Strona 221 z 253 PierwszyPierwszy ... 121171211219220221222223231 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,201 do 2,210 z 2529
  1. #2201
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Jak to nie bardzo rozumiesz - czyżby ta trans babka była według Ciebie atrakcyjna ?

    Chodziło mi o to, że ona podobnie jak "Don Peron" urodą raczej nie grzeszy, mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz.
    No babka (?) rzeczywiście jest mało atrakcyjna ale chyba nikt poważny nie zwraca uwagi na takie pierdoły. Lepiej ogranicz lekturę Pudelka, Bravo Girl i tym podobnych bzdetów dla nastoletnich bachorów.

  2. #2202
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No babka (?) rzeczywiście jest mało atrakcyjna ale chyba nikt poważny nie zwraca uwagi na takie pierdoły. Lepiej ogranicz lekturę Pudelka, Bravo Girl i tym podobnych bzdetów dla nastoletnich bachorów.
    Nie prowokuj, nie prowokuj.

  3. #2203
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Masz łyskacz to twój nowy mąż stanu:

    Anna Grodzka - pierwsza osoba transseksualna w sejmie - Onet Wiadomości

    Gratuluję wyboru
    A ja gratuluję inteligentnych i dojrzałych kryteriów decydowania kto jest/może być mężem stanu, a kto nie...
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Wystarczy, że raz ją tam zobaczysz i wtedy zrozumiesz, że polityka to też wizerunek
    Polityka to też wizerunek, bo nie brak idiotów, którzy akurat na ten wizerunek głosują. O wiele lepiej polityka by wyglądała, gdyby głosowało się na mózg, nie na gębę.

  4. #2204
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Poza tym, abstrahując od godkowej płycizny umysłowej, to za Annę Grodzką godkowi należą się podziękowania. To w końcu jego miasto wprowadziło ją do sejmu. Kraków, bastioon tradycji i kleru. Może to właśnie panowie lubiący paradować w sukienkach tak licznie na nią głosowali


    Przed Palikotem natomiast trudne zadanie, opanować tą "łapankę" i zrobić z tego poważną partię, bo tak naprawdę to dopiero teraz Palikot będzie budował partię. Zadanie niełatwe, ale jeśli to mu się uda to kto wie czy za 4 lata właśnie on nie będzie odpowiedzialny za formowanie nowego rządu. Tusk już się zużyje, a następcy mogącego powtórzyć jego wyniki w PO nie widać. Za 4 lata Kaczor będzie już geriatrykiem, a krzyżowców w naturalny sposób ubędzie. SLD czeka teraz wielka wewnętrzna wojna, stary aparat będzie próbował ratować partię, bo młodych silnych osobowości tam nie widać, a to tylko pogrąży SLD, które grzesiu ponownie skierował na tory PRLu. Dlatego Palikot, o ile nie będzie jedno sezonowym przebojem, ma naprawdę szanse na spełnienie swoich politycznych ambicji i zostanie premierem. Zresztą byłby to niezły scenariusz, bo lepszego reformatora oraz osoby mogącej z powodzeniem zarządzać państwem i wyprowadzić Polskę z ciemnogrodzkiego marazmu, w polskiej polityce chyba nie ma, to jedyna taka świeża krew, której nie brakuje zapału i chęci wprowadzenia zmian. Póki co jednak Palikot to wielka niewiadoma, ale życzę mu powodzenia.

  5. #2205
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Tusk już się zużyje, a następcy mogącego powtórzyć jego wyniki w PO nie widać.
    [.....]
    Póki co jednak Palikot to wielka niewiadoma, ale życzę mu powodzenia.
    E tam, Tusk już dawno się zużył a ten jego (i PO) sukces to nic innego jak strach dużej części wyborców przed narodowymi socjalistami z PiS-u. IMO facet wspiął się na takie wyżyny populizmu, że chyba nawet dorównał Lepperowi. Jak się okazało, to po prostu kolejny cwaniaczek który swoje działania opiera na sondażach a nie na przesłankach merytorycznych. Natomiast Palikot sprawia wrażenie dziewicy bo się nie pierdoli. Na brak kasy nie narzeka dlatego śmiało można przyjąć że do polityki przyszedł nie dla pieniędzy i nie boi się tego, że w wyniku jego mało popularnych wśród pospólstwa działań nie zostanie wybrany na kolejną kadencję. Ciekawą sprawą jest też to, że pismaki uważają RP za alternatywę dla SLD podczas gdy jego poglądy na sprawy gospodarcze są raczej mocno rozbieżne z "ideałami lewicowymi". A z lewicą ma tylko tyle wspólnego że jest antyklerykalny i do tego popiera walkę o prawa homo, trans, itp., itd. IMO warto dać facetowi szansę.

  6. #2206
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No to, że na PO wielu głosowało w obawie przed "złoty cielec, horror, ojcowizna" to oczywista oczywistość. Wielu jednak było już teraz takich jak my, którzy temu procederowi powiedzieli stop. Palikot natomiast zagrał kartą lewaka bo raz, że był kontrastowy i widzialny dla wyborców, dwa, że nacjo-kato-fobio debilizm irytuje znaczną cześć społeczeństwa i na podstawie "analizy rynku" przedsiębiorca Palikot wyprodukował produkt, który się musiał sprzedać. Janek do polityki nie pcha się po kasę, ale kierują nim ambicje, ten facet chce i może być przyszłym premierem. On ma w dupie katopróchna, bo to elektorat na wymarciu, natomiast Palikot ma spore poparcie w grupie 40-, a wręcz dominuje poparciem w elektoracie, który dopiero za 4 lata będzie głosował po raz pierwszy. A to, że nazywają go lewakiem(mimo, że jest liberałem z co najwyżej ludzką twarzą) i organizują krucjaty przeciw Palikotowi, to tylko woda na młyn to Janusza, a krzyżowcy sami pogrąża swoje halucyny i swoimi działaniami zepchną religie na boczny tor. Zatem narodowcom i zwolennikom kato-tradycji życzę by pary im nie zabrakło i by jak najczęściej wyprowadzali krzyż na spacerek.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 13-10-2011 o 11:38

  7. #2207
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No i już się zaczyna
    Zamieszanie ws. krzyża. "To groźne dla naszej przyszłości" - Onet Wiadomości

    - Tradycja to wartość, ci którzy chcą ją zniszczyć, niszczą naród. To bardzo groźne dla naszej przyszłości. Nie ma powodu, by krzyż został zdjęty, tylko dlatego, że grupa ludzi, która ma szalone przekonania, tak chce - powiedział Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej.
    Twórcy konstytucji to "grupa ludzi, która ma szalone przekonania", natomiast nocni partyzanci skryto krzyżowcy to tradycja i wartość, którą należy wspierać.

  8. #2208
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Tak, tutaj pisałeś:
    "Gratuluję wyboru" oznacza, że osoba której wyboru gratuluję jest gorsza z definicji? To jakaś "nowa lepsza logika"?


    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A ja gratuluję inteligentnych i dojrzałych kryteriów decydowania kto jest/może być mężem stanu, a kto nie...
    Wskaż mi gdzie podjąłem tą decyzję kto jest mężem stanu a kto nie...

  9. #2209
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    "Gratuluję wyboru" oznacza, że osoba której wyboru gratuluję jest gorsza z definicji? To jakaś "nowa lepsza logika"?
    Mógłbym to wytłumaczyć ale nie widzę sensu ponieważ koleś który po 5 latach obecności na forum dopiero kilka dni temu odkrył (dzięki mnie notabene) że forum udostępnia funkcję kasowania posta i tak tego nie zrozumie.

  10. #2210
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Mógłbym to wytłumaczyć ale nie widzę sensu ponieważ koleś który po 5 latach obecności na forum dopiero kilka dni temu odkrył (dzięki mnie notabene) że forum udostępnia funkcję kasowania posta i tak tego nie zrozumie.
    Tak typowa odpowiedź: wiem ale nie powiem..żal.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Twórcy konstytucji to "grupa ludzi, która ma szalone przekonania", natomiast nocni partyzanci skryto krzyżowcy to tradycja i wartość, którą należy wspierać.
    Podaj artykuł w konstytucji nakazujący zdejmowanie krzyży w sejmie, ewentualnie zakazujący ich wieszania w miejscach publicznych.