Strona 108 z 253 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118158208 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 2529
  1. #1071
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ]PiS chce komisji śledczej ws. "mordu łódzkiego"
    a ja chce zeby dolar był po 1,60

    a tak serio to gość co zaatakowal powiedzial że ma raka i ok pół roku życia, dlatego sprzedal dom, rozwiodl sie i zrezygnowal z pracy a chcial zaatakowac jakakolwiek partie zeby sie nie czuli tak pewnie ,

  2. #1072
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Francja – fala protestów - 990px.pl

    A w naszych mediach zupełna cisza...

  3. #1073
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Kaczyński nie pojawi się u prezydenta. Wysłał swojego pieska(a może raczej kotka Błaszczaka. Nic dziwnego, on przecież nie może dążyć do uspokojenia sytuacji bo bez wojny Jaro nie istnieje. On musi podgrzewać atmosferę i krew w żyłach swoich wyznawców, inaczej armia się rozleci.


    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Francja – fala protestów - 990px.pl

    A w naszych mediach zupełna cisza...
    A co nagle jesteś socjalistą? Francja osiągnęła szczytu socjalizmu w Europie i to są tego skutki. U nas jest inaczej, gdy socjalne bydło pod sejmem rozróby robi? Trzeba w końcu ciąć socjal, a tych co robią rozróby spałować, a potem wystawić im rachunek za zniszczenia i za interwencję. Demokracja to nie anarchia. Porządek musi być, co innego domagać się czegoś, a co innego terrorem i szantażem to wymuszać.

    ps. w naszych mediach cisza jedynie te żydowsko-lewackie coś tam przekazują
    http://www.tvn24.pl/12691,1678798,0,...wiadomosc.html

  4. #1074
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ps. w naszych mediach cisza jedynie te żydowsko-lewackie coś tam przekazują
    Korowód strajków i zamieszek we Francji - Świat - Informacje - portal TVN24.pl - 21.10.2010
    Dopiero dzisiaj, strajki trwają od tygodnia. Nie chodzi mi o popieranie strajkujących tylko o zasłonę milczenia w naszych mediach do tej pory, tak jakby się obawiali, że Polacy też mogą wyjść na ulicę. Nas karmią palikotem, kaczyńskim, krzyżem i kałem na tablicy.

    ps. nie wiem czy w Polsce odbywały się antyrządowe manifestacje, na które by przyszło milion osób, a we Francji taka się podobno odbyła. Poza tym sedno strajków to podniesienie wieku emerytalnego o 2 lata, jest to typowe wyjście socjalistów u waaadzy: podnieść wiek emerytalny, ewentualnie podatki i jeszcze się prawie popłakać z mównicy sejmowej, że to przez tych co rządzili wcześniej.

  5. #1075
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    fragmenty z ostatniego odlotu Yara

    Kaczyński do krytyków PiS: Szkło Kontaktowe ma być zlikwidowane - Wiadomości - Newsweek.pl

    - Pojęcie "naród" jest dla was trudne - zwrócił się do oponentów.
    - ponieważ tylko prawdziwi wolacy, którzy w 100% zgadzają się z wielkim wodzem, poprawnie rozumieją pojęcie narodu

    Kaczyński w ostrych słowach skomentował też ton panujący w "Szkle kontaktowym" na antenie TVN, według niego wpisujący się w klimat "przemysłu nienawiści". - Ten program powinien być zlikwidowany - stwierdził. Na komentarz dziennikarza, że forma programu w znacznej mierze zależy do dzwoniących do niego widzów odpowiedział, że "dlatego tych widzów należy eliminować".
    ja vohl, mein fuhrer każdego kto śmie nas krytykować i się z nas naśmiewać należy eliminować. Bo na tym właśnie polega demokracja Prawdziwi Polacy wybrali Kaczyńskiego reszta to ogłupiałe żydo-lewactwo parszywie zmanipulowane przez media, nie potrafiące myśleć samodzielnie i nawet do kościoła nie chodzące

    ech..jeśli ktoś jeszcze popiera tego dekla to chyba z nim też nie jest najlepiej..

  6. #1076
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Dawno tutaj nie wchodziłem, ale widzę, że dyskusja dotyczy bzdur kompletnych...

    Fakty są takie, że dług publiczny naszego kraju jest ogromny (przyrasta 3000 zł/ sekundę), który będzie spłacony prawdopodobnie przez dodruk pieniędzy. Czyli wartość emerytur w dół, oszczędności w dół, ceny mocno w górę.

    Przyrost naturalny wśród białych Europejczyków jest na tak niskim poziomie, że praktycznie niemożliwe jest ich przetrwanie. Nie jestem rasistą, ale kultura Europejska jest w odwrocie.

    W Europie zaczynają się protesty przeciw kosmetycznym nawet zmianom, wprowadzanym żeby przedłużyć agonię UE. Każdy ciągnie dla siebie, nie ma poszanowania dla wolności (dla mnie wolność nie polega na tym, że mogę goły z piórkiem w d... chodzic na parady, wolność mierzę ilością kasy, którą zostawia mi państwo po opodatkowaniu).

    To są prawdziwe problemy.

    Ani z Kaczyńskiego obrońca emerytów, ani z Tuska liberał, Palikot to żaden antyklerykał, oni są aktorami, którzy przeciągają na swoją stronę naiwnych. Oni reprezentują tylko siebie i swoje interesy.

  7. #1077
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    heh.. temperatura bliska zeru, a cyngiel udaru dostał (pewnie dlatego, że w kopalni cieplej)

    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Fakty są takie, że dług publiczny naszego kraju jest ogromny (przyrasta 3000 zł/ sekundę),
    A to chyba wina żerującego na budżecie socjalizmu(między innymi górnicy) za egzekucję którego żadne ekipa nie chce się wziąć bo boi się, że hołota wyjdzie na ulicę(jak to ma miejsce obecnie we Francji)


    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Przyrost naturalny wśród białych Europejczyków jest na tak niskim poziomie, że praktycznie niemożliwe jest ich przetrwanie. Nie jestem rasistą, ale kultura Europejska jest w odwrocie.
    To jest oznaka cywilizacji. Tylko w ciemnocie trwa masowa produkcja dzieci. Europa w tym Polska to już nie Afryka(no może poza pewnymi obszarami na wschód od Wisły Zresztą kto ci broni płodzić dzieci na potęgę? W Chinach nie mieszkasz, a i pewnie proboszcz będzie zachwycony za gwarantowany przez Ciebie chrzest co roku

    edit: kiedyś anox(btw. gdzie on jest czyżby postanowił wrócić do szkoły) w jakiejś dyskusji chciał walczyć o przetrwanie i czystość rasy i w odpowiedzi podałem mu statystyczne dane z których wynikało, że muzułmanie już urodzeni w Europie mają zaledwie 2,5 dziecka na małżeństwo ponieważ wychowali się w innej cywilizacji i mieli kontakt nie tylko z dewotami od lokalnej kultury i religijnymi guru. Spokojnie Adolf twoja rasa przetrwa, w końcu to przecież biali mają najlepsze geny, prawda

    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    W Europie zaczynają się protesty przeciw kosmetycznym nawet zmianom,
    Bo socjalista to takie durne i ciemne stworzenie które nie chce oddać nawet złotówki państwu, ale stale wyciąga rękę po kasę innych "bo się kurwa należy".


    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    dla mnie wolność nie polega na tym, że mogę goły z piórkiem w d... chodzic na parady, wolność mierzę ilością kasy, którą zostawia mi państwo po opodatkowaniu
    ja tam ilością kasy mierzę przedsiębiorczość i zdolności a wolność to wolność. Idiota na bezludnej wyspie będzie miał pełną wolność, żadnych podatków, a i tak będzie tylko siedział, płakał, użalał się nad sobą i liczył jedynie na to, że ktoś przyjdzie mu z pomocą - czyli idiota przy pełni wolności będzie się zachowywał dokładnie tak samo jak teraz zachowuje się żyjąc w demokratycznym państwie w centrum najbardziej rozwiniętego kontynentu na świecie


    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Ani z Kaczyńskiego obrońca emerytów, ani z Tuska liberał, Palikot to żaden antyklerykał, oni są aktorami, którzy przeciągają na swoją stronę naiwnych. Oni reprezentują tylko siebie i swoje interesy.
    Jak wszyscy politycy. Z tym, ze Tusk i Palikot w przeciwieństwie do Kaczyńskiego i Mikke są w pełni władz umysłowych i potrafią sprawniej przeprawiać się przez bagno jakim jest polityka.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 21-10-2010 o 17:25

  8. #1078
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A to chyba wina żerującego na budżecie socjalizmu(między innymi górnicy)
    Wiem, że pijesz do mojego starego, zauważ jednak różnicę między dotrzymywaniem umów (a czym innym jest obietnica emerytury po iluś-tam latach) a zawieraniem nowych. Socjalizm można skończyć, ale umów należy dotrzymywać.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jak wszyscy politycy. Z tym, ze Tusk i Palikot w przeciwieństwie do Kaczyńskiego i Mikke są w pełni władz umysłowych i potrafią sprawniej przeprawiać się przez bagno jakim jest polityka.
    Haha, bo T&P są bliżej Twojej opcji politycznej A ja Ci powiadam, że to dla nich nie bagno, tylko wyborne źródło zysku. Z tej czwórki tylko jeden Mikke działa według idei, zasad, chociaż nie jestem jego wielkim fanem.

    Tusk - liberał, wolnorynkowiec podnoszący podatki i zwiększający liczbę urzędników
    Palikot - świeży antyklerykał, obrońca uciśnionych gejów, nie tak dawno temu wydawca prochrześcijańskiego Ozonu z redaktorami Frondy
    Kaczyński - wódz polskiej prawicy ("nie pozwolę nikomu stać bardziej na prawo od PiS"), dla którego postkomuniści to juz jednak lewica, a Gierek dobrym sekretarzem był

  9. #1079
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Socjalizm można skończyć, ale umów należy dotrzymywać.
    no tak..PZPR obalić, ale górnicy mają mieć zachowane wszelkie profity z tamtej epoki


    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Haha, bo T&P są bliżej Twojej opcji politycznej
    Nazwiska to Ty wymieniłeś, ja Ci jedynie wskazałem którzy z nich nie przejawiają oznak żadnej choroby psychicznej - a takowa raczej na starcie powinna dyskwalifikować polityka jako potencjalny wybór. No ale..jacy wyborcy takie kryteria.


    ps. w polityce nie spodziewajcie się wykwalifikowanych i uczciwych samarytan ponieważ polityka jest EV- Nikt kto ma solidne kwalifikacje, kapitał bądź nieco oleju w głowie nie będzie się pchał do polityki po to by po iluś latach manipulacji i gierek dojść do stanowiska na którym będzie stale i dogłębnie kontrolowany i rozliczany przez wszystkich. Do tego w każdej chwili może być kozłem ofiarnym kogoś szczebel wyżej chcącego ratować własną skórę. Polityka jest dobra dla tych którzy się na niczym nie znają i takich też polityków jest z reguły najwięcej. A tacy wiedzą, że muszą szybko wykorzystać swoje 5 minut bo po polityce marny ich los będzie..i tutaj pojawiają się dopiero ludzie inteligentni którzy za "drobną przysługę" zapewnią politycznym skoczkom miękkie lądowanie na cztery łapy Ale to prawda i praktyka powszechna od tysięcy lat. Tak było, jest i będzie. Dlatego kiedy słyszę głosy frustratów(przeważnie po zawodówkach bądź niewiele więcej) narzekających na polityków i majaczących o układach to śmiać mi się chce i stąd często z takich osób niewybrednie kpię. Manipulacja to też hasełko najczęściej powtarzane przez tych którzy są całkowicie zaprogramowani i wierzą we wszystko co im mentorzy podsuwają. No, ale to są z reguły osoby które bardzo często kierują się wiarą zamiast rozumem

  10. #1080
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ps. w polityce nie spodziewajcie się wykwalifikowanych i uczciwych samarytan ponieważ polityka jest EV- Nikt kto ma solidne kwalifikacje, kapitał bądź nieco oleju w głowie nie będzie się pchał do polityki po to by po iluś latach manipulacji i gierek dojść do stanowiska na którym będzie stale i dogłębnie kontrolowany i rozliczany przez wszystkich.
    Nic tylko się zgodzić. Aczkolwiek ja widzę tutaj pewną nieścisłość (w sensie ilościowym) ponieważ IMO większość ludzkich odpadków trafia jednak do reklamy i marketingu a nie do polityki.