Strona 190 z 253 PierwszyPierwszy ... 90140180188189190191192200240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,900 z 2529
  1. #1891
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Wiadomo że jeśli sami partii nie założymy, to chyba żadna nie będzie nigdy nikomu pasować (oprócz tych, którzy nie mają swoich poglądów, tylko z automatu przyjmują jako swoje to co powie guru ). Lewica jest generalnie za świadczeniami socjalnymi, i ja się po części solidaryzuję z tym, uważam że edukacja powinna być państwowa, podstawowa opieka medyczna itp., tylko że akurat wszystkie normalne partie (czyli powiedzmy te które biorą 90% głosów społeczeństwa) są tutaj 'lewicowe', ale że jestem za liberalnymi swobodami obywatelskimi (małżeństwa homo, aborcja, eutanazja, lekki dragi itp.), to dla wielu jest to powód do wyśmiania, bo wtedy jestem oficjalnie lewakiem

    edit: a btw. Weeskacz, najbliższy ci nie jest Ruch Poparcia Palikota?
    Ostatnio edytowane przez indy ; 29-05-2011 o 11:02

  2. #1892
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    edit: a btw. Weeskacz, najbliższy ci nie jest Ruch Poparcia Palikota?
    Palikot też zaczął rzucać socjalnymi hasłami. Poza tym ten facet się zmarginalizował podobnie jak JKM. Szkoda, bo myślałem, że coś świeżego na naszej politycznej scenie się pojawi, ale facet się przeliczył i został sam. Gdyby nakłonił do współpracy Kalisza to mieliby szanse w perspektywie kilku lat zbudować partie liczącą się na polskiej scenie politycznej. Ale Kalisz jest zbyt doświadczonym politykiem z wyrobioną marką by władować się w tak ryzykowny projekt z tak mocno kontrowersyjnym - choć popularnym - Palikotem.

  3. #1893
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Dobrze powiedziane. Zazdroszczę Ci, że masz partię reprezentującą Twoje poglądy. Ja chyba się takiej nie doczekam, bo raczej trudno liczyć na to, że powstanie połączenie SLD i UPR z odrzuceniem socjalizmu, sekciarstwa, średniowiecza i nacjokretynizmu.
    SD?
    Chociaż nie jestem pewny, co oni sobą reprezentują. Nawet programu jeszcze nie ma na ich stronie.

  4. No muszę przyznać, że odważne chłopaki są, ciekawe jak długo jeszcze ta seria będzie bawić w TVP...

    YouTube - ‪Ani Mru Mru - Posiedzenie rządu‬‏

  5. #1895
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    No muszę przyznać, że odważne chłopaki są, ciekawe jak długo jeszcze ta seria będzie bawić w TVP...
    Mam nadzieję, że długo. Lubię polityczną satyrę i jak każdy normalny człowiek śmieję się od skrajnego lewa do skrajnego prawa nie doszukując się w tym żadnej ideologii. Bez względu na własne poglądy, na kabareciarzy o żadne żarty się nie obrażam i nie bojkotuje żadnej TV. No, ale tak jak ja reagują tylko normalni ludzie

  6. #1896
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że długo. Lubię polityczną satyrę i jak każdy normalny człowiek śmieję się od skrajnego lewa do skrajnego prawa nie doszukując się w tym żadnej ideologii. Bez względu na własne poglądy, na kabareciarzy o żadne żarty się nie obrażam i nie bojkotuje żadnej TV. No, ale tak jak ja reagują tylko normalni ludzie
    Ty lubisz taką satyrę.... ale Donald i Komor niekoniecznie
    No i to pogrubione przeze mnie zdanie jest mocne gdyż:
    - jeśli PO zakaże takich kabaretów (nie zdziwiłbym sie) tzn że są nienormalni
    - jeśli są nienormalni tzn że najbardziej aktywny w wątku politycznym forumowicz głosuje na (jak sam nazwał) nienormalnych ludzi

  7. #1897
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Ty lubisz taką satyrę.... ale Donald i Komor niekoniecznie
    No i to pogrubione przeze mnie zdanie jest mocne gdyż:
    - jeśli PO zakaże takich kabaretów (nie zdziwiłbym sie) tzn że są nienormalni
    - jeśli są nienormalni tzn że najbardziej aktywny w wątku politycznym forumowicz głosuje na (jak sam nazwał) nienormalnych ludzi
    Mamy już drugi po Benjaminie Buttonie taki przypadek.

  8. #1898
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    JKM na siłę szuka wymówki, bo za jego poglądy w tej kwestii odpowiada ideologiczna sekta, której irracjonalnych bzdur będzie bronił do śmierci. Zresztą sam posłuchaj jakie bzdury plecie zindoktrynowany JKM

    Nie znałem JKM-a z tej strony. Sądziłem, że ma do religii stosunek ambiwalentny a wychodzi na to, że jest jednak zwykłym oszołomem.

  9. #1899
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270

  10. #1900
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Takie rzeczy to tylko w spółkach państwowych. A kto powołał NCS do życia i ustalił zasady jego funkcjonowania?
    Utworzenie NCS zapowiedział 27 października 2006 premier Jarosław Kaczyński[2], zaś 21 listopada 2006 Rada Ministrów przyjęła projekt uchwały w sprawie budowy kompleksu, którego właścicielem zostanie Skarb Państwa, a zarządcą Centralny Ośrodek Sportu (COS)[3]. Przedsiębiorstwo zostało powołane na mocy ustawy o przygotowaniu finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012 z dnia 7 września 2007 roku. Podstawą działania jest umowa zawarta ze Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki o przygotowanie i realizację zdań związanych z EURO 2012[4].