Strona 32 z 253 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 2529
  1. #311
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    kurwa, weeskacz, zrozum to , że nie każdy ma ochote z Tobą dyskutowac w wątku ze śmiesznymi filmami. po za tym wg Ciebie kazdy kto jest za jakim tam murem jest ograniczonym debilem. sorry, ale rzygać mi sie chce jak to czytam. strach wrzucić filmik o cejrowckim albo pierdnąć dowcip o polityce by sie zaraz nie zrobił OT gdy weeskacz bedzie szukal partnerow do rozmowy mimo tego , że jest przekonany o tym, że nikt nie jest dla niego równorzędnym rozmowcą. po co weeskacz dyskutujesz???? przecież ty prawisz monologi pełne przekonania o tym, że tylko ty masz racje i probujesz wszystkich do niej przekonac, a kto sie nie da przekonac jest ciemnotą, naznaczonym od urodzenia cielakiem itd. momentami to ty sprawiasz wrażenie nawiedzonego świadka jehowy.
    i nie wnikam w to czy tą racje masz czy nie, bo mnie to w wątku o filmikach gówno interesuje.

    przestały mnie bawić w dyskusje w dziale strategii, przestal mnie interesowac poker na żywo , bo od roku nie gram na żywo. ostała mi sie jedynie bocznica a i w niej unikam wątków m. in. o polityce, wierze itp pierdołach , bo nie mam ochoty tego czytać jak kazdy prezentuje swoj jedynie słuszny pogląd.

    KONIEC OT!!!!!!


    kto jeszcze choć jeden post napisze z OT zamiast wkleić link na coś śmiesznego będzie w moich oczach kompletnym donkiem.
    jak coś do siebie macie to piszcie PM.
    do mnie nie piszcie , bo mnie gowno interesuje co napiszecie
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 20-01-2010 o 18:10

  2. #312
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    A tobie weeskacz szczególnie życzę, żeby kościół wyprał ci mózg, tak jak mi. Taka to już nasza sekta skuteczna, ze nie będziesz chciał wrócić do swojego ateistycznego światka nigdy. Pozdrawiam!
    Masz kiepskiego reada bo ja właśnie z kościoła wypisałem się dobrowolnie (apostazja check) po tym jak jako dziecko zacząłem myśleć i zadawać pytania na które to kościół nie znal odpowiedzi. Z ostatecznym aktem czekałem do spotkania swojej drugiej połówki bo nie wiedziałem czy i w co będzie wierzyć, a jeśli byłaby mocno za ślubem katolickim to dla niej ten raz bym się "poświecił". Na szczęście trafiła mi się rozumna kobitka i już nie było takiej potrzeby więc się wypisałem

    Zresztą ateistą też nie jestem po prostu nie wierzę w religię. Najbliższy mi ideologicznie jest buddyzm, ale "wyznawnictwo" jakiegokolwiek kultu razem z jego "szopkami" to nie dla mnie. Poza tym ja wierzę w Boga więc buddyzm odpada

    Pozdrawiam wolnomyślicieli

  3. #313
    Może dacie sobie spokój już z prowadzeniem wątku religijnego w temacie o śmiesznych filmach.

  4. #314
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    weeskacz masz porazajacy poziom logicznego myslenia, po prostu mnie to przeraza...

  5. #315
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    porazajace jest to, ze my od nich (katolikow) niczego nie chcemy, a oni chca nas wszystkich spacyfikowac dla wlasnych korzysci

  6. #316
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Kościół, a raczej jego przedstawiciel (papież) przeprosił za błędy chrześcijaństwa.
    No tak za czarna kartę historii należy przeprosić ale te szare mogą zostać.

    Zresztą tak już wygląda moralność katolicka, ze nie ważne co się zrobi wystarczy spowiedź i owieczka jest znowu czyściutka jak łza. Tak łatwo uniknąć ognia piekielnego ale punktów karnych ta metoda już nie skasuje

    Watykan: ta wojna rozpętała siły zła- Onet.pl - Wiadomości -19.01.2010

    "Islamski ekstremizm stanowi zagrożenie dla wszystkich; zarówno chrześcijan, jak i samych muzułmanów - stwierdził Watykan(...)Zwrócono jednocześnie uwagę na to, że choć wojna ta pochłonęła wiele ofiar wśród Irakijczyków, to chrześcijanie najbardziej w niej ucierpieli. Z tym zaś - oświadczono - "światowa polityka w ogóle się nie liczy".

    Trzeba bronić chrześcijan największe ofiary wojny w Iraku - dlaczego światowa polityka jeszcze nie wyzwoliła tego kraju od wyznawców nie tego boga co trzeba - przecież tam katolicy tak cierpią.


    Cytat Zamieszczone przez wiemjakgrac Zobacz posta
    weeskacz masz porazajacy poziom logicznego myslenia, po prostu mnie to przeraza...
    pierwszy kontakt z logiką może wywołać takie reakcje, ale z czasem to powinno minąć

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    porazajace jest to, ze my od nich (katolikow) niczego nie chcemy, a oni chca nas wszystkich spacyfikowac dla wlasnych korzysci
    Ależ oni to robią dla naszego dobra bo my zbłądzone owieczki jestesmy, a oni jako wierny milujacy katolicy maja obowiazek pomoc ci wejsc na wlasciwa droge za wszelka cene - oni aż tak bardzo nas kochają. Bo przecież czlowiek sam z siebie nie wie co jest dobre a co zle, tego przeciez musi ktos nas nauczac, na szczescie Bóg 8 dnia przypomnial sobie, ze trzeba stworzyc jeszcze kościół, a wtopa już była o włos

    ps. przed chila obejrzalem ostatni odcinek "two and a half men" i przyszli teście to wypisz wymaluj polscy zatwardziali bigoci, którzy tak dobrze wchodzą w rolę którą trzeba odegrać, że nawet w lustrze widzą maski.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 21-01-2010 o 02:39

  7. #317
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    ok, jezeli masz takie poglady to ok, nikt Ci takich miec nie zabroni.

    Ale jak chciales na ten temat porozmawiac to trzeba bylo jakos inaczej zaczac, a nie bierzesz pod wlos jakis wywiad z Cejrowskim, ktory do Twoich zarzutow i "logicznego myslenia" sie ma jak piernik do wiatraka. On jedno a Ty drugie.

    p.s. Troche wam wspolczuje, ze jestescie tak bardzo przesladowani przez Katolikow. Nie wiem, gdzie mieszkacie ale musi to byc dobra wiocha...


    Pozdrawiam

  8. #318
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    p.s. Troche wam wspolczuje, ze jestescie tak bardzo przesladowani przez Katolikow. Nie wiem, gdzie mieszkacie ale musi to byc dobra wiocha...


    Pozdrawiam
    Królewicz wspomniał o nawracaniu na siłę, nie o prześladowaniu, ale jeśli dla ciebie to to samo to ci odpowiem - ta wiocha gdzie mnie tak prześladowali to Polska (teraz mieszkam we Włoszech, ale pod tym względem to chyba jeszcze większa wiocha), bo ciężko tu wygrać wybory bez poparcia kościoła, a co za tym idzie rządy są realizowane aby się przypodobać wartościom katolickim. Ja wiem że dla katolików jest nie do pomyślenia żeby prawo mogło nie zgadzać się z naukami kościoła. Nie jesteście chyba tak głupi, żeby myśleć że legalizacja eutanazji zmusza jakiegoś katolika do odebrania sobie życia. Po prostu chcecie żeby ci co nie wierzą nie mogli decydować o odebraniu sobie życia, czyli żeby postępowali zgodnie z waszymi przekonaniami. Mylę się?

  9. #319
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Szczerze to moglbym to zostawic bez komentarza, bo Wy chyba nie wiecie, co to jest nawracanie na sile ani przesladowania, zwal jak zwal.

    to, ze kazdy polityk stara sie przypodobac Katolikom to chyba normalne bo jest ich w naszym kraju wiekszosc. Top swiadczy o jego chorej moralnosci a nie o tym, ze Katolicy sa zli. Druga sprawa to to, ze Katolikom w glowie sie nie miesci, zeby prawo bylo inne od wiary Katolickiej. Kazdy ma prawo do wlasnych przekonan i katolicy bronia swojego, oni tylko nie chca, aby "za" glosowali Ci, ktorzy jawnie sie Katolikami nazywaja.

    Wy chyba nie czytacie/ogladacie ze zrozumieniem. Cejrowski mowil o tym, ze ludzie wykorzystuja Katolicyzm tdo celow prywatnych i to mu sie nie podoba.

    Prawdziwi Katolicy sa tutaj krzywdzeni przez tych, ktorzy sie "podszywaja" pod wierzacych i wykorzystuja to do osciagniecia celow politycznych i to jest zle. Ja tak uwazam, Cejrowski tak uwaza i Wy tez, tylko Wy przy okazji jakies farmazony tworzycie, ze ktos was chce nawracac. NIE, NIKT NIE CHCE.

    ps. Mozesz mi na przykladzie pokazac to nawracanie na sile, z ktorym sie spotkales?

    btw. nie jestem Katolikiem tylkio poraza mnie wasze "parcie", bo z tego co czytam to nie Katolicy chca was nawraca tylko Wy Katolikow.

    Pozdrawiam

  10. #320
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tompkins, tak uwielbiasz tego cejrowskiego? dlaczego takiego rasiste, publiczny oszust, antysemiste itd itd wogole mieszasz z katolicyzmem? nie checez chaby powiedziec, ze tego pana mozna uznac za katolika???