Strona 235 z 253 PierwszyPierwszy ... 135185225233234235236237245 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 2529
  1. #2341
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Janusz Korwin-Mikke w Superstacji na temat Marszu Niepodległości 11.11.2011 - YouTube
    Tu ciekawa wypowiedz Korwina. Piłsudski to dno, a 11 listopada to tragedia... potem opowiada jak sie przez kordon przebijał i że liczy na to, że czasy 19 wiecznych wojen wrócą. Msyle że nikt poza samą skrajną prawicą, nie ma wątpliwości że najlepiej dla wszystkich bedzie jak ta prawica zupelnie zniknie.

  2. #2342
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Od dawna powtarzam, że JKM to chory człowiek. Mówi jakby ubiegał się o prowadzenie obozu szkoleniowego partyzanckiego oddziału Bravików albo innego Mikkejugend. I nie robi tego z pobudek politycznych tylko ideologicznych, ten facet naprawdę ma tak we łbie nasrane. A małpy i owce beczące za nim to albo są po lobotomii albo w pralce się urodzili.

    bój - horror - jaskiniowszczyzna

  3. #2343
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    taaa..



  4. #2344
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Gowin, Mucha, Arłukowicz, Korolec - to nowi ministrowie? - Onet Wiadomości

    Gowin ministrem sprawiedliwości? No to będzie liberalnie i nowocześnie. Za podarcie biblii 20 lat, za grę w pokera może tylko 10

    Cóż, trzeba jakoś te 4 lata przeżyć w nadziei na rządy Palikota, wyprowadzenie Polski ze średniowiecza i w końcu powiew liberalizmu.

  5. #2345
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Za gre jak za gre ale jak ktoś śledzący pokerzystów trafi do tego wątku i poczyta Twoje wypowiedzi, to posiedzisz chłopie, oj posiedzisz.

    "Jak to co? - Polityczny!".



    PS. Rządy Palikota? Zawsze się chlubiłeś swoim realizmem.

  6. #2346
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Rządy Palikota? Zawsze się chlubiłeś swoim realizmem.
    Dokładnie. Poukładaj sobie puzzle, a zobaczysz cały obrazek.

  7. #2347
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Palikot: to jest jakiś żart panie premierze - Onet Wiadomości


    - Dlaczego ja mam nosić pisma z urzędu do urzędu? – takie pytanie zadaje sobie każdy Polak - kontynuował Palikot. - Istota rzeczy polega na tym, że dzisiaj administracja głownie funkcjonuje przez kontrolę, sprawdzenie i zezwolenie czegoś klientowi, a nie pomaganie. Tu nie potrzeba wielkiej pracy.


    - Dzisiaj w Polsce człowiek, który prowadzi rower po dwóch piwach trafia do więzienia. Człowiek, który wypali skręta też idzie do więzienia. Człowiek który nie płaci alimentów też - mówił Palikot. - Nigdy nie zbudujecie kapitału, jeżeli jedynym pomysłem na państwo i na pomoc jest zasada delegalizowania. Żeby za wszystko, co nielegalne wsadzać do więzienia? Tak się nie robi - zwracał się do rządu Donalda Tuska lider Ruchu Palikota.


    "Nie możemy poprzeć pana rządu"
    - Nie wiem, co się stało, że człowiek tak utalentowany i zdolny jak pan, nie ma odwagi, żeby uprawiać politykę. Pan w ogóle nie zaproponował żadnego rządu dla Polski. Pan zaproponował rząd dla Platformy - mówił Janusz Palikot tłumacząc decyzję swojej partii o nie udzieleniu wotum zaufania dla rządu Tuska.
    - Skasował pan Schetynę, musiał pan dowartościować Gowina. Na ministra sprawiedliwości powołał pan funkcjonariusza Kościoła katolickiego, dlatego my nie możemy poprzeć pana rządu - mówił Palikot.

  8. #2348
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Trzeba przyznać, że Palikot miał świetne wystąpienie. Konkrety, trafna krytyka i elementy humorystyczne .

  9. #2349
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie słyszałem całego exposé Tuska, ale w radio słyszałem krótki fragment w którym mówił, że będzie podejmował odważne decyzje i to wystarczyło abym się wkurwił. :-/ Dobrze, że nie grałem w tym czasie w pokerka bo jeszcze bym niepotrzebnie rozdał parę złotych.

  10. #2350
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Expose nawet sensowne, chociaż dla mnie to za mało i za delikatnie z tymi reformami się zapowiada. Jednak nie ma co narzekać skoro nawet jeden z największych "fanów" Tuska jakim jest K. Rybiński o expose się bardzo ciepło wypowiadał Pytanie tylko ile z tych zapowiedzi zostanie zrealizowanych, bo w zapowiedziach Donald jest dobry natomiast z ich realizowaniem ma sporo problemy.

    Główne punkty expose tutaj są schludnie przedstawione:

    Becikowe dla nielicznych, cicie ulg i reforma emerytur