Strona 41 z 253 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 2529
  1. #401
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie ma zadnego dziecka.ignorowanie tego, to tak samo jak ignorowanie "darwina".cialo jest kobiety.jedynie ona powinna decydowac , co ma sie z nim dziala, stac. tym bardziej zaden mezczyzna nie powinien decydowac tego.

  2. #402
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jesteś chrześcijaninem?
    Nie wiem dlaczego bycie chrześcijaninem mieszamy do tego wątku.
    Zalóżmy, że nie jest chrześcijaninem i nie nawrócil się nie dawno. Przecież ktoś kto nie jest chrześcijaninem nie musi z automatu stawać się zwolennikiem mordowania dzieci. Wielki uczony Zbigniew Religa, zagorzały ateista również był zagorzałym przeciwnikiem aborcji - a on akurat na medycynie się znał.

  3. #403
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego bycie chrześcijaninem mieszamy do tego wątku.
    Zalóżmy, że nie jest chrześcijaninem i nie nawrócil się nie dawno. Przecież ktoś kto nie jest chrześcijaninem nie musi z automatu stawać się zwolennikiem mordowania dzieci.
    Ależ ja wcale nie utożsamiam jednego z drugim. Pytanie o bycie chrześcijaninem było tylko po to, by w razie twierdzącej odpowiedzi zarzucić niespójność poglądów w kwestii zabijania.

  4. #404
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A jeśli nie mogę? Jeśli jestem od niego słabszy fizycznie, ale jedynym moim atutem jest nóż o którym on nie wie i jedna jedyna próba unieszkodliwienia go?
    Utnij mu chuja.

  5. #405
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    kurwa - ze religa byl przeciwnikiem zabijania dzieci to nie dziwota, kazdy rozsadny czlowiek poprze go w tym.

    My tu mowimy o aborcji!!!

  6. #406
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego bycie chrześcijaninem mieszamy do tego wątku.
    Zalóżmy, że nie jest chrześcijaninem i nie nawrócil się nie dawno. Przecież ktoś kto nie jest chrześcijaninem nie musi z automatu stawać się zwolennikiem mordowania dzieci. Wielki uczony Zbigniew Religa, zagorzały ateista również był zagorzałym przeciwnikiem aborcji - a on akurat na medycynie się znał.

  7. #407
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Utnij mu chuja.
    Nie bardzo wiem po co włączasz się do poważnej dyskusji z planem trywializowania jej...

  8. #408
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego bycie chrześcijaninem mieszamy do tego wątku.
    Zalóżmy, że nie jest chrześcijaninem i nie nawrócil się nie dawno. Przecież ktoś kto nie jest chrześcijaninem nie musi z automatu stawać się zwolennikiem mordowania dzieci. Wielki uczony Zbigniew Religa, zagorzały ateista również był zagorzałym przeciwnikiem aborcji - a on akurat na medycynie się znał.
    to ze religa uwazal sie za ateiste, nie musi oznaczac, ze nie mial"katolickich moralow" w sobie.( co w niektorych przypadkach nie musi byc zle).dla mnie wielkim uczonym on nie byl, a czy znal sie na na wszystkie tematy medycyny, potwierdzic nie moge.

  9. #409
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    a czy znal sie na na wszystkie tematy medycyny, potwierdzic nie moge.
    No też mnie to zniszczyło. Był wielkim kardiochirurgiem, więc zajebiście znał się na płodach...

  10. #410
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    My tu mowimy o aborcji!!!
    No ale przecież Tompkins napisał, że wg niego aborcja to to samo co mordowanie dzieci, jak przytoczyłem analogiczny przykład że coś innego wg mnie też jest mordowaniem dzieci to mnie wyśmiano .

    Co do Religii - nie każdy ateista lekarz jest liberałem, więc co to ma do rzeczy?