Strona 51 z 253 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 2529
  1. #501
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Janusz Korwin Mikke - o tym panu wolałbym się nie wypowiadać bo nie jestem psychiatrą by analizować co i kiedy nawaliło, ale na poruszone zagadnienie odpowiem

    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    w swoich piatkowych felietonach w Dzienniku Polskim dziwił się, że niewierzący są zwolennikami aborcji. Powinno być odwrotnie. O ile bowiem wierzący myslą, że mały człowiek po śmierci "zasili grono aniołów", o tyle ateista myśli, że to jego absolutny koniec).
    co do ateistów - jak może być koniec skoro nie było początku? nie ma mózgu, nie ma świadomości zatem nie ma życia i nie może być śmierci.

    co do wierzących - skoro śmierć jest spotkaniem z bogiem do dlaczego nie wybierają się już dziś - to oczywiste bo religia im tego zabrania wiadomo samobójstwo to grzech śmiertelny. ALE dlaczego im blizej smierci tym wiekszy w nich strach? Im bardziej oddani bogu staruszkowie tym wiecej czasu spedzaja w kosciele bo z dnia na dzien coraz bardziej boja sie smierci i chca poki jeszcze moga wymodlić tyle laski ile sie da. Przecież skoro całe zycie słuchali boga i nie krzywdzili w żaden sposób(czynem,myślą,mowa) bliźniego to nie powinni się przecież niczego bać. Dlaczego więc tak jest? Uswiadamiaja sobie ze wcale tak po bozemu nie zyli czy tak głęboko zakorzeniony w nich jest mit starego boga niewybaczajacego tyrana?

    Jeżeli patologiczna rodzina nie potrafi zastosować środków antykoncepcyjnych to pewnie nie będzie stosować aborcji.
    I dlatego panstwo poprzez odpowiednie instytucje powinno kontrolowac patologie i w razie potrzeby sady powinny odebrac im dziecko, które trafiałoby tam gdzie bedzie kochane. Zanim stanie mu się krzywda fizyczna czy psychiczna i zanim wyladuje w beczce. OSOBISCIE POPARŁBYM WPROWADZENIE TESTOW NA RODZICIELSTWO - KTO NIE ZDAŁ TO ZNACZY ZE NIE MOZE BYC RODZICEM I MUSI SIE PODSZKOLIC. Bo conajmniej niepokojace jest to, że by napic sie piwka czy prowadzic samochod trzeba spelnic jakies wymogi, ale by zostać rodzicem wystarczy byc ssakiem.

    jesli dobrze pamietam to wlasnie jkm kiedys ostro protestowal przeciwko odbieraniu praw rodzicielskich, zapewne jako wielki milosnik dysponowania osobistą własnością dziecko za takie też uważa.

    Poza tym idąc tym tokiem rozumowania możnaby założyć, ze ktoś zachoruje kiedyś na raka i będzie cierpiał więc może od razu go wyskrobać.
    tak u ciebie wygląda logika? Ktoś kto zachoruje i będzie cierpiał powinien mieć prawo sam zdecydować czy i kiedy cierpienie ma ustać - bo to sprawiedliwe i LUDZKIE w przeciwieństwie do katolickiego przymusowego cierpienia, które z człowieczeństwem ma tyle wspólnego co kościół z moralnością.

  2. #502
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    godek chyba nie okreslił jeszcze swojej orientacji, ale z niego raczej i tak żadna grupa by się nie cieszyła bo to zwyczajny margines
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Odpowiem ci krótko śmieciu. Wypierdalaj.
    Czyli jednak w czymś przyznajesz mi rację
    Tylko nie rób tego za często bo nabiorę wiary w neandertalskich bezmózgich kiboli* a to musiałaby być wiara silniejsza niż katolika


    *(nie mylić z kibicami)

  3. #503
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Nie mieszajcie Chrześcijaństwa i Katolicyzmu. Nie każdy odłam jest zwolennikiem aborcji, czytaj Anglikanizm.

    Pozdrawiam

  4. #504
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    jezeli piszesz o antykocepcjach, to powinienes wlasnie napisac, ze czesc wlasnie tej pseudo-katolickiej rodziny, ktorej guru jan-pawelek byl, do tego doprowadzila, ze antykocepcja wymyslem diabla jest.
    Sugerujesz, że patologiczna rodzina, (w której dzieci są później gwałcone przez ojców, niekochane przez matki, bite przez rodziców i "dla których lepiej byłoby, gdyby się nie urodziły") nie stosuje antykoncepcji ponieważ kieruje się nauką JPII???
    No to ja wymiękam.

  5. #505
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    Sugerujesz, że patologiczna rodzina, (w której dzieci są później gwałcone przez ojców, niekochane przez matki, bite przez rodziców i "dla których lepiej byłoby, gdyby się nie urodziły") nie stosuje antykoncepcji ponieważ kieruje się nauką JPII???
    No to ja wymiękam.
    patologiczna rodzina, to ta, ktora stworzyl guru janek-pawelek.ktora zabraniala uzywania srodkow antykocepcyjnych i przez to mordowala setki tysiecy ludzi i wprowadzala ich rodziny w stany zalamania psychicznego.

  6. #506
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Nie mieszajcie Chrześcijaństwa i Katolicyzmu. Nie każdy odłam jest zwolennikiem aborcji, czytaj Anglikanizm.
    Tzn. katolicy czy tez prawosławni są zwolennikami aborcji a anglikanie nie są?

    jdx

  7. #507
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No dokladnie

  8. #508
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    OSOBISCIE POPARŁBYM WPROWADZENIE TESTOW NA RODZICIELSTWO - KTO NIE ZDAŁ TO ZNACZY ZE NIE MOZE BYC RODZICEM I MUSI SIE PODSZKOLIC. Bo conajmniej niepokojace jest to, że by napic sie piwka czy prowadzic samochod trzeba spelnic jakies wymogi, ale by zostać rodzicem wystarczy byc ssakiem.
    Buahahaha jaki ty głupi jednak jesteś. Teraz będziesz z prawami natury walczył?

    Btw twoje zdanie na mój temat nie obchodzi mnie zupełnie więc możesz myśleć co chcesz, ja się postaram nie dać więcej prowokować do dyskusji z kimś kto nie wie na czym dyskusja polega. Chcesz pisać wypracowania ukazujące twoją rzekomą wszechwiedzę to pisz, nic mi do tego. Ale najlepiej z łaski swojej nie uwzględniaj mnie w swoich monologach bo pierdzę ogólnie w twoim kierunku.

  9. #509
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Buahahaha jaki ty głupi jednak jesteś. Teraz będziesz z prawami natury walczył?
    dlaczego z prawami natury? czesto czytalem na tym forum pseudo-liberalow piszacych o kastracji itp. .

  10. #510
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    weeskacz,



    Wiesz moze nie bylby to taki glupi pomysl (testy na rodzicielstwo), ale ktos musialby je "sprawdzac", czyli znowu mamy kwestie ze inne osoby decyduja za Ciebie.

    Pozdrawiam