Strona 181 z 253 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183191231 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 2529
  1. #1801
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Taa...
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    dyskusja prawdziwego wolnościowca z pseudo wolnościowcem jakim jest konserwatywny liberał, zakończy się w momencie natrafienia na ten mur. Bo do tego czasu wszystko jest ok, logicznie i rozsądnie dostrzegają problemy i zgadzają się co do sposobów ich rozwiązania, ale kiedy pojawi się ten ideologiczno-mitologiczny mur to nagle jedna strona całkowicie zapomina o logice i argumentach, bo w tym momencie konserwatywny liberał zachowuje się jak liberał po lobotomii
    Rozumiem, że media luźno podchodzą do rzetelności, zwłaszcza w obecnych czasach kiedy liczy się przede wszystkim tempo wypuszczenia "newsa", ale...jak można(?) tyle narzekać na media, niską jakość dziennikarzy czy ich obiektywność i jednocześnie zatapiać się w czysto ideologicznych bredniach produkowanych wyłącznie dla osób, które nie pragną poszerzyć swojej wiedzy o realnym świecie lecz chcą utwierdzić się w przekonaniu, że to ich umysły znajdują się w jedynym słusznym świecie. No proszę sam sobie odpowiedziałem...


    btw. "niezależne i obiektywne" media Zbiga, Godka i innych "wolnościowców" jednocześnie mnie i bawią i smucą z tego samego powodu - że ktoś traktuje je poważnie kiedy wystarczy poczytać nagłówki by wiedzieć, gdzie się trafiło.

    ps. Powyższy post oczywiście nie odnosi się wyłącznie do konkretnego linka/tematu Godka, ale do całokształtu myśli "wolnościowej" osób, którym nie brakuje słusznej ideologii i właściwych zasad - w przeciwieństwie do mnie czyli głupiego lewaka, którego nikt nie był w stanie nauczyć słusznej ideologii czy zasad. Ale to niczyja wina, ja po prostu taki tępy się urodziłem i wiem, że do śmierci się tego nie nauczę

  2. #1802
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ale to niczyja wina, ja po prostu taki tępy się urodziłem i wiem, że do śmierci się tego nie nauczę
    Amen.

  3. #1803
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Amen.
    Amen (z hebrajskiego - zaiste, na pewno), formuła uroczystego potwierdzenia. W Starym Testamencie (poza Księgą Izajasza, gdzie amen łączy się ze słowem "Bóg" i tłumaczy: "wierny" lub "prawdziwy") pojawia się wyłącznie w kontekście kultowo-sakralnym - stanowi odpowiedź na na Bożą obietnicę, groźbę bądź klątwę, znacząc: "tak jest", "niech się tak stanie".

    Słowo synonim zgadzania się z czymś czego się nawet nie zrozumiało, czyli prawidłowo użyłeś tego słowa Godek.
    Choć nie wiem czy użycie go pod moimi słowami nie jest swego rodzaju bluźnierstwem z twojej strony. Z reguły słowa amen używa się pod słowami jakiegoś proroka [dla lewackich kafirów to taki miłośnik halucynków] na znak pełnej akceptacji i oddania usłyszanym słowom w myśl zasady - "jam jest owca twoja, niech się dzieje wola twoja Panie/mistrzu/mój ty wielki przewodniku". Choć z drugiej strony słowo to jest często obecne w mediach "słusznych", najczęściej pojawia się w komentarzach za sprawą wyznawców "prawdy jedynej objawionej".
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 08-04-2011 o 07:37

  4. #1804
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Weeskacz, czy Ty naprawdę liczysz, że przekonasz kogoś do swojej racji używając jedynie niskiej jakości argumentów ad personam (i to w kółko tych samych) i wyszydzając wszystkich, którzy się z Tobą nie zgadzają?
    Wiem. Jesteś przekonany, że do tych "wolnościowców" etc. żadne argumenty i tak nie trafią. Może i masz rację, ale w takim razie po co się produkujesz? Fanatyków nie przekonasz, myślących ludzi tylko wk*****sz...

  5. #1805
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Weeskacz, czy Ty naprawdę liczysz, że przekonasz kogoś do swojej racji
    Dlaczego zakładasz, że taki jest mój cel? Dlaczego sądzisz, że za moimi postami kryje się jakaś zakamuflowana misja?
    Zresztą nie uznaje czegoś takiego jak swoja racja, ponieważ dla mnie "racja" to jedynie pogląd wynikający z własnej analizy i oceny zebranych informacji o świecie W DANYM MOMENCIE. Moje poglądy zmieniają się i starzeją razem ze mną i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie aby podobny proces nie zachodził w każdym innym zdrowym i wolnym umyśle.
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Fanatyków nie przekonasz, myślących ludzi tylko wk*****sz...
    Nie dbam o to jak ktoś odbiera to co czyta. Moje posty pisane są z dystansem i nie powinny wk***ć nikogo kto podchodzi do życia zachowując zdrowy bufor bezpieczeństwa w postaci właśnie dystansu i humoru. Trias mam wrażenie, że ostatnio masz jakiegoś doła i zbyt poważnie reagujesz na moje posty, a przecież czytasz je od lat i wiesz dobrze czego się możesz spodziewać i na co powinieneś zwracać uwagę w moich postach, a przy czym się uśmiechnąć lub to zignorować.

    pozdro i miłego, wesołego weekendu

  6. #1806
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Taa...


    Rozumiem, że media luźno podchodzą do rzetelności, zwłaszcza w obecnych czasach kiedy liczy się przede wszystkim tempo wypuszczenia "newsa", ale...jak można(?) tyle narzekać na media, niską jakość dziennikarzy czy ich obiektywność i jednocześnie zatapiać się w czysto ideologicznych bredniach produkowanych wyłącznie dla osób, które nie pragną poszerzyć swojej wiedzy o realnym świecie lecz chcą utwierdzić się w przekonaniu, że to ich umysły znajdują się w jedynym słusznym świecie. No proszę sam sobie odpowiedziałem...


    btw. "niezależne i obiektywne" media Zbiga, Godka i innych "wolnościowców" jednocześnie mnie i bawią i smucą z tego samego powodu - że ktoś traktuje je poważnie kiedy wystarczy poczytać nagłówki by wiedzieć, gdzie się trafiło.

    ps. Powyższy post oczywiście nie odnosi się wyłącznie do konkretnego linka/tematu Godka, ale do całokształtu myśli "wolnościowej" osób, którym nie brakuje słusznej ideologii i właściwych zasad - w przeciwieństwie do mnie czyli głupiego lewaka, którego nikt nie był w stanie nauczyć słusznej ideologii czy zasad. Ale to niczyja wina, ja po prostu taki tępy się urodziłem i wiem, że do śmierci się tego nie nauczę
    +1000000

    Niestety bardziej mnie to smuci niż bawi z biegiem czasu Nie rozumiem, dlaczego nazywasz te osoby "wolnościowcami", nawet w cudzysłowie?
    Smutny jest widok osób, które wszędzie widzą to, co chcą zobaczyć, uznają tylko jedne słuszne poglądy, a gdy ktoś się z nimi nie zgadza, strzelają świetnymi artykułami z jakże obiektywnych źródeł.

  7. #1807
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Cogito Zobacz posta
    Smutny jest widok osób, które wszędzie widzą to, co chcą zobaczyć, uznają tylko jedne słuszne poglądy, a gdy ktoś się z nimi nie zgadza, strzelają świetnymi artykułami z jakże obiektywnych źródeł.
    Postrzelaj ze swoich obiektywnych źródeł. Zresztą była już dyskusja na temat obiektywnych mediów i wynikło z niej mniej więcej tyle, że obiektywnych mediów po prostu nie ma. Nie bardzo więc rozumiem o co Ci chodzi pisząc o obiektywnych żródłach? Podaj takie, które są obiektywne a nie klaskaj uszami pod postami innych.

  8. #1808
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104




  9. #1809
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104


    hehe, so true

  10. #1810
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Hehe, a ja nie mogę się nadziwić poziomem wiedzy "wolnościowców", którzy "wiedzą", że to premier dyktuje ceny cukru, benzyny itd.

    ps. A jak tam się udał pierwszy sabat nowej prawicy? Rozdawali pamiątkowe krzyże i swastyki?