Strona 211 z 253 PierwszyPierwszy ... 111161201209210211212213221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,101 do 2,110 z 2529
  1. #2101
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Weeskacz, każdemu tak docinasz w tym wątku ?

  2. #2102
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Weeskacz, każdemu tak docinasz w tym wątku ?
    Tylko zasłużonym. Nie chcesz reakcji, nie uruchamiaj akcji.

  3. #2103
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Gość jest nie do przegadania.

  4. #2104
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Pytanie: Kto by się w takie trollowanie bawił?

    martino

    15.03 - 24.06 -> 0,04 post/dzień
    25.06 - 27.07 -> 0,39 post/dzień

    Odpowiedź: Dziecko

    Choć zapewne każdy pokerzysta przypisze wariancji ten blisko 1000% upswing od zakończenia roku szkolnego

  5. #2105
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Spróbuj podyskutować ze mną merytorycznie weeskacz to zobaczysz, że daleko mi do bycia dzieckiem. Weźmy np. tą politykę, na której może się specjalnie nie znam, ale zauważyłem pewną rzecz :

    Jednym z celów chcącego sprawnie działać państwa, w tym podmiotów biorących udział w rozmaitych konfrontacjach i dysputach politycznych powinno być łagodzenie wszelkich konfliktów. Dotyczy to sytuacji wewnątrz kraju, ale także jego relacji z innymi państwami.
    Przeglądałem trochę ten wątek i zauważyłem, że o ile płynnie się poruszasz po bardzo wielu tematach dotyczących polityki to jednak masz tendencję do zaogniania konfliktów - w tym przypadku między Tobą, a pozostałymi osobami wypowiadającymi się w tym wątku. Oczywiście chodzi mi o osoby, które mają odmienne zdanie od Twojego. Warto to przemyśleć.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 27-07-2011 o 16:13

  6. #2106
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Jednym z celów chcącego sprawnie działać państwa, w tym podmiotów biorących udział w rozmaitych konfrontacjach i dysputach politycznych powinno być łagodzenie wszelkich konfliktów. Dotyczy to sytuacji wewnątrz kraju, ale także jego relacji z innymi państwami.
    Tusk i Komor bawią się w takie głaskanie i jaki z tego pożytek? Mam na myśli Polskę, bo partyjny pożytek to jest dla nich. Oczywiście nie można prowadzić polityki tak jak to robił Kaczyński, ale dyplomacja nie oznacza konieczności głaskania wszystkich, niektórych trzeba umieć pałą uspokoić.

    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Przeglądałem trochę ten wątek i zauważyłem, że o ile płynnie się poruszasz po bardzo wielu tematach dotyczących polityki to jednak masz tendencję do zaogniania konfliktów - w tym przypadku między Tobą, a pozostałymi osobami wypowiadającymi się w tym wątku. Oczywiście chodzi mi o osoby, które mają odmienne zdanie od Twojego. Warto to przemyśleć.
    Ale ja nigdy do polityki nie dałem się wkręcić i nie muszę bawić się w dyplomacje, dlatego mam ten komfort, że jak słyszę brednie to nie mówię "owszem to całkiem możliwe, jednak zauważ...", tylko mówię "nie pierdol". A, że na ogół nie brak mi poczucia humoru, to robię to w mniej dosłowny a bardziej zabawny sposób Poza tym zobacz przez ile stron prowadziłem dyskusję z Gregiem i było bardzo konkretnie i spokojnie, mimo, iż mieliśmy i mamy różne poglądy na wiele kwestii. Dopiero kiedy rozmowa stała się dla mnie zbyt abstrakcyjna, wycofałem się z niej. Było tak dlatego, że nikt z nas nie nabazgrolił kolorowymi kredkami czegoś w tym stylu
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Trzeba poczekać, aż wyrocznia Weeskacz skończy pracę i się wypowie ostatecznie na temat wad i zalet ustroju - monarchii. Ten wątek to taka trochę mini monarchia absolutna, gdzie rządzi Weeskacz ... z niewielką domieszką anarchii i demokracji oczywiście.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 27-07-2011 o 16:39

  7. #2107
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Konkretne pytanie - myślisz, że Jarosław Kaczyński wywiera jakąkolwiek presję na Antoniego Macierewicza w sprawie dochodzenia prawdy o Smoleńsku ?

  8. #2108
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Konkretne pytanie - myślisz, że Jarosław Kaczyński wywiera jakąkolwiek presję na Antoniego Macierewicza w sprawie dochodzenia prawdy o Smoleńsku ?
    Nawet nie musi, antek policmajster dobrze wie, iż tylko PiS może przedłużyć jego polityczny byt. Tylko tam, ktoś taki może szukać politycznego przyczółka. Antek sam wie co musi robić i jak głęboko wcisnąć się Jarkowi.

  9. #2109
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Hahaha ...

    Mi się za to przypomniało coś . Mało kto o tym mówi i pamięta, ale jak dla mnie to jest absolutny rodzynek jeżeli chodzi o Jarosława.
    Chodzi mi o debatę przedwyborczą Tusk vs J. Kaczyński sprzed paru lat. Tusk przytoczył tam pewną historię z przeszłości i powiedział mniej więcej tak :
    " Pamiętam jak kiedyś jechałem razem z panem taką małą, ciasną windą. W pewnym momencie wyciągnął pan pistolet i powiedział do mnie: " a czy pan wie, że ja mógłbym pana zastrzelić ? " "

    Nie wiem czemu tak mało się o tym potem mówiło. Ktoś tylko spytał Jarka czy to prawda, a on powiedział, że "owszem, miałem kiedyś taki mały pistolet". Ja do dzisiaj to pamiętam i widzę oczami wyobraźni jak Jarek wyciąga spod płaszcza damski pistolecik i straszy Tuska w ciasnej windzie robiąc te swoje wielkie oczy. Być może stąd też nazwa "PiS" ... tolet .
    Nie wiem, ale dla mnie to jest hicior ... szukałem tego fragmentu debaty na Youtube, ale nie mogłem znaleźć.
    No i jak tu teraz nie podejrzewać, że mogła być wywierana presja psychologiczna na pilotów Tu - 154.
    Wystarczy, że taki generał o twarzy buldoga - Błasik wysłany przez Kaczyńskiego wszedł do kabiny i nawet nie musiał nic mówić, tylko kilka razy głęboko zasapał. Piloci byli młodzi i niedostatecznie doświadczeni i mogło ich to lekko stiltować.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 29-07-2011 o 10:54

  10. #2110
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104


    ot, ciekawostka na temat apolitycznego i obiektywnego tvn