Strona 217 z 253 PierwszyPierwszy ... 117167207215216217218219227 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 2529
  1. #2161
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    to jest prawdziwy spot? jezus kurwa chryste

  2. #2162
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    PUDELEK - Wiśniewski zaangażował się w kampanię PJN!
    No to niech mi ktos powie dlaczego mam na nich nie zagłosować ?

  3. #2163
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769


    tegoroczne spoty naprawde daja rade

  4. #2164
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Fryzura "na pożar".

  5. #2165
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Kampania na finiszu, a ten znowu na prochach.

    http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...102011/5286585

    Praktycznie przez cały wywiad prezes trzyma się tego, że białe nie jest białe, a czarne nie jest czarne. Facet żyje w swoim urojonym świecie i dostał kota

    - Do rządu zaproszę Ziobrę i Macierewicza - "a co w tym złego? Macierewicz to bardzo zasłużony człowiek"

    - minister gospodarki nie powiem, im bliżej wyborów tym więcej wiem, ale mniej mówię

    - 2 miesiące po wygranych wyborach gospodarka się świetnie rozwijała, to nie zasługa poprzedników tylko jego znakomitego rządu

    - Ślązacy to zakamuflowana opcja niemiecka - to było o Grasiu, a nie o Ślązakach i pan panie redaktorze o tym znakomicie wie, proszę nie przekręcać

    - Komorowski i Rydzyk "różnie" wypowiadali się o Lechu Kaczyńskim - Wiem jedno panie redaktorze, po tych wypowiedziach marszałka prezydent zginął, po tych o. Rydzyka, które były w najwyższym stopniu niewłaściwe, prezydentowi nic się nie stało

    - Tusk wywiesił białą flagę, ja nie uciekam od debaty, zmiażdżyłbym go w 3 minuty, ale nie będę z nim debatował i widzi pan jaki jestem litościwy

    przy tych kobietach na koniec to już Jaro całkowicie popłynął


    I co znowu pewnie wielu chociaż nie chce zagłosuje na Tuska byle tylko ten debil "na prochach" nie wygrał i nie wrócił do tworzenia IV Rzeszy Wolskiej. Ja pierdole, głosuje na Palikota, licząc, ze PO da rade wygrać z PiS, a jedynie obecność Palikota w parlamencie może zagonić Tuska do roboty i sprawić, że coś w Polsce ruszy, przede wszystkim w kwestii likwidacji barier dla przedsiębiorców i może nawet uda się KRUS zlikwidować i panienki watykańskie od państwowej kasy odciągnąć. Choć te ostatnie to korzenie w polskiej ziemi tak głęboko zapuściły, że trzeba być naiwnym wierzącym by na to liczyć Tym bardziej, że przed głosowaniem "świadomi wyborcy" z ambony dowiedzą się co jest w interesie ich ojczyzny i stado tłumnie stawi się przy urnach. PSL i SLD są gotowe wejść w koalicje z PiS, a wtedy m.in. o prywatyzacji służby zdrowia, cięciach i eliminowaniu socjalu można zapomnieć. Podatek bankowy i dowalić najbogatszym, czyli tym, którzy tworzą miejsca pracy, po to by było siano na lewusów i ciemnogrodzki motłoch wspierający Jarka w realizacji jego wodzowskich halucynów.

    W najgorszym razie wygrywa PiS i mamy 2 lata bałaganu, czystek politycznych i przekonywania do mitów smoleńskich. Teraz pewnie nawet nie 2 lata bo koalicjanci już na mielonkę dla Alika nie dadzą się przerobić. Choć Napieralski SLD i bez koalicji z Jarkiem na mielone przerabia, ale to już całkiem inny temat A dzięki temu, że SLD ma takiego szefa jakiego ma to Palikot to wykorzysta.. i dobrze niech Tuskowi krwi napsuje.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-10-2011 o 00:42

  6. #2166
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Numer listy wyborczej - 1
    Nazwa partii - Prawo i Sprawiedliwość
    Hasło wyborcze - Zbudujemy nowe więzienia i was wszystkich powsadzamy

  7. #2167
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Czy to tonący brzytwy się chwyta, czy to jednak faktyczny elektorat tej ideologicznej grupki "wolnościowców"..?

    Kibice mają kandydata na posła, chce "ustawek" - Onet Wybory

    Kibice bydgoskiego Zawiszy wskazali kandydatów, na których sympatycy klubu powinni głosować w nadchodzących wyborach. Jeden z nich, Tomasz Zagrabski startujący z list Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego jest m.in. za legalizacją zorganizowanych bijatyk kibiców tzw. ustawek - informuje "Gazeta Wyborcza".

    Zagrabski twierdzi, że "ustawki" powinny być legalne tak samo jak mecze bokserskie i walki MMA, bo "udział w nich biorą tylko osoby, które chcą tego i nie mają do siebie później pretensji". Kandydat Nowej Prawicy jest czynnym kibicem Zawiszy, a w klubie odpowiada m.in. za przygotowanie meczowych opraw.
    Jak podaje "Gazeta Wyborcza", oprócz legalizacji "ustawek", Zagrabski chce też legalizacji pirotechniki na stadionach, wyprowadzenia z nich policji, a także wolności słowa i działania.

    Jestem za.. niech mają jeszcze broń i granaty, a w kolejnych wyborach będzie mniej małp przy urnach

  8. #2168
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeśli mieliby się napierdalać na stadionach, to totalna głupota. Ale same ustawki (np. gdzieś na poligonach wojskowych, z dala od wszystkiego, co mogliby zniszczyć) to wcale nie jest zły pomysł.

  9. #2169
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Tym bardziej, że można na tym nieźle zarobić, kiedy w Hiszpanii zakazują corridy, to niech turyści płacą za oglądanie rzezi bydła w Polsce. Same korzyści, bo przy okazji zredukuje się najgorsze odpady społeczne, a jeśli tymczasowe "coloseum" będzie zorganizowane na polach to nawet nikt nie będzie musiał wywozić pozostałego po takich ustawkach kompostu i jeszcze rolnicy będą zadowoleni

  10. #2170
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Czy to tonący brzytwy się chwyta, czy to jednak faktyczny elektorat tej ideologicznej grupki "wolnościowców"..?

    Kibice mają kandydata na posła, chce "ustawek" - Onet Wybory




    Jestem za.. niech mają jeszcze broń i granaty, a w kolejnych wyborach będzie mniej małp przy urnach
    Ja już od bardzo dawna jestem za legalizacją "ustawek". Całkiem poważnie, tak samo jak jestem za legalizacja prawa do eutanazji czy też aborcji. W końcu uczestnicy udają się na miejsce spotkania z własnej woli. A z drugiej strony uważam, że jest to korzystne dla normalnej części społeczeństwa, czyli m.in. dla mnie. Niech się zwierzęta wybiją, poziom głupoty w społeczeństwie spadnie, po prostu same korzyści. A policja zamiast rozpędzać "ustawki" to powinna raczej w domniemanym miejscu spotkania porozrzucać trochę noży i pałek. Broni palnej już nie.