Strona 233 z 253 PierwszyPierwszy ... 133183223231232233234235243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,321 do 2,330 z 2529
  1. #2321
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta



    PS. Nie przeczytałem tego do końca, bo za długie. Może na końcu było coś głupiego.
    oh there is it

  2. #2322
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    W razie gdyby ktoś nie widział jak naprawdę wyglądał piątkowy marsz:



    Niezwykle wymowny jest brak policji i stacji telewizyjnych na trasie przemarszu. No ale przecież lepiej zajmować się setką kiboli tłukących się z policją niż ok. 30 tysiącami ludzi maszerujących ulicami stolicy bo jeszcze bydło wstanie sprzed telewizorów jak to zobaczy...

  3. #2323
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    A co takiego jest w bibli? Co ma biblia wspólnego z tym tekstem o seksualności? Co ma współnego z tym tekstem Jezus ze Swiebodzina?
    2Jacks Przypuszczam, że jesteś jeszcze na etapie kształtowania światopoglądu, zapewne dużo czytasz z różnych źródeł i czasem się w tym wszystkim gubisz. Zwracasz uwagę na fragmenty i nieistotne kwestie, a pomijasz sedno i mimo, iż masz je przed nosem prosisz o jego wskazanie.

    To:
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A czytałeś kiedyś Biblię? Więcej wiary chłopie, więcej wiary.. baranów i owiec w narodzie nie brakuje
    Było odpowiedzią na to:
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Ciężko mi uwierzyć że ktoś to napisał na poważne, licząc że czytelnicy mu przytakną zamiast go wyśmiać...
    I oczywiste jest - jak sądzę - że miało pokazać, że ludzie są gotowi uwierzyć w każdą brednie, zwłaszcza tą która jest zgodna z ich wizja świata bez względu na to jak luźny kontakt z rzeczywistością by miała.

    Natomiast zabawne zdjęcie z panoramą Hesusów świebodzińskich, to kpina z narodowców dla których Polska = Watykan. Deklaracje ideowe ONR i NOP masz tutaj, poczytaj i sam się przekonaj http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...tml#post410069 Polska budowana przez takich narodowo-wyznaniowych nawiedzeńców byłaby totalitarnym państwem wyznaniowym trzeciego świata. Skoro teraz nawet kato-taliby decydują kto może a kto nie występować w telewizji, jakie tematy można poruszać a o jakim należy milczeć, stawiać, wieszać symbole jedynie słusznej mitologii, wietrzyć czarno-purpurowe sukienki obok flagi na każdym PAŃSTWOWYM święcie.

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Ja nic z tych twoich postów nie rozumiem.
    Zdarza się..

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Teraz napisze o tym co zrozumiałem.

    Co do seksualności, to nie mam pojęcia o czym jest ten art. Przemoc podczas seksu może być formą dewiacji.
    Jesteś lepszy jak kolega CGJung To było przydługie wprowadzenie autora, ogólnie chodzi mu o to, że ludzie to zwierzęta, ale mając "szlachetne" pobudki czytaj właściwą ideologię, ich zbydlęcenie jest dobre i ku chwale ojczyzny. Dlatego autor uważa, że należy popierać a nawet oddać hołd kibolom ponieważ - tutaj cytat - "poza kibolami nie mamy praktycznie żadnej zorganizowanej, silnej i zdolnej do przemocy grupy obywateli. Nie ma się więc co na kiboli boczyć i wytykac im bandyterkę, bo to są jedyni z nas, którzy w ostatnim czasie praktyczne zajęcia z walk ulicznych w ogóle mieli. A czeka to nas wszystkich."

    A jeśli nie czytałeś tego artykułu to zapewne czytałeś ten post, inaczej nie mógłbyś stwierdzić, że go nie rozumiesz http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...tml#post410200


    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Były tez badania odnosnie zachowań seksualnych i preferencji politycznych. Wyniki tych badań zszokowały wszystkich, bo nikt sie nie spodziewał tak wyraznej korelacji jaka wystąpiła. Lewicowe poglądy były wyrażnie skorelowane ze zdradą i przywoleniem na nią. Lewicowcy zdradzali ponad 20% czesciej.
    Może po prostu lewactwo widzi świat bardziej realnie, nie boi się tabu i nie zgrywa świętoszków. A może faktycznie jest jakaś moc w tej mitologii - w końcu żaden katolik nigdy nie zdradza, nie bije żony, nigdy nie kradnie i nigdy nie mówi fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. W końcu to przecież biblia, a nie kodeks karny i własny rozum powstrzymuje wszystkich od czynienia zła.

    Jak powiedział JKM "chcesz żeby dziecko dało ci w mordę bo się boga nie boi?" Oczywsita oczywistość, w państwie bez boga, bez religii panuje sodoma i gomora. Tylko dlaczego państwa najbardziej religijne to trzeci świat, wojny, gwałty i analfabetyzm. Zagadka, pewnie tam też jest lewactwo.


    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Mówiąc o głupich mediach, troche niewłasciwie sie wyraziłem. Chodziło mi o elity, ale nie te parlamentarne, tylko te które tworzą dyspute publiczną. Chodziło mi o to, że ani po lewej, ani po prawej nie ma ludzi którzy mają coś do powiedzenia. Albo inaczej. Nie ma ludzi którzy przedstawiają swobodnie i szczerze swoje poglądy. Sa tylko tacy którzy przedstawiają poglądy lewicowe, lub prawicowe. Ale nie robią tego bo sa lewicowi, albo prawicowi. Robią to ponieważ chcą narzucić swoją lewicowośc, lub prawicowość innym.
    Bzdura, kto ma odwagę ten mówi co myśl, tylko to ma swoje konsekwencje. Dziennikarz to jednak wciąż podwładny i współpracownik, od tego co robi i mówi zależy jego przyszłość i komfort pracy. Pod tym względem nie różnią sie od "młotkowego" Kowalskiego, który w robocie mordy nie otworzy bo lepszej roboty i tak nie znajdzie, a przy winku owocowym wyżywa się na ryżym czy lewakach.

    Poza tym cały ten podział na lewo i prawo to ideologiczne urojenia. Jedyne co powinno mieć znaczenie to mądrość i przydatność pomysłów, rozwiązań, a nie to z której strony one wyszły. To jednak właśnie zaklasyfikowanie po właściwej stronie barykady okazuje się dla ideologów najważniejsze. Mądrość, wiedza, autorytet, to nie ma większego znaczenia. Możesz być mierny ale musisz być wierny. Przykład takiego ideologicznego debilizmu "prawdziwych Polaków" - Ziobro, Kurski, Cymański do niedawna bohaterzy dzisiaj zdrajcy, choć nie zmienili swoich poglądów, jedynie oddalili się od stada...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 15-11-2011 o 18:12

  4. #2324
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    W razie gdyby ktoś nie widział jak naprawdę wyglądał piątkowy marsz:



    Niezwykle wymowny jest brak policji i stacji telewizyjnych na trasie przemarszu. No ale przecież lepiej zajmować się setką kiboli tłukących się z policją niż ok. 30 tysiącami ludzi maszerujących ulicami stolicy bo jeszcze bydło wstanie sprzed telewizorów jak to zobaczy...
    Tak na oko z 1,5 tysiąca(tak chyba podawała jedna ze stacji). 3:27 , 5:07 to jest A. Hitler na sztandarach. Jak kto lubi

    Marsz fajny i dużo flag. Gdyby jeszcze była zakaz okrzyków, albo niech ktos w miare ogarnięty je układa. Już pomijam "...co? Kakao!!!", nawet sie usmiałem. Takie to bezkompromisowe i niepoprawne. Chodzi o jakies zrozumienie sytuacji demograficznej i zmieniających sie czasów. "Przecz z komuną" to juz trzeba być jebniętym, bo nie podejrzewam że cos konkretnego sie za tym kryje. Kiedyś tak sie krzyczało i teraz też. Takie wlasnie mam wrażenie, że to wszystko jest zawłaszczane przez bezmyslne masowe nasladownictwo w najprostrzej postaci. Mi np to nie pasuje. Mogłbym sobie pojść, ale musiał bym napchać wate do uszu. To był marsz 50 latków, albo mentalnie 50 latków. Czemu nie było żadnych pozytywnych okrzyków? Albo inaczej. Jak były spontaniczne to było ok. "Gdzie jest orzeł" "Polska białoczerwoni"... ale jak odpalił ten koles przez megafon to już sie troche ztrworzyłem.

  5. #2325
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Tak na oko z 1,5 tysiąca(tak chyba podawała jedna ze stacji). 3:27 , 5:07 to jest A. Hitler na sztandarach. Jak kto lubi
    lol.. nie Hitler tylko Dmowski, polski bohater narodowy zasiadający w rosyjskiej dumie, mający rasowe poglądy
    Jednym z istotnych elementów głoszonej przez Dmowskiego ideologii był antysemityzm[6]. Uważał Żydów za sprzyjających Niemcom wrogów Polski[7], element niepewny i niepożądany[8], sprzeciwiał się ich asymilacji[9].
    Był też wyznawcą poglądów o żydowskiej światowej konspiracji, która jego zdaniem kontrolowała m.in. konferencję pokojową w Paryżu. Według Dmowskiego syjonizm był próbą rządzenia światem z Palestyny[10].
    W latach trzydziestych sprzyjał radykalizacji młodzieży nacjonalistycznej i prowadzonym przez nią kampaniom antysemickim[11]
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Marsz fajny i dużo flag. Gdyby jeszcze była zakaz okrzyków, albo niech ktos w miare ogarnięty je układa. Już pomijam "...co? Kakao!!!", nawet sie usmiałem. Takie to bezkompromisowe i niepoprawne. Chodzi o jakies zrozumienie sytuacji demograficznej i zmieniających sie czasów. "Przecz z komuną" to juz trzeba być jebniętym, bo nie podejrzewam że cos konkretnego sie za tym kryje. Kiedyś tak sie krzyczało i teraz też.
    Marsz super, zwłaszcza by spędzić czas z dziećmi i nauczyć ich pięknych mądrych wartości i udzielić instrukcji obsługi sierpa i młota celem wybijania "czerwonej hołoty", oczywiście nie dosłownie tylko w znaczeniu metaforycznym tak jak w kościołku, tak by maluchy wyrosły na mądrych i dobrze ułożonych i kochających bliźniego prawdziwych Polaków.

  6. #2326
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Tak na oko z 1,5 tysiąca(tak chyba podawała jedna ze stacji).
    No skoro tak podawała "jedna ze stacji" to z pewnością tak jest :/ Może przelicz zamiast oceniać "na oko".

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    3:27 , 5:07 to jest A. Hitler na sztandarach. Jak kto lubi
    Ty tak naprawdę czy próbujesz kogoś prowokować?

  7. #2327
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Weeskacz. Zupelnie bez powodu(a może jednak takowy jest) jestes agresywny z defensywy. Tak jakbys sie czół atakowany i nie możesz sie powsztrzymać przed personalnym atakiem, mniej lub bardziej otwartym... "jesteś jeszcze"... "czasem sie w tym wszystkim gubisz" ..."zwracasz uwage na fragmenty nieistotne" ..."pomijasz sedno". Jakże wygodne ustawienie sobie oponenta. Nic dziwnego że ty zawsze jestes mądrzejszy. Mogłes sobie darować te domysły i odpisać konkretnie.

    Postaram sie troche wyjasnić. Był artykół o seksualności i komentarze, a ty wyskakujesz z biblią, Jezusem ze Swiebodzina itd... Chodziło mi o to, że nie wiesz jakie zamiary miał autor bibli. Była pisana dawno w zupelnie innym swiecie. To co sie z nią stało to zupelnie inna sprawa. Jednak Indy pisał chyba o motywach autorskich. Pisał o tym, że nie może uwierzyć że autor mysli że ktoś to potraktuje powaznie...czyli o autorze. Ty w tym kontekscie wyskoczyłeś o głupocie baranów, bo wierza w to co jest w bibli. Nie trafiony argument. Sugerujesz że autor piszący, że trzeba lasce przypieprzyć jest fundamentalnym katolikiem? Sugerujesz że autorzy bibli zostali w 100% zrozumieni i przewidzieli co sie stanie? Nie rozumiem o co chodzi. Nie rozumiem czemu zawsze wyskakujesz z Biblią KK teistami itd...

    "I oczywiste jest - jak sądzę - że miało pokazać, że ludzie są gotowi uwierzyć w każdą brednie, zwłaszcza tą która jest zgodna z ich wizja świata bez względu na to jak luźny kontakt z rzeczywistością by miała"
    No własnie. Jestes zaslepiony nienawiścią do religi koscioła i wierzących. Indy pisał o głupocie autora, a nie odbiorców.

    Badania wykazały taką zalezność. Czy są żetenle, czy komus sie nie pomyliło, jakie wnioski wyciągać.. tego nie wiem. Takie jednak są i są w zasadzie oczywiste. Dla mnie nie ma zaskoczenia, choc czy to zle czy dobrze to juz kwestia swiatopogladu. To że ktoś bedzie sie kisił w nienawistnym związku bo tak trzeba tez jest tu uwzględnione... Tak czy siak taki wynik wyszedł.

    Teraz kwestia mediów. Podaj mi w takim razie jakies nazwiska. Bo ja rozumiem że ludzie mają poglądy, że mają je jak gadaja z kumplem, zoną itd... ale jesli wychodzą one na swiatło dzienne to są okrojone. Podajesz przykład Cymanskiego. No nie możesz podawać przykładu polityka. Przecież on mówił tylko dobrze o PISie i prezesie. Bo jestem w partii, bo prawica, bo wybory itd... Myslał sobie duzo innych rzeczy, ale mnie do nich nie dopuszczał. To zrozumiałe, bo to gra polityczna. Chodzi mi jednak o to, że nie politycy uprawiają takie coś, w takim samym stopniu. Nie ma kogoś kogo poglądy mógłbym okreslić jako tożsame z tym co wychodzi z gazet i TV.

  8. #2328
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    No skoro tak podawała "jedna ze stacji" to z pewnością tak jest :/ Może przelicz zamiast oceniać "na oko".



    Ty tak naprawdę czy próbujesz kogoś prowokować?
    Nie no jaja sobie robie. bBylem ciekaw czy potraktujesz to powaznie

  9. #2329
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Weeskacz. Zupelnie bez powodu nie możesz sie powsztrzymać przed personalnym atakiem... "czasem sie w tym wszystkim gubisz" ..."zwracasz uwage na fragmenty nieistotne" ..."pomijasz sedno".
    Dostrzeganie faktów to atak? Jeśli się mylę to dlaczego niemal każdym postem potwierdzasz słuszność mojej tezy?

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Był artykół o seksualności i komentarze, a ty wyskakujesz z...
    Właśnie o to chodzi, ze to nie był artykuł o seksualności tylko ideologii, zwierzęcej prymitywnej kibolsko-narodowej ideologii, której autor chciał nadać cechy szlachectwa. Albo nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś.

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Nie rozumiem o co chodzi. Nie rozumiem czemu zawsze wyskakujesz z Biblią KK teistami itd...
    Twoim zdaniem to przypadek, że najbardziej religijne(o wyznaniowych nie wspomne) państwa świata to państwa najbardziej zacofane i najmniej liberalne? Jeśli tak to nie zrozumiesz o co liberałowi może chodzić z tym wiecznym dopominaniem się świeckości państwa.


    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Teraz kwestia mediów...Podajesz przykład Cymanskiego. No nie możesz podawać przykładu polityka.
    Przykład Tadzia grabarza nie odnosił się do mediów tylko do tego
    Poza tym cały ten podział na lewo i prawo to ideologiczne urojenia. Jedyne co powinno mieć znaczenie to mądrość i przydatność pomysłów, rozwiązań, a nie to z której strony one wyszły. To jednak właśnie zaklasyfikowanie po właściwej stronie barykady okazuje się dla ideologów najważniejsze. Mądrość, wiedza, autorytet, to nie ma większego znaczenia. Możesz być mierny ale musisz być wierny. Przykład takiego ideologicznego debilizmu "prawdziwych Polaków" - Ziobro, Kurski, Cymański do niedawna bohaterzy dzisiaj zdrajcy, choć nie zmienili swoich poglądów, jedynie oddalili się od stada...
    O mediach nie ma sensu dyskutować, normalni ludzie czerpią z różnych źródeł i w większości maja w dupie to co myśli autor bo liczy się dla nich tylko to co myślą oni sami. Radykałowie z kolei czytają tylko to co ich rajcuje, co ich nakręca, co podtrzymuje i umacnia ich wizje świata, ich ideologie, merytoryczność nie ma dla nich żadnego znaczenia a dziennikarzy dzielą na tych, którym budują ołtarzyki lub stawiają stosy.

  10. #2330
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Deklaracje ideowe ONR i NOP masz tutaj, poczytaj i sam się przekonaj http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...tml#post410069
    Fajnie wygląda to w zestawieniu z manifestem Breivika (z NIE 46/2011)