Strona 62 z 253 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 2529
  1. #611
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Mamy nie demo a mediokrację - co media(oligarchia) powiedzą ciemny lud łyka jak pelikany
    To już wynik pojawienia się ogólnodostępnej tv. Tyle, że w normalnym ustroju wyniki sondaży nie miałyby żadnego znaczenia. Demokracja ma to do siebie, że zawsze wygra idiota, który najwięcej naobiecuje, najładniej wygląda czy po prostu prowadzi w sondażach.

    @Weeskacz możesz zakończyć te marne zaczepki. Normalny kibic, który na meczu trafi pomiędzy mnie i moich kolegów może w spokoju porozmawiać o tym co widzi na boisku, jak ma ochotę to czasem dopingować czy pochwalić się potomstwem, byle tylko nie przyniósł ze sobą popcornu bo stanie obiektem kpin

  2. #612
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Co do egzorcyzmów, to nie byłbym gotowy tak obśmiewać tematu.[...]
    przykro mi to mowic, ale wiekszego pierdolenia w bambus w zyciu nie widzialem. ciezko tu nawet rozwijac ten kuriozalny temat

  3. #613
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Pomyliłeś się te słowa z karteczki miałeś powtarzać codziennie ale PRZED LUSTREM żeby ten tego, a NIE wypisywać na forum. Ale rozumiem, że ze względu na Twój stan takie błędy popełniasz.
    tak mnie juz irytujesz ze to masakra. Za kazdym razem jak zaczynalem z Toba dyskusje to nie potrafiles nic konkretnego odpowiedziec na moje argumenty i tylko to zbywales lub zmieniales temat.
    Gdzies cos zostanie wrzucone o religii, ktos negatywnie cos napisze to zaraz lecisz i bijesz brawo.

    Wiec zastanow sie nad swoim stanem umyslowym geniuszu, bo nie potrafisz logicznie obronic swoich pogladow a dodatkowo zakazujesz innym swoje poglady okazywac(religia-polityka, to sie nazywa faszyzm).

    To ze czegos nie doswiadczyles to nie znaczy ze to nie istnieje i debilizmem jest ignorowanie tego.

  4. #614
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    ..., ale ty robisz go ciągle i na jednen temat. Wszysto mieszasz z religią. Jest o aborcji, ty walisz religia. Są posty o eutanazji i Lepperze, ty walisz religia..

    Oj, oj bądzmy ostrożni

    weskacz jeszcze nie znalazł związku między pokerem a Kosciołem.
    Niech tylko się tylko dowie, że o treflach czasami mówi się krzyże
    to praktycznie z każdego wątku w dziale "Strategia ..."
    zrobi wątek religijny

  5. #615
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Zazwyczaj takie nagromadzenie ludzkiej głupoty w jednym miejscu mnie nieco dołuje, ale dzisiaj miałem przyjemny poranek i na resztę dnia mam plan by tylko było lepiej Zatem dziś nic nie jest w stanie negatywnie wpłynąć na mój dobry humor.

    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Mamy nie demo a mediokrację - co media(oligarchia) powiedzą ciemny lud łyka jak pelikany
    Nie rozumiem, dlaczego zostałeś zignorowany. Bez wątpienie widac, że dysponujesz jakaś prawdziwszą prawdę spod lady. Ja przynajmniej spróbuję co nieco tej wiedzy dla wtajemniczonych od Ciebie wyciągnąć. Dlatego mam kilka pytań:

    1. Czy ten spisek dotyczy tylko Polski czy ma zasięg globalny?
    2. Czy jeśli wszystkie media podają tą samą informację jest to niezbity dowód na spisek medialny i nieprawdziwość informacji?
    3. Czy to ten sam spisek o którym mówił nasz JFK - Jarosław Fatamorgana Kaczyński?
    4. Czy można się zapisać do stowarzyszenia znawców prawdy jedynej prawdziwej?
    5. Czy by zostać przyjętym do tego stowarzyszenia koniecznie trzeba wierzyć w UFO?
    6. Co naprawdę zdarzylo się w Roswell?
    7. Kto naprawdę zabił Kennedyego?
    8. Czy Jezus naprawdę był żydem czy to tylko żydowsko-lewacka propaganda?
    9. Czy to możliwe, że w rzeczywistości Kopernik była kobietą?
    10. Czy są jakieś media które nigdy nie kłamią? Może jakieś prywatne radio?

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Niestety mamy demokrację, a w niej większość ma więcej do powiedzenia. Mi większość głosujących narzuciła premiera idiotę i jakoś muszę z tym żyć.
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    To już wynik pojawienia się ogólnodostępnej tv. Tyle, że w normalnym ustroju wyniki sondaży nie miałyby żadnego znaczenia. Demokracja ma to do siebie, że zawsze wygra idiota, który najwięcej naobiecuje, najładniej wygląda czy po prostu prowadzi w sondażach.
    1. ok demokracja jest be, zatem jaki ustrój Twoim zdaniem byłby najlepszy?
    2. Wskaż proszę kandydata który nie jest idiotą i jednocześnie ma pomysł na liberalne państwo w którym panuje ład, porządek dobrobyt i tolerancja, a religia nie ma politycznego znaczenia. Wskaż mi go a gwarantuję, że będę na niego głosował. Bo Twoja prawda o idiotach u władzy mnie przeraziła, po tym jak głęboko do mnie trafiła i już nigdy w życiu nie chciałbym glosować na idiotę. Dlatego proszę wskaż mi właściwe nazwisko.


    Normalny kibic, który na meczu trafi pomiędzy mnie i moich kolegów może w spokoju porozmawiać o tym co widzi na boisku, jak ma ochotę to czasem dopingować czy pochwalić się potomstwem, byle tylko nie przyniósł ze sobą popcornu bo stanie obiektem kpin
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Odpowiem ci krótko śmieciu. Wypierdalaj.
    Tak, nie mam wątpliwości, że na stadionie jesteś wzorem tolerancji i argumentacji, zwłaszcza kiedy obok Ciebie znajdzie się kibic drużyny przeciwnej.

    Jeśli jednak moje uwagi sprawią, że choćby tu na forum będziesz maskował swój atawizm wtedy uznam to za sukces. I kto wie, może z czasem ta maska tak dobrze przylegnie do ciała, że nie będziesz chciał jej zdejmować.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    @wiemjakgrac

    Słonko przykro mi, ale nie mogę się już z Tobą bawić. Muszę załatwiać sprawy dorosłych. Ostatnio zrobiłem wyjątek i specjalnie dla Ciebie zalogowałem sie ponownie, gdyż twoje gryzmoły widzę jedynie kiedy jestem wylogowany. To dlatego, że jesteś specjalny i wyróżniłem Cię za to. Zatem proszę wybacz mi i pobaw się z rówieśnikami, jeśli się z Ciebie nabijają to może poproś mame o konsolę wtedy napewno koledzy Cię polubią

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Wszystkim pragnę przypomnieć to co napisałem do 2Jacks

    Zresztą zawsze możesz samemu poruszyć jakis temat. Nie musisz ograniczać się do czepiania się do moich tekstów.
    Jestem pewien, że macie za sobą setki godzin refleksji podczas których zrodziło się wiele pomysłów i idei na uczynienie z Polski krainy mlekiem i miodem płynącej. Śmiało miejcie odwagę podzielić się z forum swoimi myślami. Nie bądźcie tacy nieśmiali

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    ps. Życzę wszystkim udanego święta pokergwizdkobetlejemska kupiłeś już sobie kwiatki?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 14-02-2010 o 11:21

  6. #616
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    @wiemjakgrac

    Słonko przykro mi, ale nie mogę się już z Tobą bawić. Muszę załatwiać sprawy dorosłych. Ostatnio zrobiłem wyjątek i specjalnie dla Ciebie zalogowałem sie ponownie, gdyż twoje gryzmoły widzę jedynie kiedy jestem wylogowany. To dlatego, że jesteś specjalny i wyróżniłem Cię za to. Zatem proszę wybacz mi i pobaw się z rówieśnikami, jeśli się z Ciebie nabijają to może poproś mame o konsolę wtedy napewno koledzy Cię polubią
    to tak a propos zbywania.
    Taka odpowiedz mi w zupelnosci potwierdza twoj poziom.

  7. #617
    Nie rozumiem, dlaczego zostałeś zignorowany.
    Nie zostałem - patrz post Godka

    1. Czy ten spisek dotyczy tylko Polski czy ma zasięg globalny?
    Oczywiście że ma - przykład: szczepienia przeciw H1N1 - głównie dzięki nagonce medialnej na całym świecie udało im się zarobić miliardy $/E

    2. Czy jeśli wszystkie media podają tą samą informację jest to niezbity dowód na spisek medialny i nieprawdziwość informacji?
    Nie

    3. Czy to ten sam spisek o którym mówił nasz JFK - Jarosław Fatamorgana Kaczyński?
    W pewnym sensie. Media/oligarchia (głównie TVN i GW) popierają PO (choć nie bezwarunkowo - np. postawienie zarzutów dziennikarzom Radia Zet i TVN od razu zaczęli po nich jechać). Każdy kto choć trochę się tym interesuje widzi że ten podział PO/PIS jest sztuczny - w celu niby podzielenia Polaków na zwolenników jednych i drugich - a tak naprawdę przecież to jedna banda. Raz porządzą jedni raz drudzy ale tak naprawdę nic się nie zmienia - najważniejsze żeby do koryta nie dopuścić kogoś innego. Wystarczy spojrzeć jaki dziennik jest sprzedawany w największej ilości w Polsce (podpowiem jakby ktoś nie wiedział - F(u)act)- każdy wie jaki poziom to coś prezentuje - więc jak widać poziom dużej ilości "małp" biorąc pod uwagę właśnie niektóre gazety czy programy (kabarety/show) polityczne jest tak niski że nie trzeba wiele wysiłku aby nimi manipulować.

    W skrócie wszyscy (a szczególnie oligarchia) są zadowoleni bo jeśli wybory miałyby naprawdę coś zmienić byłyby zakazane prawda ?

  8. #618
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    pokergwizdkobetlejemska kupiłeś już sobie kwiatki?
    Brak mi twojej elokwencji i kreatywności,
    posłużę się więc cytatem naszego vicemistrza olimpijskiego

    "Kur... Adam, nie wiem co mam ci powiedzieć. Zaje...".

  9. #619
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Tak, nie mam wątpliwości, że na stadionie jesteś wzorem tolerancji i argumentacji, zwłaszcza kiedy obok Ciebie znajdzie się kibic drużyny przeciwnej.
    Wystarczy przyjść na mecz, żeby się o tym przekonać, a nie czerpać wiedzę na temat spotkań piłkarskich z tv, prasy czy portali internetowych. Bardzo często oglądam mecze z kibicami drużyn, których wręcz nienawidzę i poza słodką radością kiedy ich ulubieńcy tracą bramkę nic szczególnego się nie dzieje.

    Co innego kiedy jakiś zapatrzony w siebie arogant nazywa mnie marginesem. Możesz sobie tamtą moją wypowiedź wydrukować i powiesić nad łóżkiem skoro tak ją lubisz.

  10. #620
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Od teraz będę ignorował wszystkie wypowiedzi które nie dotyczą poruszonych tematów ani nie otwierają nowych, a jedynie skupiają się na mojej osobie. Gdyż w takich postach widzę jedynie..


    I specjalnie dla tych osób ten utwór


    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    @Godek
    Jeśli tilt już za Tobą to świetnie. Teraz możemy sprobowac podyskutować.
    Na początek odpowiedz proszę na 2 pytania które zadałem wcześniej: jesli nie demokracja to co Twoim zdaniem powinno być? oraz podaj nazwisko kandydata nie idiotę wg. kryterium które podałem.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Nie zostałem - patrz post Godka
    Ale miałem na myśli inną odpowiedź niż echo Wiadomo, że jak wołasz w jaskini to jaskinia odpowie.

    Oczywiście że ma - przykład: szczepienia przeciw H1N1 - głównie dzięki nagonce medialnej na całym świecie udało im się zarobić miliardy $/E
    Polski rząd nie dał się nabrać na wymyślona epidemie i nie zakupił szczepionek. I nie dał zarobić farmaceutycznym naciągaczom. Za co... został potępiony przez "ciemną masę" i obwiniony za śmierć kilku osób. Podczas, gdy na zwykłą grypę i jej powikłania rocznie umiera znacznie więcej osób.



    W pewnym sensie. Media/oligarchia (głównie TVN i GW) popierają PO
    Przecież to jedna z głównych mantr PiSu

    Każdy kto choć trochę się tym interesuje widzi że ten podział PO/PIS jest sztuczny - w celu niby podzielenia Polaków na zwolenników jednych i drugich - a tak naprawdę przecież to jedna banda.
    A to już desperackie hasła partii dla których próg wyborczy jest nie do przeskoczenia. I są tak absurdalne, że wręcz zabawne. Jeśli ktoś nie dostrzega różnicy między tym co było 2 lata temu i tym co jest teraz to chyba się w ogóle polityką nie interesuje.


    Raz porządzą jedni raz drudzy ale tak naprawdę nic się nie zmienia - najważniejsze żeby do koryta nie dopuścić kogoś innego.
    A to już zaprogramowane w umysłach hasło pewnego miłośnika monarchii i jedynego wojownika o cudowną Polskę. Nawet nożem oberwał za ojczyznę..a nie przepraszam to za co inne dostał.

    Wystarczy spojrzeć jaki dziennik jest sprzedawany w największej ilości w Polsce (podpowiem jakby ktoś nie wiedział - F(u)act)- każdy wie jaki poziom to coś prezentuje -
    Tutaj mam swoją teorię. Fakt kupuje raczej najniższa warta społeczeństwa dlatego podejrzewam, że spora cześć tych osób kupuje go gdyż jest tańszy niż papier toaletowy.


    więc jak widać poziom dużej ilości "małp" biorąc pod uwagę właśnie niektóre gazety czy programy (kabarety/show) polityczne, blogi(polityków kabareciarzy czy też permanentnie przebywających w stanie nieważkości) jest tak niski że nie trzeba wiele wysiłku aby nimi manipulować.
    Po drobnym uzupełnieniu z tą częścią Twojego postu w pełni się zgadzam.

    W skrócie wszyscy (a szczególnie oligarchia) są zadowoleni bo jeśli wybory miałyby naprawdę coś zmienić byłyby zakazane prawda ?
    I dlatego państwa gdzie nie ma demokracji i wyborów rozwijają się najszybciej, a pozytywne zmiany dla społeczeństwa są dostrzegalne z dnia na dzień.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sam wiele razy bawiłem się w tym wątku i za to przepraszam, ale trudno nie zacząć się bawić kiedy gra się zwyczajnie nudzi. Od teraz jednak proponuję skupiać się na temacie i jeśli ktoś nie ma nic do dodania czy też ochoty poruszenia nowego tematu niech sobie pisanie tutaj daruje. Bo kilka ostatnich stron poprzedniej dyskusji o religii było żenujące i dlatego wtedy spasowałem. Mam nadzieję, że od teraz ten wątek nie będzie odstraszał lecz zachęcał nie tylko do czytania, ale dyskutowania bo myślę, że jest o czym bo zapewne każdy jakieś swoje poglądy ma i niejeden ciekawy temat do dyskusji się znajdzie.

    Zatem spróbujmy pograć na wyższych stawkach