Strona 66 z 253 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 2529
  1. #651
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    To w zasadzie była odpowiedź więc nie widziałem sensu powtarzać ale jak widać trzeba.
    chyba czesto pytalem sie ciebie czego nie rozumiesz..tym razem takze nie odpowiedziales... weeskacz pisal o formie a nie tresci, wiec poslugiwanie sie nim jest troszeczke nie na miejscu , jezeli nie rozumiesz tresci

  2. #652
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    To chyba Ty nie zrozumiałeś tego jednego zdania o translatorze. Ja pisałem właśnie o formie w jakiej wypowiadasz się na tym forum. Ktoś Ci już zwracał uwagę, że nazwiska pisze się z dużej litery...tfu ZDANIA ZACZYNA SIĘ Z DUŻEJ LITERY!!! Jeżeli wypowiadasz się w języku polskim to nie wrzucaj do tej wypowiedzi pojedynczych słów z innych języków bo to nie świadczy o tym, że jesteś obyty w świecie tylko pokazuje brak szacunku dla języka.

  3. #653
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    To chyba Ty nie zrozumiałeś tego jednego zdania o translatorze. Ja pisałem właśnie o formie w jakiej wypowiadasz się na tym forum. Ktoś Ci już zwracał uwagę, że nazwiska pisze się z dużej litery...tfu ZDANIA ZACZYNA SIĘ Z DUŻEJ LITERY!!! Jeżeli wypowiadasz się w języku polskim to nie wrzucaj do tej wypowiedzi pojedynczych słów z innych języków bo to nie świadczy o tym, że jesteś obyty w świecie tylko pokazuje brak szacunku dla języka.
    LOL, a jak nie, to na sybirie?
    powtarzasz sie...nie podoba sie Tobie, po prostu nie czytaj.
    ktos mnie nie interesuje...jezeli doliemu&co to przeszkadza, to poprostu moga dac ban i po sprawie.
    ty i ktos i koledzy czesto zamiast wdawac sie w dyskusje, nie majac argumentow, krytykuje malo wazne kwestje.
    powinienem przeprosic jezyk polski, ze co 1000czne moje slowo jest w innym jezyku ? hehe
    zabawny jestes , dziekuje

  4. #654
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ucio skoro taki duży procent Ukraińców identyfikuje się z Rosją to czemu w wyborach wygrał Juszczenko a nie Janukowycz?

  5. #655
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    n0, officjalnie 4-2004 bylo 19,5%, a 10-2008 niby bylo 8,8%.he he..chyba sam w to nie wierzysz.statystyki bip, bezrobocia i inflacji sa bardzo pieknie "namalowane"
    Skoro nie opierać się o oficjalne dane to lepiej o te wymyślone? O tak dyskusja o religii pokazała gdzie to prowadzi Rzeczywiste bezrobocie w przypadku Polski jest raczej niższe niż pokazują to oficjalne dane, gdyż tutaj szara strefa zawsze miała się dobrze i raczej funkcjonuje na nią powszechne przyzwolenie społeczne.

    w niemczech ucza ze hitler zniszczyl wolna niemiecka gospodarke i przedsiebiorczosc.miejsca pracy i zarobki przedsiebiorcow byly na duzy+, ale inzynieria, inowacyjnosc spadla duzo.a jak wygladalo w drezdnie, berlinie i wiekszosci niemiec, podobnie jak w warszawie.a ze w warszawie tak wygladalo, to chyba do ak sie zwrocic musisz
    No tak o zniszczenia Warszawy należy obwiniać AK bo zamiast oddać po dobroci i się poddać to głupcy próbowali walczyć. Czyś Ty kurwa całkiem na łeb dostał? I tak biedne Niemcy bo po wojnie którą rozpętali musieli sprzątać. Z kolei Polska mogła wziąć miotły do reki dopiero za 50 lat, gdyż po wojnie "zaopiekowali się nami" towarzysze ze wschodu.

    ja nie wytykam, moze ubelewam troszeczke jak jest i czasem staram sie otworzyc ludziom ich malutkie oczka.. ja nie mieszkam na alasce ...jestem predzej w wroclawiu czy krakowie niz ludzie z nad baltyku. o 3 rano klade sie spac w pociagu, a o 10:00 swiezy wysiadam w warszawie.optymalnie ...wiec "wracaj" w czasie globalizacji brzmi troche smiesznie.
    Może i ciałem daleko nie jestes, ale z Twoich postów wynika, że Twój umysł jest jednak na tej Alasce. Jesteś dobitnym przykładem tego, że Polak po kilku latach w Niemczech jest większym Niemcem niż rodowity Niemiec w czwartym pokoleniu.

    ps. napisalem, ze skasowalem, poniewaz bylo tam za duzo tmi(too much information)
    powiedziałbym raczej tme(too much entertainment)

  6. #656
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    indy, juszczenko mial zaledwie kilka prozent, jezeli piszesz o tych wyborach.

    1.weeskacz, ty moze je nazywac wymyslonymi, eksperci nazywaja ja realnymi.ty mozesz wierzyc nawet w swietego slonia, mi to nie przeszkadza. jedno jest pewne , nawet po twojemuficjalnie tylko w ciagu 13 miesiecy wzroslo o prawie 40%..i wzrosnie raczej o dalsze 1.000.000(niech tylko zlotowka dojdzie do 3.7 i emigranci z anglii, norwegi wyleca, po zabraniu im zasilkow).

    2.ok, zapomnij o ak(mialem na mysli tych kilku wysokich wojskowych). poszli umierac, niewazne byly dla nich setki tysiecy niewinnych ludzi.skutki sam opisales.napisalem tobie fakty, jakie byly w niemczech..ty zawsze o tych 50 straconych latach..czy polacy nie mieli w ciagu 50 lat mozliwosci edukacji itd?? rosjanie dawali niezle sobie rade w wielu poziomach wynalazkow(niestety po 1992 wszystko przepadlo).

    3.za nim oceniasz osobe, to powinienes ja troche znac...czym pachne tobie niemcem i dlaczego nie moglbym byc niemcem? skad wymysliles, ze jestem od kilku lat w niemczech? tyle lat przebywales w niemczech lub zyles wsrod niemcow, ze mnie tak oceniasz?, czy to tylko podworkowy populizm?

    ps. gdybys dokladnie czytal, to bys mogl stwierdzic, ze krytykuje bardzo czesto niemcy, ale takze czasem chwale..tak samo robie to z innymi krajami..
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 17-02-2010 o 13:09

  7. #657
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    indy, juszczenko mial zaledwie kilka prozent, jezeli piszesz o tych wyborach.
    Pisałem o przedostatnich.

  8. #658
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    janukowicz ma czarna przeszlosc. byli bardzo odwazni pisarzy, ktorzy opisywali cala jego historie i powiazania jego z rinatem(opisywali wszystko z szczegolami).rinat jest aktualnie najbogatszym europejczykiem, ktory jeszcze na "kryzysie" sporo zarobil( co moze troche dziwic; trudno znalesc w doniezku, kogos na ulicy, kto by powiedzial zle slowo na niego). do tego obietnice...drzwi eu mialy byc szeroko otwarte...obietnice ogromnych podwyzek(ktore zreszta dotrzymali: +55% zaraz po wyborach dla administracji&co).
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 17-02-2010 o 12:58

  9. #659
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    weeskacz, ty moze je nazywac wymyslonymi, eksperci nazywaja ja realnymi.ty mozesz wierzyc nawet w swietego slonia, mi to nie przeszkadza.
    No ja właśnie w takie rzeczy nie wierzę, dlatego powiedziałem, że akurat w przypadku Polski uznałbym, że % bezrobocia jest niższy z uwagi na szarą strefę. A jak zapewne wiesz im niższa stopa życiowa tym w kraju szara strefa większa. A tutaj to nie Turcy ją wypełniają.

    ok, zapomnij o ak(mialem na mysli tych kilku wysokich wojskowych). poszli umierac, niewazne byly dla nich setki tysiecy niewinnych ludzi.skutki sam opisales.napisalem tobie fakty, jakie byly w niemczech..ty zawsze o tych 50 straconych latach..czy polacy nie mieli w ciagu 50 lat mozliwosci edukacji itd?? rosjanie dawali niezle sobie rade w wielu poziomach wynalazkow(niestety po 1992 wszystko przepadlo).
    Czyli jak Polacy stawili opór i walczyli zbrojnie to są odpowiedzialni za śmierć niewinnych rodaków.
    Ale jak Polacy bez walki i ofiar pokojowo przy okrągłym stole uzyskali wolność to wtedy są nazywani zdrajcami narodu i sprzedawczykami.
    I bądź tu patriotą :/

    Edukacja za komuny? Owszem była nasz Prezydent Lech Kaczyński jest tego najlepszym przykładem jest dr hab. prawa. Dyplom zdobył opisując Leninizm w swojej pracy dyplomowej. Prawnik pierwsza klasa z bogatą i owocną praktyką. Obecnie ciąży na nim wyrok, ale jeszcze chwilowo jest nietykalny.

    Jedyną drogą do kariery była legitymacja PZPR. Wielu naukowców miało swoją godność i moralność dlatego świat nigdy z ich geniuszu nie maił szansy skorzystać.

    .za nim oceniasz osobe, to powinienes ja troche znac...czym pachne tobie niemcem i dlaczego nie moglbym byc niemcem? skad wymysliles, ze jestem od kilku lat w niemczech?
    Waldek mi powiedział:
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    ..mentalnosc wielu polakow sie bardzo zmienila i ja osobiscie nie daje rady sobie z takowa, wiec w 2006 musielismy powiedziec adieu.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-02-2010 o 13:44

  10. #660
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Do zwolenników socjalizmu:
    Co sądzicie o sytuacji ekonomicznej w Grecji i Hiszpanii?
    dla przypomnienia
    premier Grecji: Jeorios Andreas Papandreu (przewodniczący Międzynarodówki Socjalistycznej)
    premier Hiszpanii: José Luis Rodríguez Zapatero (przewodniczący Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE))

    teraz macie pole do popisu

    Uprzedzam, że wiem iż socjaliści w Grecji rządzą od początku października ubiegłego roku, ale ich super pomysły na walkę z kryzysem przyśpieszyły znacznie agonię ich gospodarki. Natomiast koledzy w Hiszpanii mieli kilka lat, żeby z ładnie prosperującego kraju stworzyć prawie bankruta

    edit:
    od razu możecie ustosunkować do sytuacji w Portugalii czyli kolejnym członku grupy krajów o lecącej na dno gospodarce i tu uwaga zupełnym przypadkiem tam również od wielu lat rządzi Partia Socjalistyczna
    Ostatnio edytowane przez scyth01 ; 24-02-2010 o 16:34