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    czyli "palne sobie, co mi szkodzi" albo "tak słyszałem więc tak musi być"
    rozumiem, że Twoja merytoryczna odpowiedź brzmi "nie wiem".

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    lol..muchy jedzą gówno, więc pewnie tygrys też gównem się zajada
    muchy z tygrysem mają mało wspólnego. Jakbyś napisał owce i wilk ... okej.

    Abstrahując - Ty masz coś wspólnego z polityką, czy jesteś jednym z wielu "znawców" ?

  9. #1569
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Cały czas straszysz religią, ale jaki masz pomysł na ograniczenie jej wpływów? Bo kiedy Ucio wspomniał niedawno o potrzebnych regulacjach(ogólnie mówił, a nie kwestii religii) to delikatnie mówiąc byleś temu przeciwny.

    Z religią nasuwa się analogia do dopalaczy - zakazać nie sposób, a ignorować też nie bardzo. Tam władza zadziałała i byleś temu przeciwny. W przypadku religii masz jednak inne zdanie - przeciwdziałać należy? Czy też będziesz tylko lewacko "troszczył się o to by poszerzyć wiedzę rodaków" i nic poza tym.
    Problem polega na tym, że na przeciwdziałanie napływowi muzułmanów jest już o wiele za późno. Oni rosną w siłę już samej Europie. I tak właśnie będę się troszczył o wiedzę rodaków, żeby mieli świadomość, że nie skończy się to w tylko taki sposób: Grupa Arabów katuje Francuza - znikający film ale może się skończyć o wiele gorzej. Nie mam żadnej władzy, żeby móc coś z tym zrobić więc cięzko mi się na ten temat wypowiadać. Pozostaje mieć nadzieję, że w Polsce "pokojowy najazd muzułmański" nie przejdzie.

  10. #1570
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Problem polega na tym, że na przeciwdziałanie napływowi muzułmanów jest już o wiele za późno. Oni rosną w siłę już samej Europie.
    Nie ma nacji muzułmanów. Jest religia muzułmanów, czyli Islam. Przed leczeniem, najpierw trzeba poprawnie zdiagnozować chorobę. Chorobą jest religia.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    I tak właśnie będę się troszczył o wiedzę rodaków, żeby mieli świadomość, że nie skończy się to w tylko taki sposób: Grupa Arabów katuje Francuza - znikający film ale może się skończyć o wiele gorzej.
    A kiedy już wszystkich rodaków uświadomisz, to co dalej? I co oni mają z tą wiedzą zrobić? Określ jasno o co Ci chodzi, bo pogrywasz trochę tak jak Kaczyński - "ja nie wzywam do rewolucji, ja tylko mówię sobie pod krzyżem"

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Nie mam żadnej władzy, żeby móc coś z tym zrobić więc cięzko mi się na ten temat wypowiadać. Pozostaje mieć nadzieję, że w Polsce "pokojowy najazd muzułmański" nie przejdzie.
    Nikt w tym wątku nie ma, jednak zobacz ile stron paplamy m.in. właśnie o tym co chcielibyśmy aby było zrobione. Śmiało, zwerbalizuj swoje myśli, skoro tyle mówisz o zagrożeniu to musisz mieć jakiś pomysł by ten "pokojowy najazd muzułmański nie przeszedł". Możesz się zdziwić, ale w tej kwestii możesz mieć we mnie sojusznika. Ja jestem za zaostrzeniem polityki imigracyjnej UE(muszą powstać wspólne przepisy dla całej UE), znacznym ograniczeniem w nadawaniu obywatelstwa - przez kraje członkowskie - osobom spoza UE oraz jestem za ograniczeniem wpływów religijnych i brakiem zgody na zajmowanie przez religię przestrzeni publicznej. Religia, wyznanie i praktyki religijne oczywiście dopuszczalne, ale w przeznaczonych do tego miejscach. Sarkozy późno się obudził, ale wypowiedział to czego w Polsce jeszcze długo żaden przywódca nie odważy się wypowiedzieć.
    "Żadna religia nie będzie dyktować nam praw" - Wiadomości w Onet.pl



    Kalet pogubiłeś się i to całkowicie. Może Tobie się dyskusje pomieszały? W każdym razie ja czytając twój post, czułem się jakbym płaszcz odbierał.


    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    rozumiem, że Twoja merytoryczna odpowiedź brzmi "nie wiem".
    lol..to nie ja odpowiadałem tylko Ty, to co ja napisałem to było skwitowanie Twojej odpowiedzi, a raczej jej braku

    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    muchy z tygrysem mają mało wspólnego. Jakbyś napisał owce i wilk ... okej.
    I właśnie o to chodziło. Gminni i mikrogminni politycy z posłami też mają mało wspólnego.

    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Abstrahując - Ty masz coś wspólnego z polityką, czy jesteś jednym z wielu "znawców" ?
    Jestem jednym z niewielu myślących, którym nie jest wszystko jedno i lubią sobie popaplać na ten temat. A z racji tego, że jestem myślący, to możesz być pewny, że nigdy do polityki nie wejdę

    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 13-01-2011 o 22:44