Strona 234 z 253 PierwszyPierwszy ... 134184224232233234235236244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,331 do 2,340 z 2529
  1. #2331
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Niezwykle wymowny jest brak policji i stacji telewizyjnych na trasie przemarszu. No ale przecież lepiej zajmować się setką kiboli tłukących się z policją niż ok. 30 tysiącami ludzi maszerujących ulicami stolicy bo jeszcze bydło wstanie sprzed telewizorów jak to zobaczy...
    Ale w czym rzecz? Chyba nawet najbardziej lewicowe media nie insynuowały, że jedynym celem marszu było wszczęcie rozróby albo że szło w nim 30 tysięcy łysych facetów wytatuowanych w swastyki. Jeśli dziwi Cię zaś, że wolano pokazać bijatyki zamiast ludzi idących ulicą, no to musisz chyba bardzo rzadko oglądać telewizję... Nie doszukuj się wszędzie spisku.
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    http://img204.imageshack.us/img204/7618/mfst.gif
    "Wyjaśniłem Bogu"

    Pewnie Bóg na to:
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-11-2011 o 21:15

  2. #2332
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    A jeszcze odnośnie marszu... parę dni znalazłem u kogoś na facebooku ten świetny obrazek, może ktoś go nie widział, więc wrzucę .

  3. #2333
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Jeśli dziwi Cię zaś, że wolano pokazać bijatyki zamiast ludzi idących ulicą, no to musisz chyba bardzo rzadko oglądać telewizję... Nie doszukuj się wszędzie spisku.
    Rzecz w tym, że marszu nie pokazano wcale...dostrzegasz różnicę między skupieniem się na bijatyce, a pokazaniem tylko i wyłącznie bijatyki? Próbując przy okazji oglądającym tv wmówić, że marsz wyglądał właśnie tak jak na placu Konstytucji.

  4. #2334
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    A jak jest marsz równości, czyli marsz zorganizowany przez lewaków do których te niedobre media należą, wtedy TVN relacjonuje przez 3 godziny jak tłum idzie i skanduje te pseudo-szczytne hasła nawiązujące do tolerancji; czy też pokazuje głównie rozróby do jakich doszło?
    Ostatnio edytowane przez indy ; 16-11-2011 o 02:05

  5. #2335
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    jestem trochr nsjrbsny , alr silenie sie na obirktywnosc jest ponizej pasa. dziekuje , dobranoc, pozrozmawiamy jutro.

  6. #2336
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    jestem trochr nsjrbsny , alr silenie sie na obirktywnosc jest ponizej pasa. dziekuje , dobranoc, pozrozmawiamy jutro.
    W związku z postem kolegi stawiam wniosek o przerwanie obrad i zwołanie konwentu seniorów.

  7. #2337
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Tragiczna informacja. Zmarł życiowy partner Jarosława Kaczyńskiego.

    Pupil Jarosława Kaczyńskiego nie żyje - Onet Wiadomości

    Na dniach zostanie zapewne przygotowany projekt pomnika, do świąt powinien być już rozstawiany w całej Polsce i na Odessie skąd pochodzi rodzina Kaczyńskich.

    Szczęście w nieszczęściu, ukochany Jarosława odszedł 10 dnia miesiąca, zatem nie będzie potrzeby organizowania dwóch marszów w miesięcznicowych. Dzięki temu Jarosław będzie miał więcej czasu na przygotowanie kolejnej zwycięskiej kampanii.

    Teraz jednak najwybitniejszy Polak naszych czasów musi podjąć bardzo trudną decyzję, czy pochować Alika na Wawelu czy na Powązkach. Potem przyjdzie czas na zaplanowanie jak najlepszego wykorzystania tej tragedii na swoją korzyść i powołanie komisji śledczej pod wodzą Antka policmajstra, który swoją drogą ma już ciekawą teorię na temat tajemniczego zgonu Alika.

  8. #2338
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A jak jest marsz równości, czyli marsz zorganizowany przez lewaków do których te niedobre media należą, wtedy TVN relacjonuje przez 3 godziny jak tłum idzie i skanduje te pseudo-szczytne hasła nawiązujące do tolerancji; czy też pokazuje głównie rozróby do jakich doszło?


    http://upload.tvnwarszawa.pl/wideo,a...8332,9697.html - tutaj materiał jak to strasznie się ich doczekać nie mogli w tym roku.

    Parada Równości 2011 :: Kontakt 24 - wpisz sobie na tej stronie w wyszukiwarce "marsz niepodległości" to może dostrzeżesz różnicę w przekazie, jeżeli nie to przykro mi.
    Ostatnio edytowane przez Godek ; 16-11-2011 o 12:26

  9. #2339
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A jeszcze odnośnie marszu... parę dni znalazłem u kogoś na facebooku ten świetny obrazek, może ktoś go nie widział, więc wrzucę .


    to lepsze





    przynajmniej wiem o której wróciłem

  10. #2340
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No tak, kiboli i małp była tylko garstka, a tłum baranów, które przez cały niemal czas beczały jeden za drugim "raz sierpem, raz młotem czerwona hołotę" to byli wielcy patrioci i kwiat polskiej inteligencji?

    give me a break!

    ONR i NOP zrzeszają odrzut społeczny, debili i małpy które chcą się wyżyć. Jedyni którzy z nimi chcą maszerować to wyznawcy tej samej chorej ideologii albo politycy, którzy muszą szukać poparcia w małpim elektoracie.

    Ten masz ma tyle wspólnego ze świętowaniem niepodległości co miały krucjaty z szerzeniem wiary czyli gówno wspólnego.