Strona 218 z 253 PierwszyPierwszy ... 118168208216217218219220228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 2529
  1. #2171
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ja już od bardzo dawna jestem za legalizacją "ustawek". Całkiem poważnie, tak samo jak jestem za legalizacja prawa do eutanazji czy też aborcji. W końcu uczestnicy udają się na miejsce spotkania z własnej woli. A z drugiej strony uważam, że jest to korzystne dla normalnej części społeczeństwa, czyli m.in. dla mnie. Niech się zwierzęta wybiją, poziom głupoty w społeczeństwie spadnie, po prostu same korzyści. A policja zamiast rozpędzać "ustawki" to powinna raczej w domniemanym miejscu spotkania porozrzucać trochę noży i pałek. Broni palnej już nie.
    my thoughts exactly

  2. #2172
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557

  3. #2173
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ja już od bardzo dawna jestem za legalizacją "ustawek". Całkiem poważnie, tak samo jak jestem za legalizacja prawa do eutanazji czy też aborcji. W końcu uczestnicy udają się na miejsce spotkania z własnej woli. A z drugiej strony uważam, że jest to korzystne dla normalnej części społeczeństwa, czyli m.in. dla mnie. Niech się zwierzęta wybiją, poziom głupoty w społeczeństwie spadnie, po prostu same korzyści. A policja zamiast rozpędzać "ustawki" to powinna raczej w domniemanym miejscu spotkania porozrzucać trochę noży i pałek. Broni palnej już nie.
    Haha, to jest to.

  4. #2174
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Obadajcie Palikota na końcu :


  5. #2175
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

    Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!


    Nawet pełne rozdzielenie kościoła od państwa nie sprawi, że co niektórzy politycy przestaną zerować na takich chorych ludziach, ale może sprawić, ze to co chore nie będzie miało tak wielkiego jak obecnie wpływu na politykę.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 05-10-2011 o 16:20

  6. #2176
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    Weesracz chlopie ty juz lepiej siedz w mieszkanku i bredz na forum a na ulice wiecej nie wychodz



  7. #2177
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    . ?

  8. #2178
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    . ?
    "Wolnościowcy", co mnie nie dziwi, są za mało rozgarnięci aby dojść do tego, że forum daje możliwość skasowania posta.

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

    Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!
    Widzę, że środowisko oszołomów jest w Polsce rozbite ponieważ jest inna grupa która chce Jezusa na króla Polski. Swoją drogą ciekawi mnie co JKM sądzi o tej dwójce kandydatów na władców.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 07-10-2011 o 16:20

  9. #2179
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Różne były kwiatki wśród tegorocznych spotów wyborczych, ale jednak to jest mój absolutny number one. Szkoda jeszcze, że Napieralski nie wystąpił w ciemnych okularach.

    Ostatnio edytowane przez martino ; 07-10-2011 o 18:58

  10. #2180
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    "Wolnościowcy", co mnie nie dziwi, są za mało rozgarnięci aby dojść do tego, że forum daje możliwość skasowania posta.
    Hahahaha uhuhuhu buahieiieihaaha padłem po prostu KMN wysiada przy tak ciętym dowcipie.