Strona 5 z 253 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2529
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    jest lepszy bo popijam zabrałem ojcu bo on nie pija,a dostał


    indy powinieneś zostać politykiem trafiło do mnie Twoją opowieść mimo, że ja jestem dobrym człowiekiem, albo staram się być to nawet jak daje komuś biednemu a on mnie oszukuje to jak 1 na 10 to będzie prawdziwa pomoc to jestem zadowolony.

    Masz rację dużo człowiek osiąga samemu, ale wiele nie zależy od nas i jakbyśmy się bardzo nie starali gówno się da.

    Mój ojciec też był baaaardzo biedny jako dziecko i dlatego chciał zapewnić swoim dzieicom wszystko i mu się udało ja też bym tak chciał dla swoich. Niektórzy nie rodzą się bogaci, ale mimo to umieją do czegoś dojść. Nie każda rodzina odraz jest bogata gdzieś może być to pokolenie, które przełamuje biedotę. Życzę Twojemu koledzę, zeby jednak mu się udało.

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Niektórzy nie rodzą się bogaci, ale mimo to umieją do czegoś dojść.
    Właśnie na tym polega istota socjalizmu, aby tym którzy nie umieją do czegoś dojsć zapewnić w miarę godziwą egzystencję. I to właśnie dla mnie jest skala bogactwa i rozwoju danego kraju, społeczeństwa. Jeżeli ktoś się brzydzi socjalizmem to znaczy ze albo jest gburowatym snobem albo nie rozumnie na czym polega istota socjalizmu w czystej postaci ( nie zmutowanej, wcielanej przez komunistów)
    Co rok z tego co się orientuję najlepszym krajem do życia jest uznawana Australia bądż Norwegia. Życzyłbym naszym bezrobotnym, niepełnosprawnym i w inny sposób pokrzywdzonym takiego katalogu świadczeń socjalnych jakim dysponują obywatele Australii.

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    z tego co się orientuję najlepszym krajem do życia jest uznawana Australia bądż Norwegia
    Z tego co wiem, to Islandia. Norwegia jest na drugim miejscu.

  4. #44
    Polityka "miłości" w pełnej krasie:
    nurni - zascianek.salon24.pl

    Uprzedzam, tekst mocny, długi, trudny, ale ja go pochłonąłem jednym tchem i jestem pod wrażeniem.

    Niektórych mających wpojone auto odrzucenie "niepewnych źródeł informacji" może przekonać do przeczytania tekstu fakt, że nawet niejaka Monika Olejnik podpisała się pod protestem w sprawie aresztowań.

    ps. Jeszcze parę zdań a propos mojej anty-socjalistyczności.
    Moim celem nie jest wywoływanie dyskusji o tym czy sklep państwowy z mięsem na kartki jest lepszy czy gorszy od prywatnego wędliniarskiego. Ani udowadnianie czy państwowa, przymusowa - pod groźbą kryminału "pomoc społeczna" jest lepsza czy gorsza od dobrowolnej pomocy prywatnej, charytatywnej, sąsiedzkiej etc.
    Swoimi poprzednimi wpisami chciałem tylko pohamować trochę wzajemne ujadanie na siebie, Waszą pewność, że tylko Wy macie rację, a strona przeciwna to jakieś chore PiSiory/wykształciuchy/"gburowate snoby", które "pier... bzdury" itp.
    Argumenty Panowie, bez inwektyw, to trudne, ale możliwe - ot choćby ciekawy wpis Indy z którym jednakowoż się nie zgadzam.

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    A socjalizmu (czytaj zalegalizowanego złodziejstwa) w każdej formie nie trawię.
    to jest nas dwoch

    niestety jedyna polska nie-socjalistyczna partia nie ma sily przebicia zeby przekroczyc prog wyborczy

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    To jest nas trzech.

    Ja nawet nie mam na kogo głosować. Ta partia, co nie ma siły, jest rządzona przez człowieka, którego trudno traktować poważnie (mówię o jego ignorancji i braku samokrytycyzmu zarazem). Na dodatek to partia konserwatywna, a ja bym chciał liberalno-liberalną. Nie, nie glosowałem i nie będę głosował na PO.

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    To jest nas czterech.

    Człowiek o którym piszesz, jest motorem tej partii, która nie ma siły Dużo osób ją popiera, ale prawie nikt na nią nie głosuje, bo ludzie boją się "stracić" głos. Trochę to śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 30-07-2008 o 15:06 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Swoimi poprzednimi wpisami chciałem tylko pohamować trochę wzajemne ujadanie na siebie, Waszą pewność, że tylko Wy macie rację, a strona przeciwna to jakieś chore PiSiory/wykształciuchy/"gburowate snoby", które "pier... bzdury" itp.
    Argumenty Panowie, bez inwektyw, to trudne, ale możliwe - ot choćby ciekawy wpis Indy z którym jednakowoż się nie zgadzam.
    Nie twierdzę ze zawsze mam rację
    Tylko myślę że ciężko będzie z Tobą prowadzić merytoryczną dyskusję jeżeli dla Ciebie socjalizm to sklep państwowy mięsem na kartki. Niestety nie mam też czasu i ochoty na wytłumaczenie Ci pewnych spraw. Blair, Schroeder, Zapatero, te postacie kojarzą mi sie z socjalizmem. Tobie pewnie Gomułka, Kiszczak i Bierut

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Hehe, Zapatero... Polecam artykuł w Przekroju (tytuł to jak dla mnie tautologia ):
    Przekroj.pl - Wydarzenia, Świat

    @Hitman: ja głosowałem na tę partię, ale żałuję. Nie dlatego, że nie miała siły, ale właśnie z powodu wyczynów lidera. Po wyborach naszło mnie, żeby pooglądać jego wypowiedzi, poczytać artykuły jego autorstwa. I coraz bardziej rzedła mi mina. Dokładnych przykładów nie przytoczę, ale sprowadza się to właśnie do połączenia ignorancji i zbytniej pewności siebie. Dla mnie nie do przełknięcia.

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    choćby ciekawy wpis Indy z którym jednakowoż się nie zgadzam.
    Ja tylko opisałem w wielkim skrócie życie moich dwóch różnych kolegów, że jeden miał od urodzenia z górki, drugi pod górkę - nie zgodzenie się znaczy że poddajesz w wątpliwość ich istnienie ?