Strona 187 z 253 PierwszyPierwszy ... 87137177185186187188189197237 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,870 z 2529
  1. #1861
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja to generalnie mam tak dziwnie. Jak słucham Tuska, to nie chce na niego głosować... ale jak zaczynam słuchać reszty, to dochodze do wniosku, że będę głosował na Tuska. Mi sie wydaje, że Godek naprawdę uważa, że sa jakies lemingi, że tylko GW jest nieobiektywna, że PO to samo zło a J.K. to czysta wspaniałość...a już tekst o obiektywności, zupełnie mnie rozbroił... tu nie chodzi o poglądy, programy... tylko o ludzi. Ja uważam, że nie jestem obiektywny. Mogę powiedzieć, że staram sie mieć dystans, ale nie jestem obiektywny. A jak czytam Godka, to mam wrażenie, że on naprawdę uważa, że stoi po stronie jedynej prawdy. Nie widzę absolutnie mozliwości dogadania sie, bo przez ideologiczną ścianę sie nie przebijesz. Myslałem że PO wygra tak czy siak, bo ile procent może zebrać samooobrona...nawet jesli wynik bedzie słaby to w najgorszym razie bezie koalicja z SLD. Osobiście uważam sie bardziej za prawicowaca, niz lewicowca i zależy mi na tym żeby była jakaś silna zdroworozsądkowa, poważna partia na prawicy. Jesli wezmiemy pod uwage, że LPR i Samoobrona nie istnieje i że te głosy to głosy obecnego PiS to mi to nie pasuje. Wiec pewnie zaglosuje na PJN, albo PO

  2. #1862
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Indy, to jest Godek. On tu przychodzi albo z wiaderkiem i łopatkami albo z zestawem kibola. Dla niego światopogląd podobnie jak świat jest prosty i płaski. Wstawiasz JKM wygadującego nieziemskie głupoty to znaczy, że uważasz Tuska za geniusza. Proste i logiczne. Jak jesteś za JKM i nienawidzisz socjalistów, to w drugiej turze glosujesz na Kaczyńskiego. Proste i logiczne.







  3. Ostatnio edytowane przez ZbigAnch ; 24-05-2011 o 23:36 Powód: nowy obrazek :)

  4. #1864
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710


    Zbig jest debeściak. Wpada, rozwiesza ogłoszenia czy plakaty i już go nie ma. Żadnej interakcji z forumowiczami. Żadnego kontaktu z rzeczywistością. Tylko on i jego misja, jedynie słuszna misja



    btw. To ciekawe, że kiedy kaczki wyśmiewano to wśród "prawdziwych Palaków" panowało oburzenie, mówiono o wartościach, patriotyzmie, fladze, poszanowaniu głowy państwa, karaniu bezczeszczących świętości itd. A teraz kiedy kaczki już nie ma (bo się sama zgrillowała) to "prawdziwi Polacy" plują na głowę państwa tyle, że mogliby do powodzi doprowadzić i nagle "prawdziwi Polacy" nie chcą nikogo karać tylko ułaskawiać. To pewnie przez te ich wielkie katolickie serca wypełnione miłością i przebaczeniem

  5. #1865
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Z drugiej strony jakoś wtedy nie słyszałem o porannych nalotach ABW na autorów śmiesznych stron o kaczorach.

    Pewnie za mało się interesowałem tymi sprawami.

  6. #1866
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Z drugiej strony jakoś wtedy nie słyszałem o porannych nalotach ABW na autorów śmiesznych stron o kaczorach.
    Akurat ABW i inne służby mogły nie mieć na to czasu bo były mocno zaangażowane w niszczenie przeciwników politycznych, a w przypadku braku dowodów organizowaniem prowokacji i nakłanianiem do przestępstwa celem późniejszego odtrąbienia sukcesu wielkiego szeryfa. Wszystko skończyło się tym, że Zbyszek musiał zniszczyć laptopy i uciec do Brukseli po tym jak zniszczył życie wielu rzekomym "mordercom" i złodziejom.

    Jednak prokuratura i milicja całej wolski odnosiła niemałe sukcesy w walce z żartującymi i obrażającymi kaczki.
    (na szybko z google)

    Przyjdźcie po Rybitzkiego, Smutni panowie !!! Ť Galopujący major
    Internauta trafi przed sąd za żart o kaczkach - Sadistic.pl
    Znikające dowcipy o Kaczyńskim - Medialink.pl
    Z archiwum X: Jak Hubert H. obraził Prezydenta? Zobacz - Pitbul

    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Pewnie za mało się interesowałem tymi sprawami.
    Interesowałeś się równie mocno co zawsze. Po prostu ideolodzy już tak mają, że dostrzegają błędy i głupotę tylko wtedy kiedy są one niezgodne z ich ideologią. Każdy ideolog rozumuje jak Kali.

  7. #1867
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Akurat ABW i inne służby mogły nie mieć na to czasu bo były mocno zaangażowane w niszczenie przeciwników politycznych ...(bla, bla, bla...)
    Kilku PISowym urzędnikom też się jednak oberwało.
    PO nie jest takie niewdzięczne.
    Warto się z nim wiązać i z nim trzymać. A nawet być ich ideologiem.
    Teraz ABW ma już dużo czasu i słusznie zajmuje się zwalczaniem przejawów działaności antygłowopaństwowej.
    Też nie wiem po co ma tracić czas na ściganie łapówkarzy.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Po prostu ideolodzy już tak mają, że dostrzegają błędy i głupotę tylko wtedy kiedy są one niezgodne z ich ideologią. Każdy ideolog rozumuje jak Kali.
    Wiem. Łatwo zauważyć.

  8. #1868
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No tak..

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Oczywiście żaden ponieważ "prawdziwi inteligentni wolnościowcy" głosują na PO... LOL
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Wiem. Łatwo zauważyć.
    Właśnie takimi dziecinnymi tekstami sprawiacie, że nikt poważnie Was nie traktuje. Tak jak nikt rozsądny nie zatrzyma się na dłużej przy JKM, bo choć ma sporo racji to ma również w głowie tak narąbane, że nawet do przeprowadzania dzieci przez ulice się nie nadaje, a co dopiero do władzy. Wiecie swoje i już. Rozumiem przypadek Godka, rozumiem jego ograniczenia. Rozumiem także kliniczny przypadek Zbiga, ale Ciebie Jung nie rozumiem. Jesteś inteligentny więc w Twoim przypadku czynniki środowiskowe tudzież inne ograniczenia nie miały decydującego znaczenia. Ty musiałeś pewnego dnia dokonać świadomego wyboru i stwierdzić "od dzisiaj jestem ideologiem i dostrzegam tylko to co chcę dostrzegać, a nie wszystko to co jest naprawdę wokół mnie".

    Ludzie, którzy dostrzegają tylko swoje racje, tylko cudze błędy, w skrócie tylko to co chcą, to właśnie ludzie dzięki, którym tacy jak Hitler, Stalin czy inni wielcy wodzowie mają swoje miejsce na kartach historii. Bez ideologów, bez wyznawców, bez tchórzów czy też dbających wyłącznie o własny interes ignorantów, w ogóle by nie istnieli. A co ważniejsze nie mieliby okazji wprowadzić w czyn swoich "słusznych ideologii". Tylko prosze nie pierdol mi tu, że to gadka lewaka, bo inteligencja, zdrowy rozsądek i logika nie mają żadnych skłonności - czy bardziej trafnie: odchyleń - politycznych.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 26-05-2011 o 19:17

  9. Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    http://imageshack.us/m/863/2301/orgt.jpg
    To już przestaje być śmieszne
    Zatrzymania za "Tola ma Donalda. Donald ma Tole"
    "Czterech kibiców Wisły Płock, którzy wywiesili na ogrodzeniu stadionu transparenty krytykujące władzę, zostało zatrzymanych przez policję."
    Czy cenzura obejmująca bajki "Bolek i Lolek" oraz "Kaczor Donald" dotyczy również TV?
    Czy mogę chociaż odtworzyć te bajki swoim dzieciom na DVD?
    Czy mogę za to pójść siedzieć?
    Może jest tu jakiś POpapraniec, który zna najnowsze rozporządzenia KC PO ze źródła i rozwieje moje wątpliwości?

    ps. Warto przeczytać sobie pierwszy wpis, ten rozpoczynający "Wątek polityczny" i cytat z którego prawie wszyscy na tym forum mieli polewkę kilka lat temu... naiwniaki

  10. #1870
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Nietypowy podarunek Dorna. "Obronimy Matoła" - Wiadomości w Onet.pl

    Tyle inteligencja:
    Jednym z haseł protestujących kibiców było: "Donald matole, twój rząd obalą kibole".
    Trzeba przyznać, że hasło godne "prawdziwych Polaków", zresztą wyszło od elity inteligencji tychże.

    A co na to matoł?
    - Jeśli potwierdzi się to, że szefowie jakichś jednostek policyjnych reagują dlatego, że ktoś uznaje za stosowne powiedzieć coś na mój temat, to wyciągnę konsekwencje wobec odpowiedzialnych za tego typu nadgorliwość, bo nie jestem tym w najmniejszym stopniu zainteresowany - mówił szef rządu.
    Chodzi o zatrzymanie we wtorek przez policję kilkudziesięciu młodych ludzi protestujących przeciwko zamknięciu trybun stadionu miejskiego w Białymstoku. Kilkunastu z nich ukarano mandatami, przeciwko 23 toczy się postępowanie o wykroczenia.
    Znowu tylko PR. I to ma być kurwa szeryf? Zrób w końcu coś matole dobrze, by prawdziwy Polak nie musiał Cię stale krytykować w trosce o swoją ukochaną ojczyznę, a w szczególnosci Ci najwierniejsi polscy patrioci... z Chicago.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 26-05-2011 o 23:48