Strona 25 z 253 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 2529
  1. #241
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Wiadomo że może być dużo lepiej, ale ty naprawdę się zbytnio przejmujesz pierdołami, bo imho przymusowe ubezpieczenie to jest pierdoła wobec tragedii których jest pełno na świecie.
    Takie typowe, bezmyślne podejście do otaczającej rzeczywistości. Chciałoby się dodać: beee...beee, ewentualnie "Four legs good, two legs bad!". Pozdro.

  2. #242
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No tak, bo ci co się pchają do władzy to robią to z troski o dobro narodu... Jeżeli poczuję że naprawdę państwo ogranicza moją wolność, wtedy się będę wkurwiać. A to że jest zakaz picia w miejscu publicznym uważam za pierdołę, bo w Iranie w ogóle nie można pić alkoholu...

    Wyborów też wg mnie w Polsce nie fałszują...

    edit: Wybacz Godek, nie zrozumiałem tej złośliwości z jakimś BEEE, BEEEE, FOUR LEGS... Mam jakieś dziwne, niczym nieuzasadnione wewnętrzne przekonanie, że nie mam wpływu na to co tam sobie w sejmie czy gdzieś buce uchwalają, i jakoś wolę sobie w wolnym czasie poczytać książkę niż dziennik ustaw co tam nowego uchwalili.
    Ostatnio edytowane przez indy ; 01-12-2009 o 19:19

  3. #243
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Europarlamentarzysta, Brytyjczyk Nigel Farrage, znany jest z błyskotliwej i miażdżacej krytyki zarówno samej Unii, jak i konkretnych jej funkcjonariuszy. Bezlitośnie ujawnia ich dyktatorskie, by nie rzec faszystowskie zapędy, mające na celu stworzenie superpaństwa i pozbawienie państw członkowskich atrybutów suwerenności. Ujawnia machlojki i przekręty. Przypomina, iż osoby mające w Unii prawdziwą władzę nie są przez nikogo wybierane i przed nikim nie odpowiadają.

    oto jego przemowienie : http://www.youtube.com/watch?v=etP3f-mNkD4
    + kompromitujaca postawa Buzka (nie wiem czy wiekszy wpływ na to ma kiepska znajomość angielskiego czy brak "błysku" do szybkiej i sensownej riposty, ale takie dukanie to wstyd niezależnie od przyczyny)

  4. #244
    słyszeliście to co ja? Dorota Gawryluk powiedziała w Wiadomościach, że "Unia jest państwem"! wcześniej to było ukrywane, ale widocznie gdy wszedł w życie traktat można wreszcie pozwolić sobie na szczerość.

  5. #245
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    I co w związku z tym że ktoś to nazwał państwem? Jest jedna reprezentacja w imprezach sportowych? Jedna stolica? Wszędzie takie samo prawo? Gazety teraz będą wychodzić w całej Unii? Aha, i jeszcze od jutra językiem urzędowym stanie się esperanto?

  6. #246
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    I co w związku z tym że ktoś to nazwał państwem? Jest jedna reprezentacja w imprezach sportowych? Jedna stolica? Wszędzie takie samo prawo? Gazety teraz będą wychodzić w całej Unii? Aha, i jeszcze od jutra językiem urzędowym stanie się esperanto?
    kraje UK też maja odrębne reprezentacje w sporcie, systemy prawne i języki urzędowe. i jakoś UK jest państwem mimo tego.

  7. #247
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Nie odpowiedziałeś mi na pytanie CO SIĘ ZMIENIŁO w momencie w którym ktoś tam powiedział że Unia jest państwem.

  8. #248
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Jeszcze nic, to dopiero pierwszy dzień.

  9. #249
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Nie odpowiedziałeś mi na pytanie CO SIĘ ZMIENIŁO w momencie w którym ktoś tam powiedział że Unia jest państwem.
    co się zmieniło to masz zapisane w traktacie lizbońskim ale nie o tym mówię, tylko o tym, że w reżimowej telewizji ujawniono fakt, który był (m.in. przez tę telewizję) przez lata ukrywany.

  10. #250
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Dla mnie totalną parodią demokracji jest powtórzenie referendum w Irlandii. Jak by znowu odrzucili traktat, to powtarzano by to referendum do skutku? Na zasadzie: "możecie wybrać co chcecie, pod warunkiem, że będzie to odpowiedź tak". Jakoś nie widzi mi się, żeby komukolwiek przyszło do głowy powtarzanie głosowania, gdyby Irlandczycy od razu się zgodzili...