Strona 237 z 253 PierwszyPierwszy ... 137187227235236237238239247 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,361 do 2,370 z 2529
  1. #2361
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  2. #2362
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Kaczyński chce ukarać Ziobrę za dezercję

    PiS chce przywrócenia kary śmierci. "Dość tego" - Onet Wiadomości

  3. #2363
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270

  4. #2364
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Adaś Ty o kretyńskim systemie podatkowym obowiązującym w naszym kraju dowiedziałeś się dzisiaj z internetu?

    A powiedz co taki socjalista jak Ty myśli o zapowiadanych cięciach wydatków i ograniczeniu przywilejów klasy wiejsko-robotniczej? Chociaż biorąc pod uwagę obecną (bez)czynność Donaldinho socjaliści pewnie śpią spokojnie w oczekiwaniu na comiesięczne "sie kurwa należy" z państwowej kasy Jednocześnie domagając się płacenia niższych podatków przy zachowaniu dziesiątek przeróżnych zasiłków, no i "godnej" emerytury po 15 latach ciężkiej pracy po szkole podstawowej

  5. #2365
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wiedziałem do dawna natomiast dziś dowiedziałem sie, że jest trochę gorzej niż myślałem. Swoją drogą na luzie do tego artykułu podszedłeś... no tak, gdyby taki system podatkowy był za rządów PIS czy Korwina to by tu od razu pojawił się długi post z mocną krytyką rządu

    A co do tych cięć - na podstawie tego co czytałem to będą one głównie dotyczyć tych, co mają przywilejów nadmiar lub powodzi się im dobrze i zasiłków nie potrzebują. Więc większość tych cięć popieram. Pytanie: dlaczego dopiero teraz ryży sie chce za to wziąć.

    Ale chyba nie liczysz na serio że to postawi kraj na nogi Polska z rządami "bandy czworga" padnie / zbankrutuje / rozpierdoli się znacznie szybciej nawet bez grama socjalu, niż któryś z krajów skandynawskich z "tonami" socjalu

    Jeżeli naprawdę chcemy postawić kraj na nogi to przede wszystkim trzeba się zmienić zasady, na jakich funkcjonują banki. To jest prawdziwy balast dla gospodarek europejskich i jak go nie odetną to będą padać jak muchy. Może wiesz o co chodzi a jak nie to google ci odpowie.

    PS
    Widze że ci sie klapka z oka zsunęła, zobaczyłeś trochę rzeczywistości (między innymi to co inni widzieli już dawno) i w końcu przestałeś popierać PO

  6. #2366
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Może wiesz o co chodzi a jak nie to google ci odpowie.
    Co mam wpisać w google? "Dlaczego banki są zueee i odpowiedzialne za całe zło tego świata?"?

  7. #2367
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    PS
    Widze że ci sie klapka z oka zsunęła
    Weeskaczowi tak, to moja zasługa.

  8. #2368
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Swoją drogą na luzie do tego artykułu podszedłeś...
    Bo nie ma tam nic o czym bym od dawna nie wiedział

    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    no tak, gdyby taki system podatkowy był za rządów PIS czy Korwina to by tu od razu pojawił się długi post z mocną krytyką rządu
    no tak bo za czasów IV Rzeszy Wolskiej był zupełnie inny system podatkowy, prosty, przejrzysty bez ulg i możliwości kombinacji i urzedniczej dowolności w interpretacji

    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Więc większość tych cięć popieram. Pytanie: dlaczego dopiero teraz ryży sie chce za to wziąć.
    Bo widzisz Adaś, to się nazywa polityka. Czy ryży widziałby drugą kadencję czy raczej hordy socjalistów z ugrupowania "się kurwa należy" gdyby zrobił to przed wyborami?

    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Ale chyba nie liczysz na serio że to postawi kraj na nogi
    Liczę to ja na siebie Oczywiście, że to za mało i za ostrożnie. Poza tym cięcia to jedno, a drugie i nawet ważniejsze jest działanie na rzecz wzrostu gospodarczego poprzez zliberalizowanie gospodarki, deregulacje i eliminowanie przeszkód gospodarczych. W tej kwestii Tusk nawet nie wie o co lotto.

    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Polska z rządami "bandy czworga" padnie
    Coż za ciekawa retoryka z ust socjalisty domagającego się budowy państwowych zakładów i wypłacania haraczy za powstrzymanie się od bandyterki i demolki przez "elity" pytające jak żyć i z czego.


    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Jeżeli naprawdę chcemy postawić kraj na nogi to przede wszystkim trzeba się zmienić zasady, na jakich funkcjonują banki. To jest prawdziwy balast dla gospodarek europejskich i jak go nie odetną to będą padać jak muchy.
    Rozwiń swoją a raczej wodza myśl Jaki to masz cudowny socjalistyczny pomysł na narzucenie bankom sposobu funkcjonowania odpowiadającego państwom drukującym bez umiaru pieniążki i obligacje? Wszelka działalność instytucji bankowych, która przynosi im zysk i jest zgodna z prawem jest poprawna. Nie ma miejsca na moralność tam gdzie jest szansa zysku - jeśli masz wątpliwości to popatrz na działania kościoła.


    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Widze że ci sie klapka z oka zsunęła, zobaczyłeś trochę rzeczywistości (między innymi to co inni widzieli już dawno) i w końcu przestałeś popierać PO
    Ostatnie klapki pogubiłem pewnie wtedy kiedy ty jeszcze w pieluchach byleś. Przy urnie nie kieruje się żadną ideologią czy sentymentem a najzwyczajniej zawsze wybieram najlepsza z dostępnych opcji. Zawsze byłem i będę liberałem zatem kiedy na scenie pojawił się ktoś chcący zliberalizować gospodarkę jak i zwiększyć wolność i swobodę obywatelską a na dodatek wyprowadzić Polskę ze średniowiecza i uczynić państwem świeckim, to nie musiałem już głosować na PO. I mam nadzieję, że za 4 lata nikt już nie będzie głosował na PO z przekonaniem, że musi.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-12-2011 o 23:49

  9. #2369
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Zawsze byłem i będę liberałem
    To zdanie przejdzie do historii.

  10. #2370
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    A Ty Michałku nadal bez wiaderka i grabek nie potrafisz na forum wpadać.