Strona 247 z 253 PierwszyPierwszy ... 147197237245246247248249 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,470 z 2529
  1. #2461
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Charakter. Taki charakter w połączeniu z ambicją i intelektem nie pozwala ludziom spocząć na laurach i siedzieć bezczynnie. Dla jednych cel jest metą dla innych środkiem do osiągnięcia kolejnego celu. Do tego wolnościowy, filozoficzny umysł z natury jest niepokorny i pragnie "zmieniać świat", zatem mając pozycję i możliwości... Oczywiście to czy skutecznie i właściwie zostaną one wykorzystane to już zupełnie inny temat Pytałeś o to skąd u mnie takie przekonanie, że Palikot użyje narzędzia. Co do tego jestem przekonany, natomiast jeśli chodzi o jakość i precyzję rzemiosła to pozwolę sobie pozostać także w tym przypadku równie sceptyczny jak w przypadku każdego innego politycznego "rzemieślnika".

  2. #2462
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Przychodzi mu to z trudem, ale chłop potrafi jednak się wypowiadać zwięźle .

  3. #2463
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie to zebym mial cos przeciw, ale jednak nie jestem skłonny do takiego optymizmu. W zasadzie to do naiwności. Bo naiwnosią jest pokładanie nie wiiadomo jakich nadziei w jak do tej pory cyrkowca. Choć trzeba przyznac że cyrkowiec pełna gebą, bo baba z broda jest.
    Mi sie wydaje, że Jaro bez problemu na tym zyska. Wystarczy ze sie pousmiecha i generalnie przestanie byc sobą.

  4. #2464
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Charakter. Taki charakter w połączeniu z ambicją i intelektem nie pozwala ludziom spocząć na laurach i siedzieć bezczynnie.
    IMO jedną z największych zalet Palikota jest to, że jest on dosyć mocno nadziany i raczej nie poszedł do polityki dla pieniędzy. Wbrew pozorom wcale nie tak dużych pieniędzy. Przynajmniej tych oficjalnych.

    EDIT: Chociaż jego populistyczne gadki nt. robienia dobrze motłochowi mocno mi się nie podobają i co więcej, nie pasują do niego.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 13-03-2012 o 07:29

  5. #2465
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Chociaż jego populistyczne gadki nt. robienia dobrze motłochowi mocno mi się nie podobają i co więcej, nie pasują do niego.
    Palikot powiedział, że chce zrobić dobrze motłochowi ?

  6. #2466
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Panowie, sorki za offtopic, ale celowo piszę tutaj żeby właśnie jakoś bardziej od strony politycznej i na spokojnie podejść do sprawy. Widziałem przed chwilą zdjęcia prawej ręki Roberta Kubicy i kurcze nie jest najlepiej. Niestety sytuacja jest jaka jest i grać turniejów nie można, więc trzeba będzie wymyśleć jakieś grupowe pozdrowienia albo jakąś większą pozytywną wrzutkę w necie czy coś w tym stylu ... nie wiem. U mnie kijowo z mobilnością niestety z miasta, ale może komuś coś przyjdzie do głowy odnośnie internetu to chętnie się podłączę. Teraz w sumie i tak nie ma go w kraju, jest we Włoszech. Robert jest w pewnym sensie moim ziomkiem, graliśmy kiedyś razem na konsoli w gierkę na zajebistej imprezie turniejowej, w czasach licealno - podstawowych. W gierki wciąż sporo grywam, więc dlatego tak do tego podchodzę. No a wiadomo, że z pokerem też jest związany więc stąd taki post. Chciałem zaznaczyć temat po prostu, nie że jakiś pośpiech jest czy coś ... ewentualnie post zawsze można przenieść

  7. #2467
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    EDIT: Chociaż jego populistyczne gadki nt. robienia dobrze motłochowi mocno mi się nie podobają i co więcej, nie pasują do niego.
    Mnie też razi ten populistyczno-socjalny element. Jednak bez tego o wygraniu wyborów nie ma mowy(patrz JKM, jemu nawet na stałe przyklejony moher nie pomaga zbliżyć się do progu wyborczego). Lepiej naprawić 30% "systemu" niż mówić o 90% a nie zmienić niczego. Trzeba być realistą i zrozumieć w jakim kraju żyjemy. Przecież tutaj straszy się prywatną służbą zdrowia i w ogóle powszechne jest przekonanie, że prywatyzacja to ZŁO. Duch socjalizmu w narodzie wiecznie żywy i nic na to nie poradzisz. Takie są skutki wychowania na "jedynie słusznej ideologii".

  8. #2468
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    ale może komuś coś przyjdzie do głowy odnośnie internetu to chętnie się podłączę. Teraz w sumie i tak nie ma go w kraju, jest we Włoszech. Robert jest w pewnym sensie moim ziomkiem, graliśmy kiedyś razem na konsoli w gierkę na zajebistej imprezie turniejowej, w czasach licealno - podstawowych. W gierki wciąż sporo grywam, więc dlatego tak do tego podchodzę. No a wiadomo, że z pokerem też jest związany więc stąd taki post.
    zaproś go na turniej forumowy: "pokerzysta.pl"

  9. #2469
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Co sądzicie o tym ? Przedwczesny prima aprilis ?

    Marta Kaczyńska supermanem PiS? - Wiadomości - WP.PL

    Eno bez jaj, zmienili ten tekst na jakiś wywiad z Kaczyńskim i teraz jest pod tamtym linkiem. Także sorry, został tylko tytuł. Widocznie tak jak myślałem był to jakiś rodzaj dowcipu. Chociaż jak teraz patrzę to w tym wywiadzie też o tym jest, niedługo chyba Gosiewski będzie kandydował z list PiS...
    Ostatnio edytowane przez martino ; 15-03-2012 o 12:29

  10. #2470
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Przecież tutaj straszy się prywatną służbą zdrowia i w ogóle powszechne jest przekonanie, że prywatyzacja to ZŁO. Duch socjalizmu w narodzie wiecznie żywy i nic na to nie poradzisz. Takie są skutki wychowania na "jedynie słusznej ideologii".
    Najwyzsza pora, zeby postsocjalistyczne pokolenia zdaly sobie sprawe, ze dopóki zyja ludzie z IIRP dopóty Polska nie bedzie, wybaczcie ogolnik, normalna.

    PiS[s] ma zelazny, nie myslacy logicznie elektorat, w postaci moherow. PO przez pokolenia wychowane w komunizmie, jest postrzegana dokladnie tak jak sie kreuje: na liberalne centrum. Nie widze w najblizszym 20 leciu szans na to aby zniknela ona ze sceny politcznej. Nasz kraj jest w rekach radykalow z PiS i oportunistow z PO!

    Ale pojawil sie Palikot, pojawila sie alternatywa dla zwlok SLD [nigdy nie oddalem innego glosu niz na SLD] i w miare jak nasze new age'owe dzieciaki beda osiagac pelnoletnosc, wysoce liberalne opcje beda zyskiwaly na poparciu.