Strona 132 z 253 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182232 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 2529
  1. #1311
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A mnie bardzo mocno dziwi dlaczego w tej grupie znalazł się Kamiński który był chyba najwierniejszym przydupasem Lecha K. a do tego jest straszliwym oszołomem. IMO idealnie pasuje do PiS.
    Oddany to on żołnierz był co widać, ale wiary tak mocnej nie miał. A w tej sekcie trzeba mieć wiaaaaaryyy, że hej


    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Tak na marginesie, o ile pamiętam, to Bielan i Migalski to też są niezłe oszołomy. Chociaż temu ostatniemu chyba trochę przeszło gdy wyjechał do Brukseli.
    Bielan faktycznie ideowy fanatyk. Natomiast Migalski to taki sam cwaniaczek oportunista jak Kurski, czyli "co trzeba to powiem, zaśpiewam zatańczę, ale ja przecież w to nie będę wierzył, tak sobie głoszę to tylko dla ciemnego ludu bo on to kupi".

  2. #1312
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ostatnie NIE opublikowało fragment pamiętnika Jarka

    Kochany pamiętniku, tak jak mi radziłeś, w końcu kazałem im sobie iść. Bo one tylko ładnie wyglądały i się śmiały, chyba też ze mnie. A niby mnie lubiły, tak mówiły, ale ja im nie wierzę, bo one kłamią. Wszyscy kłamią i mnie oszukują, ale one, te, co mają takie coś z przodu, i jak "to" robią, to siedzą, te one to są gorsze. Bo jak są blisko nas, nas, czyli na przykład komitetu politycznego, to my, to znaczy ja, jakoś głupiejemy i tak jakoś fajnie nam się robi. A to nie jest dobre, bo miny powinny być marsowe, ponure i smutne. Oraz przygnębione i polskie. Dobre miny ma Kuchciński i Błaszczak, ale też Jurgiel i Zbyszek. Nie. Zbyszek nie. On się mnie nie słucha i już go nie lubię. On jest głupi, pamiętniku, i ty też go nie lub. Bo cię spalę.
    A ta Ąśka i Elka też są głupie i dlatego kazałem im sobie iść. Bo oni wszyscy mają tylko na mnie patrzeć i mnie słuchać. Poza tym, pamiętniku, mamusia mi mówiła, żebym na nie uważał, bo już ta głupia Ewa skusiła Adama i wiadomo, co było dalej. Cieszę się, że mam to już za sobą. Teraz jest dobrze, ja i chłopaki, wlecze się za nami jeszcze ten laluś Pawełek, ale i na niego się coś znajdzie. Na przykład, że zapuścił brodę, czym zadziałał na szkodę partii. Błaszczak to sprzeda, a ciemny lud kupi.
    No to tyle na dziś, mój kochany pamiętniku. I pamiętaj, że tylko mnie masz kochać.
    Bo cię spalę..

  3. #1313
    Wybacz, ale nie potrafię odnaleźć się w dominującej w Polsce kulturze rozmowy. Zdecydowanie wolę dialog, który zakłada chęć porozumienia obu stron a nie dyskusję polegającą na dyskredytowaniu i ośmieszaniu rozmówcy. Dlatego też się nie udzielam, co nie jest łatwe gdy czytam niektóre posty.

  4. #1314
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Wybacz, ale nie potrafię odnaleźć się w dominującej w Polsce kulturze rozmowy. Zdecydowanie wolę dialog, który zakłada chęć porozumienia obu stron a nie dyskusję polegającą na dyskredytowaniu i ośmieszaniu rozmówcy. Dlatego też się nie udzielam, co nie jest łatwe gdy czytam niektóre posty.
    Powiedz mi zatem Fanie, fanem, którego polityka stawiającego na dialog i nie dyskredytującego drugiej strony jesteś? Czy może dialog widzisz w ogłoszeniu swoich poglądów i czekaniu na tych, którzy je w pełni i bezwarunkowo poprą bo tylko oni będą nazwani Polakami, a resztę nazwiecie komuchami, lewakami i zdrajcami. Tak oto rzekł ja czyli wódz, guru, bóg wasz jedyny - Jarek aka JKM aka Polak prawdziwy jedyny i jebać całą resztę, lewactwo i inne robactwo co nawet klękać przed nikim nie chce i nie zamierza

    Szkoda jednak, że nie zaprezentujesz bardziej patriotycznej postawy i nie przemożesz się dla dobra narodu by udzielać się w tym wątku.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 19-11-2010 o 18:04

  5. #1315
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Bez urazy zaglądam do tego wątku bo liczę że ujrzę dobra dyskusję tymczasem więcej tu gadaniny o religii i niedobrym Kaczorze.
    Dla Ciebie i pozostałych, którzy nie rozumieją dlaczego religia i pan nielot to tematy, które tak często przewijają się w tym wątku.

    Kaczyński: podniesiono rękę na naszą wielką wartość - Wiadomości w Onet.pl

    Polska jest krajem tolerancji religijnej i spór o krzyż przed Pałacem Prezydenckim to było podniesienie ręki na tę zasadę - uważa prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem w Polsce nie dokonano, jak to się stało na Zachodzie, "pokornego rozdzielenia sfery publicznej i sfery religijnej". - To jest nasza wielka wartość. I na to podniesiono rękę - podkreślił.
    W Polsce religia i polityka to jedno i to samo. W Konstytucji RP nie, ale w Polsce tak.

    W tym kontekście Kaczyński mówił o wypowiedziach Donalda Tuska po wystąpieniu biskupów w sprawie in vitro, w których premier proponował - według szefa PiS - "nową demokrację, że to nie biskupi będą decydowali, tylko ludzie".
    Tusk proponował nową demokrację? Bo w starej(konserwatywnej i tradycyjnej) polskiej demokracji to jednak biskupi decydują, a nie ludzie? A, faktycznie tak jest. Dzisiaj mieliśmy tego kolejny dowód ze świętem 3 iluzjonistów.

    Dodał, że w Polsce zarówno katolik, jako przedstawiciel religii dominującej, ale także prawosławny, ewangelik, czy przedstawiciel innej religii protestanckiej, żyd, muzułmanin - "każdy może się czuć całkowicie pewnie i każda z tych religii jest uwzględniana w życiu publicznym".
    Nie mam najmniejszych wątpliwości, że - gdyby przedstawiciele innych wyznań wyrazili swoje poparcie i jedność z Lechem Kaczyńskim poprzez postawienie równie okazałych symboli swoich religii - Jarosław Kaczyński wyraziłby swoją głęboką wdzięczność za taki gest i stanąłby w obronie tych symboli tak jak stał za tym krzyżem.

    Kaczyński uważa, że wybory samorządowe będą "sygnałem" dla władz w Warszawie także o tym, jaką przyjąć koncepcję rozwoju Polski. Przypomniał, że PiS opowiada się za tym, aby wspierać tych, "którzy są z tyłu, tak, żeby mogli się rozwijać w tempie przyśpieszonym, nadrabiać"
    Stary i sprawdzony już w socjalizmie pomysł - te ogiery, które żwawo wyrywają do przodu, zaciągnąć na tyły by popychały zdychające kobyły. (a jeśli ktoś uciekl tutaj w dwuznaczności to wie, że pociechy z tego naród miał nie będzie

    Natomiast obecny rząd - jego zdaniem - chce "dodać tym, którzy mają najwięcej"
    Chcą być dosłownym w odczytywaniu słów prezesa, wypada tutaj przytoczyć obniżki podatków uchwalone przez PiS:
    PIT od PiS - Archiwum tygodnika POLITYKA

    Za trzy miesiące wchodzi w życie nowa ustawa o PIT. Została uchwalona, gdy rządziło PiS, LPR i Samoobrona. Gdyby identyczny projekt próbowała dziś forsować PO, ustawę zawetowałby prezydent, bo najmniej zarabiające rodziny z dziećmi na tych zmianach nie zyskują ani złotówki(..)PiS nie chciało zrozumieć, że w przypadku najgorzej zarabiających PIT nie jest dobrym narzędziem do prowadzenia polityki prorodzinnej. Zaś w przypadku rodzin wielodzietnych nie jest nim wcale. Ich sytuacja w ogóle się nie poprawiła i nie poprawi za kilka miesięcy.
    Zarobki brutto (przed odliczeniem ZUS) - Zysk
    Oboje zarabiają po 1 tys. zł. - 0zł
    Dwoje dzieci.

    Singiel – 10 tys. zł. - 7251 zł

    Mogę tylko żałować, że PiS nie miało okazji wprowadzać polityki prorodzinnej i obniżającej podatki najuboższym, kiedy byłem jeszcze singlem
    A najśmieszniejsze jest to, że Ci najbiedniejsi chwalą za takie posunięcie swojego guru. Matematycy po zawodówkach
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 19-11-2010 o 20:32

  6. #1316
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jakies przemyslenia powyborcze?

  7. #1317
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jakies przemyslenia powyborcze?
    niech najwyższy się wypowie

  8. #1318
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    To jest niesmieszne i wogóle nie wiadomo o co chodzi. Co do wyborów, to wszyscy je zdecydowanie wygrali wiec chyba jest ok. Spojrzałem sobie na wyniki do sejmu 2005, kiedy to jedna partia połkneła inne dwie. PiS 33,7% LPR 7,4%, samoobrona 12,2% . Zakładając że na samoobrone i LPR juz sie nie da, to te 23% PiS obecnie mocno daje do myslenia. PiS w takiej formie jak teraz to już tylko sztuka dla sztuki.

  9. #1319
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    ‎"Głosowanie to instrument i symbol władzy wolnego człowieka, dzięki któremu robi on z siebie głupca, a ze swojego kraju ruinę."

    Ambrose Gwinnett Bierce


    To idealny komentarz do sytuacji powyborczej w mieście w którym mieszkam. Ciemniaki wybierały burmistrza.

    ‎"Gdyby nie ta zaplanowana, perfidna, przeprowadzona z pełną premedytacją akcja, my byśmy te wybory wygrali"


    Prezio

  10. #1320
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    tvn24 nakreca jakas afere, jak to gdzies w katowicach remontowali jakis dach bez zabezpieczen. Co ich to kurwa obchodzi jak ktos pracuje? Wiadomo, ze chodzi o $$, ale #@Q^&# powinny byc granice