Strona 107 z 253 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117157207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 2529
  1. #1061
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    tak, ale cała ta bezprawność wynika z tego, że państwo nie nadąża po prostu z badaniem tych substancji. potem ktoś trafia do szpitala, a lekarze nawet nie wiedzą jak mu pomóc, bo nie znają tego związku - podobno nawet zwykłe, znane drugi są w tej kwestii bezpieczniejsze.
    mamy XXI wiek i wiadomo, że pełno chemików geniuszy, którzy są w stanie wyprodukować i zdobyć wszystko co chcą. na pewno niektóre dopalacze są nieszkodliwe, ale niestety w związku z tym, że szybko zastępują taki "spice" czy "tajfun" czymś nowym, nikt nie nadąża nad tym, więc powiedzieli "koniec". dzieci w szpitalu lądowały, było w ciągu tygodnia bodajże 9 przypadków w szpitalu i chyba 2 zgony więc to dość konkretny argument. poza tym po co palić dopalacze, jak można po prostu spalić się ganją, która na pewno jest lepsza 10 razy od swoich dopalaczowych kopii. oglądałem jakieś filmy kolesi po dopalaczach na Youtube, którzy potem np. wymiotowali, a to nie jest dobry znak. podobnie jak niedobry smak niektórych dopalaczy.
    prawo było po prostu w tej kwestii przestarzałe.

  2. #1062
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez mooz_672 Zobacz posta
    tak, ale cała ta bezprawność wynika z tego, że państwo nie nadąża po prostu z badaniem tych substancji.
    Ponieważ państwo nie jest od tego, żeby badać jakieś substancje, które ktoś sprzedaje jak produkt kolekcjonerski w legalnie działającym sklepie.

  3. #1063
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Do tej pory nic nie mogli zrobić zgodnie z prawem. Jednak zamknęli sklepy zanim "wypracowali" ustawę. Jeżeli unikną wypłacenia za to odszkodowań właścicielom sklepów to mam nadzieję, że rodzice poszkodowanych przez użycie dopalaczy wytoczą państwu/rządowi procesy na wielkie odszkodowania. Za to, że do tej pory tolerował sprzedaż, chociaż jak się okazuje mógł ją już dawno zakończyć.

    Kolejny temat zastępczy aby ukryć, że nie radzą sobie z budżetem, że Palikot zakłada partię, że nic nie robią. Tylko czy ktoś z IQ większym niż małpa jeszcze się na to łapie?

  4. #1064
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Ponieważ państwo nie jest od tego, żeby badać jakieś substancje, które ktoś sprzedaje jak produkt kolekcjonerski w legalnie działającym sklepie.
    to tak jakby sprzedawać np. amfę albo kokainę w celach kolekcjonerskich. albo broń. ma to sens ? pic na wodę i to grubymi nićmi szyty

  5. #1065
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Flex, to, że Cię tolerujemy, chociaż już 10 razy mniej spamujesz niż kiedyś, nie znaczy, że Cię nie wypierdolimy jak dalej będziesz spamował forum

  6. #1066
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez mooz_672 Zobacz posta
    to tak jakby sprzedawać np. amfę albo kokainę w celach kolekcjonerskich. albo broń. ma to sens ? pic na wodę i to grubymi nićmi szyty
    Oczywiście, że ma to sens, pod warunkiem, że amfa, koka lub broń będą legalne.

  7. #1067
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Flex, to, że Cię tolerujemy, chociaż już 10 razy mniej spamujesz niż kiedyś, nie znaczy, że Cię nie wypierdolimy jak dalej będziesz spamował forum
    brakuje mi słów, nie wiem co mam Ci powiedzieć. jest mi najzwyczajniej w świecie przykro po przeczytaniu twojego postu Aston.

  8. #1068
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez mooz_672 Zobacz posta
    to tak jakby sprzedawać np. amfę albo kokainę w celach kolekcjonerskich. albo broń. ma to sens ? pic na wodę i to grubymi nićmi szyty
    Przecież broń (sprzed 1850 roku) można sprzedawać w celach kolekcjonerskich.

  9. #1069
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    PiS chce komisji śledczej ws. "mordu łódzkiego" - Wiadomości w Onet.pl

    50768c81ffcc055500bd5231920ccdab,37,1.jpg

    Nie warto się rozpisywać więc powiem krótko. Gdyby w tym kraju bez cackania się zamykano osoby chore psychicznie w odpowiednich zakładach to do tej tragedii by nie doszło - bo ani tego dziadka by nie było ani PiSu by już nie było. A teraz psychole ruszają z kolejną krucjatą pod hasłem "mord łódzki" Pewnie zaraz pojawią się hasła o męczennikach i pomnikach oraz oczywiście Balcerowicz(wróć Tusk) musi odejść. Komisji śledczej chcą, dla tych świrów to komisję lekarską trzeba by powołać.


    edit:
    hahaha...w temacie świrów to niezłego kandydata na prezydenta mają w Łodzi

    - Człowiek, który dokonał tego strasznego czynu, był zindoktrynowany przez media i polityków. Może to był nasłany cyngiel - zastanawiał się w RMF FM Witold Waszczykowski, kandydat PiS na prezydenta Łodzi. Wczoraj 62-latek wtargnął do łódzkiego biura tej partii i zamordował jedną osobę, a drugą ciężko ranił

    http://wiadomosci.onet.pl/raporty/na...wiadomosc.html
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 20-10-2010 o 13:10

  10. #1070
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    "...Trudno tutaj precyzyjnie określic kiedy był jej początek. No na pewno moherowe berety Donalda Tuska to był jej początek..." LOL
    Czytaj
    Trudno powiedzieć co skłoniło tego szaleńca do mordu. Jednak macie mysleć że to wina Donalda Tuska, bo ja na tym ugram. Trzeba być bardzo wprawnym w poruszaniu sie po meandrach supłów emocjonalnych J.K.