Strona 96 z 253 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 2529
  1. #951
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ale co to za retoryka w ogóle? Czyja to wina, że ona ma tylko taki wybór? To jak mówienie mam tylko 20 zł i poproszę tego złotego Rolexa bo ja nic innego nie chcę. Chłopie jak masz 20 zł to zapomnij o Rolexie i bierz to co możesz dostać albo podziękuj i wyjdź. Nikt jej nie zmusza do pracy albo się godzi na to albo zrobi miejsce komuś innemu. Uważasz, że słuszne jest by inni płacili za to, że ona sama nie zapewniła sobie lepszego wyboru?

  2. #952
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jaki Ty glupi jestes, moze zmuszaja ja do tego glodne dzieci?
    W Europie zachodniej sa wolne niedziele, uwazasz ich za idiotow?

  3. #953
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    jaki Ty glupi jestes, moze zmuszaja ja do tego glodne dzieci?
    I co, ktoś ją zmuszał do rodzenia tych dzieci? Wszystkie są skutkiem gwałtu/gwałtów? Sami, kurwa, liberałowie na tym forum...

    BTW. Ja od zawsze jestem pracownikiem najemnym i nigdy nie narzekałem na czas pracy. Pamiętam, że kiedyś z chęcią brałem dyżury w Sylwestra albo Boże Narodzenie których nikt inny nie chciał wziąć. W zamian za satysfakcjonujące mnie wynagrodzenie oczywiście. I w związku z tym jestem pewny, że znalazło by się wielu ludzi chcących pracować w handlu w niedzielę za jakąś premię od pracodawcy. Ale w imię socjalizmu i głupoty państwo im tego zabrania.

    Zresztą teraz też dużo pracuję, zwłaszcza w niedzielę i święta. Co prawda nie pełniąc jakiś dyżur np. w jakiejś firmie serwisowej ale przy pokerowych stolikach.

  4. Komitet Centralny Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, którego jedną z republik jesteśmy wkrótce narzuci zakaz, więc wasze dysputy nie mają sensu...
    może kiedyś, jak ten syf się rozleci i znów będziemy suwerennym państwem...
    lecz póki co, strata czasu:

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...a71a&_ticrsn=3

  5. #955
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Zakaz handlu w niedzielę i święta to ogólnie socjalistyczny (czyli lewicowy) pomysł, ale o ile pamiętam, to pierwsze przymiarki do tego robione były zanim jeszcze polska została członkiem UE, a głównymi zwolennikami tego pomysłu byli czarni oraz partie moherowe. Czyli tzw. prawica. I ewentualnie tzw. wolnościowcy. Zasadniczo przeciwnikami handlu w niedzielę i święta byli ci, którzy nie chcieli aby Polska została członkiem UE. Taka mała ironia losu.

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    więc wasze dysputy nie mają sensu...
    może kiedyś, jak ten syf się rozleci i znów będziemy suwerennym państwem...
    O tak, z cała pewnością wszystko się zmieni gdy znów, jak to mówisz, będziemy suwerennym państwem. A ja mówię, że w sam raz w wyniku tego gówno się zmieni ponieważ hołota, tzn. ludzie, chcą socjalizmu. I jest im obojętne czy to będzie socjalizm suwerenny czy też w ramach unii europejskiej. Im się po prostu należy i już...
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 01-07-2010 o 10:35

  6. #956
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    UE jeszcze nie raz wyskoczy z durnym pomysłem. Czy komuś przyszłoby do głowy, że ślimak to ryba? Jednak współpraca państw europejskich jest niezbędna. W pewnym sensie należy patrzeć na UE jak na jedną gospodarkę. Ponieważ żaden kraj UE nie jest w stanie rywalizować samodzielnie z Chinami. To właśnie zalew chińskiej taniej tandety jest największym problem europejskich gospodarek. To i socjalistyczne skłonności naszych społeczeństw, które w dobie kryzysu jeszcze bardziej dochodzą do głosu co tylko kryzys może pogłębić bo przecież socjalizm jeszcze żadnej gospodarki nie uratował za to przyczynił się do uwalenia nie jednej Największą wadą UE jest to, że unia jest tylko na papierku natomiast żadnej wspólnej polityki realnie nie widać. Każdy kraj tylko dba o to by jak najwięcej wydoić z wspólnej kasy. Póki co Polska doi nieźle i obecny stan rzeczy nam odpowiada, ale na dłuższą metę takie funkcjonowanie UE do niczego dobrego nie prowadzi.

    Co zrobić z Chinami bo embargo teraz nie wchodzi w grę(zresztą to nieliberalne gdyż już cały świat tam ma swoją produkcję więc to byłby strzał w kolano. Trzeba z tymi Chińczykami konkurować. A zakazy pracy to czysty sabotaż - gdyby Chińczycy usłyszeli ile dni wolnych jest w Polsce, że jest kodeks pracy, urlop i płatne chorobowe to by ilość katolików na świecie momentalnie się podwoiła - bo przecież dla nich to musiałby być raj Tymczasem europejczykom się tak we łbach poprzewracało, że cały czas by chcieli mieć wolne. Najzabawniejsze jest to, że to Ci najbiedniejsi domagają się luksusu nie pracowania. Ale weź tu spróbuj zrozumieć zasadę funkcjonowania socjalistycznego umysłu

    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Zakaz handlu w niedzielę i święta to ogólnie socjalistyczny (czyli lewicowy) pomysł, ale o ile pamiętam, to pierwsze przymiarki do tego robione były zanim jeszcze polska została członkiem UE, a głównymi zwolennikami tego pomysłu byli czarni oraz partie moherowe. Czyli tzw. prawica. I ewentualnie tzw. wolnościowcy. Zasadniczo przeciwnikami handlu w niedzielę i święta byli ci, którzy nie chcieli aby Polska została członkiem UE. Taka mała ironia losu.
    Wśród konserwatystów czy też konserwatywnych liberałów logika ma tylko wtedy zastosowanie kiedy można nią poprzeć swoje poglądy. W przeciwnym wypadku nie grają oni kartą logiki tylko kartą lewaka - a jak wiadomo lewak racji nigdy nie ma i nie potrzeba logiki by go zmasakrować
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 01-07-2010 o 10:59

  7. #957
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    jaki Ty glupi jestes
    mówisz? to pewnie dlatego moja żona na kasie w markecie nie siedzi...

    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    W Europie zachodniej sa wolne niedziele, uwazasz ich za idiotow?
    EZ zżera rak socjalizmu. Czy chcesz aby Polska w błogiej nieświadomości szła tą drogą i śpiewała jest super, jest super...Czy lepiej zacząć chemioterapię? Póki co rokowania są bardzo dobre, ale za rok czy dwa być może pacjenta będzie trzeba odesłać nie do onkologa tylko do grabarza.


    ps. kiedy to się stało, że mój liberalizm nagle jest zbyt radykalny natomiast liberalizm JKM jest umiarkowany i chwalony? niedawno byłem jeszcze lewakiem w oczach fanów JKM, a teraz Ci bronią socjalizmu przede mną

  8. #958
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Komitet Centralny Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, którego jedną z republik jesteśmy wkrótce narzuci zakaz, więc wasze dysputy nie mają sensu...
    może kiedyś, jak ten syf się rozleci i znów będziemy suwerennym państwem...
    lecz póki co, strata czasu:

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...a71a&_ticrsn=3
    Poczytaj troche człowieku na temat genezy powstania UNi ok . Twoje poglady juz nawet nie są radykalne co po prostu mega płytkie i prymitywne

  9. #959
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    W pewnym sensie należy patrzeć na UE jak na jedną gospodarkę.(...) bo przecież socjalizm jeszcze żadnej gospodarki nie uratował za to przyczynił się do uwalenia nie jednej
    I tu jest pies pogrzebany, eurosocjalizm doprowadzi do upadku europejskiej gospodarki. Długi publiczne państw członkowskich rosną w bardzo niebezpiecznym tempie. Co potem? dodruk pieniędzy? To grozi hiperinflacją i upadkiem waluty Euro.
    Unia Europejska gospodarczo jest na straconej pozycji niestety. Nie wiem ile Euro wytrzyma, 5 lat? 10 lat? Przekonamy się.

  10. Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Poczytaj troche człowieku na temat genezy powstania UNi ok . Twoje poglady juz nawet nie są radykalne co po prostu mega płytkie i prymitywne
    A co ma geneza do efektu końcowego?
    Genezą ustroju, który doprowadził do ludobójstwa setek milionów ludzi była równość, wolność i sprawiedliwość ludu pracującego miast i wsi. I co z tego?

    Co z tego, że unia w pierwszych zamysłach była czymś pod czym sam bym się podpisał obiema rękami.
    Otwartość, wolny rynek bez ceł, bez granic, wolność w przepływie kapitału, ludzi i towarów.
    Piękna geneza.

    Niestety nic z tego nie zostało.
    Zamiast umożliwić konkurencję i rozwój pomiędzy wolnymi państwami/gospodarkami unijna biurokratyczna machina konkurencję zniszczyła tworząc jedną socjalistyczną republikę regulującą i terroryzującą w totalitarny sposób wszystkie najdrobniejsze nawet aspekty życia i rynku.

    Geneza powstania z obecną Unią ma tyle wspólnego, co PO z liberalizmem.
    Ohyda, ale geneza piękna

    ps. Oczekuję teraz na mega głębokie i oświecone poglądy, które mój prymitywizm oświecą, ok człowieku?