Strona 63 z 253 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 2529
  1. #621
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Zapomniałem odpowiedzieć wcześniej na te pytania. Ustrój to oczywiście monarchia. A co do kandydata to jak wiadomo nie ma takiego, chociaż znaleźliby się, przynajmniej jeden jak dla mnie ale z tego co wiem nie zamierza startować w wyborach. Raczej skupia się na pisaniu felietonów i wyśmiewaniu głupoty rządzących.

  2. #622
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Zatem monarchia. Możesz wskazać przykład państwa gdzie jest monarchia (jako realna władza, a nie ozdoba państwowa) oraz jak tam wygląda wolność jednostki i PKB na osobę. Oczywiście mówię o XXI wieku.

    Kandydat. Wyśmiewanie to akurat żadna trudność. Może jednak warto przekonać go do kandydowania zwłaszcza jeśli byłby to monarcha o umyśle Salomona i darze Midasa. Powiedz kogo masz na myśli i może w większym gronie zrobimy jakaś akcję by nakłonić go do kandydowania.

  3. #623
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Powiedz kogo masz na myśli i może w większym gronie zrobimy jakaś akcję by nakłonić go do kandydowania.
    Jerzy Urban

  4. #624
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Jerzy Urban
    LOL chyba na pajaca XX wieku.

    Monarchia w XXI wieku praktycznie nie istnieje ponieważ wszędzie na siłę wprowadzana jest demokracja więc nie mogę takiego kraju niestety wskazać co nie znaczy, że demokracja jest od monarchii lepsza.

  5. #625
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Monarchia w XXI wieku praktycznie nie istnieje ponieważ wszędzie na siłę wprowadzana jest demokracja więc nie mogę takiego kraju niestety wskazać co nie znaczy, że demokracja jest od monarchii lepsza.
    Racja, niestety ludzkość już taką ma naturę, że to co dobre gorszym zawsze zastępuje. No ale nic na to nie poradzimy, można tylko współczuć błekitnokwistym, że są stawiani na równi z resztą.

    Natomiast bardzo zaintrygowałeś mnie tym kandydatem. Wyjaw prosze kogo masz na myśli bo chetnie bliżej zapoznałbym się z jego poglądami. A trudno to zrobić kiedy nie do końca wiadomo o kogo chodzi. :/

  6. #626
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Kto narzeka na demokrację niech jest świadom że to co funkcjonuje w każdym kraju to DEMOKRACJA PARLAMENTARNA, a to jest wielka różnica. Prawdziwa demokracja byłaby gdyby nad każdą ustawą przeprowadzano referendum, parlamentarna polega na tym że głosuję na Tuska bo mówi że jest liberałem, a potem może wbrew woli większości zakazać hazardu - co ma niewiele wspólnego z demokracją.

    Co do Urbana zgadzam się w większości z jego przekonaniami, dodatkowo w moim odczuciu jest takim typem człowieka że po wygranych wyborach odważnie wprowadziłby to za czym postulował, i w dupie by miał co z ambony by się o nim mówiło, tudzież że niektórzy go nazywają pajacem.

  7. #627
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Indy dla mnie osoba która przez dekadę była tubą i naczelnym propagandzistą PRL jest dożywotnio przekreślona. A to, że sprawnie posługuje się słowem i wie na jakich strunach grać...no cóż gdyby tego nie potrafił Jaruzelski by go nie potrzebował.

  8. #628
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Sam mam charakter dość mściwy i uważam że nie wszystko zasługuje na wybaczenie, po prostu dałem przykład publicznej osoby która obecnie propaguje poglądy bardzo mi bliskie .

  9. #629
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Urban to powinien w najlepszym dla siebie przypadku w więzieniu gnić

  10. #630
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Roman Giertych odsłania nieco kulisy funkcjonowania rządu PiS. Warto przeczytać chociaż zapewne dla większości to żadna niespodzianka, ale nie brakowało też tych którzy nie potrafili zrobić prawidłowego readu swego czasu.

    Giertych: były teczki na polityków PO - Rzeczpospolita

    Może śladami Sikorskiego zwiąże się pan teraz z PO, bo wypowiada się pan o tej partii przychylnie?

    Nie planuję związku z PO, choćby ze względu na działalność minister Katarzyny Hall. Ale dzisiaj lepiej oceniam PO niż PiS. I jeśli ktoś mnie pyta o metody postępowania PIS, to odpowiadam. Bo poznałem je na własnej skórze na tyle dobrze, że mogę być w tym zakresie specjalistą. Jarosław Kaczyński jest głównym zbieraczem haków, najgłówniejszym w Polsce. PiS skonstruowało plan polityczny, który w 2007 roku był bliski realizacji, aby zgromadzić haki na jak największą liczbę ludzi.
    No i Jarosław zdradził się, że woli grać z JJ niż z QQ