Strona 71 z 253 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 2529
  1. #701
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    jak widzę takie wypowiedzi jak Majcher vs weeskacz, to zastanawiam się dlaczego nei jestem Waszym sekundantem


    I po krótkim namyśle wiem dlaczego

    Bo wydaje mi się że bym Wam obu wpierdolił*


    *- mimo, że nienawidze agresji

  2. #702
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    lol juz po ktoryms twoim poscie mozna wywnioskowac ze jestes kims bez zasad bez honoru,nie majacym nic przeciwko konfidentom,nie wiedzacy co to patriotyzm dla takich ludzi nie ma miejsca w Polsce,gardze takimi jak ty
    no to dzien popsuty

    tradcyjyjnie, jest jeden sluszny punkt widzenia

  3. #703
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  4. #704
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Czy to jakiś oficjalny tekst sztabu a las dotyczy ostatniego "lądowania"? Bo jeśli tak, to lekka przesada...

  5. #705
    To ten stary komuch znowu kandyduje? Wątpię czy zbierze podpisy.

  6. #706
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez caveman Zobacz posta
    To ten stary komuch znowu kandyduje? Wątpię czy zbierze podpisy.
    Naprawdę zabawnie jest kiedy socjaliści wyzywają kogoś od komuchów.

  7. #707
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez caveman Zobacz posta
    To ten stary komuch znowu kandyduje? Wątpię czy zbierze podpisy.
    Komuch? ROTFL

  8. #708
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Nowoczesna Polityka VATowa - Forum Platformy Obywatelskiej - niech mi ktoś jeszcze raz powie, że Platforma Obywatelska to nie socjalizm.

  9. #709
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Nowoczesna Polityka VATowa - Forum Platformy Obywatelskiej - niech mi ktoś jeszcze raz powie, że Platforma Obywatelska to nie socjalizm.
    Przecież Ty odnosisz się do wypowiedzi zwykłych ludzi, "cywili" nie związanych z polityką. Miedzy innymi jest tam Twój post. Na jakiej podstawie łączysz to ze stanowiskiem partii? Czy gdybym ja wszedł na stronę SLD i napisał rewolucyjnie liberalny pomysł na podatki to uważałbyś SLD za partię liberalną? Panowie trzymajmy się faktów zamiast wymyślać preteksty do tego by dowalić temu czego nie popieramy, bo w takim przypadku kopiecie jedynie powietrze i wzbijacie niepotrzebnie kurz.

  10. #710
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Kopiuje z wątku ze śmiesznymi filmikami:

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Dobry wykład, pokazuje, że metody służące zniszczeniu przeciwnika opracowane i przetestowane tysiące lat temu są zawsze aktualne. Mentalność, ludzkie przywary i skłonności są niezmienne - wystarczy te sprawdzone sposoby podrasować, wzbogacić o wynalazki współczesności a zadziałają bezbłędnie:

    YouTube - JAK NAPA

    ps. film długi i po pierwszej z 7 części może wydawać trochę nieaktualny, lecz by dobrze go ocenić trzeba obejrzeć całość, dla mnie analogie z współczesnością (mimo, że film ma już kilkanaście lat) były uderzające. Polecam jako odskocznię od seriali i amerykańskich sensacji, daje do myślenia, w końcu wykładowcą jest fachowiec - były agent KGB od propagandy, który uciekł na zachód.
    ZbigAnch kolejny polityczny filmik od Ciebie wklejony do wątku ze śmiesznymi ciekawymi filmikami. Ten ma ok 1h.
    90% Twoich postów i 99% linków odnosi się do mniej lub bardziej propagandowych i prezentujących "jedynie słuszny pogląd" na otaczający nas swiat i polityke. Nie wierzę, że tylko ja dostrzegam Twoja obsesję i domyslam się jaką ilosc czasu poswiecac na studiowanie wszelakich tego typu treści.

    Najwyraźniej unikając bezpośrednich stwierdzeń można przepchnąć propagandę, a mowiąc wprost trudno dotrzeć do ludzi z prawdą. Nie treść, a forma okazuje się być ważniejsza.

    Twój podpis też już kiedyś skomentowałem. Nie jesteś idiotą, jestes inteligentny i choć zapewne wierzysz w większość tego co mówisz, to jestem przekonany, że nie łykasz tak marnych manipulacji jak to co znajduje się w Twoim podpisie. Jesteś zatem cynikiem, który wykorzysta najniższe chwyty by tylko przepchnąć i rozpowszechnić swoją wizje świata. Próbujesz żerować na malkontentach, wskazując im Państwo jako jedyną przyczynę ich niepowodzeń i niskiego poziomu życia. Po czesci tak pewnie jest bo Państwo zawsze w zbyt dużym stopniu ingeruje w życie obywateli, ale w większości tych osób i bez szkodliwego działania Państwa mieliby oni w życiu pod górkę i bardziej dla takich osób pasuje socjalizm(państwo ma zrobić tak by żyło mi się lepiej) niż liberalizm(państwo ma zejść z drogi, nie wtrącać się i nie przeszkadzać w osiąganiu celów).

    ZbigAnch stosujesz dokładnie te metody którymi rzekomo gardzisz. Tania cyniczna propaganda. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawsze znajda się fishe które na taki haczyk się złapią i jeszcze będą przekonane, że się najedzą.