Strona 232 z 253 PierwszyPierwszy ... 132182222230231232233234242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,320 z 2529
  1. #2311
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ja pierdole, to jest nierealne, czegos rownie durnego dawno nie czytalem
    Przecież na to co wychodzi od zbigopacjentów nawet ich lekarze nie zwracają już uwagi, tylko zwiększają im dawki i sprawdzają wiązania. Ludziom którym w głowie załączył się ideologiczny mikser nie da się pomóc.



    Wszystkich takich chorych loony-bin ladenów zamknąć się nie da a odstrzelić nie wolno, bo to ponoć rasowe, że niby pod ochroną, skarb narodowy czy cuś.


    A tak z zupełnie innej beczki, to dlaczego nie promujesz naszego Józka tylko tego od brudasów? Tym bardziej, że przecież jak każdy patriota nienawidzący żydostwa wie - Jezus była Polką. Co Ty na to ↓ ? Może wstawisz sobie prawdziwego Polaka i w dodatku króla, monarchę a nie jakiegoś żydo-lewackiego demopokrakę





    PS.

    A tak w ogóle to nie ma się z czego śmiać, sprawa jest poważna i albo za kilka lat pod okiem prawdziwej narodowo-katolickiej prawicy Polska będzie się prężnie rozwijała i stanie się wielkim placem budowy



    albo będzie lewacko-heretyckim pobojowiskiem



    w którym media będą pokazywały bezbożne mordy, a w sklepach sprzedawcy heretycy będą mogli bezkarnie ustawiać towary według własnego uznania

    [IMG]http://4.bp.*************/_QA6xc0j1yjI/Rv9itm5g26I/AAAAAAAAAL0/guzn4Pnhmjs/s400/PICT1653.JPG[/IMG]

    Dlatego spór będzie się zaostrzał, im więcej będzie lewactwa tym więcej będzie pochodni, im więcej ludzie będą chcieli mieć wolności tym więcej krzyży i zakazów należy stawiać.

  2. #2312
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    nie zauważyłes ostrzeżenia?
    ani nie jestem gimnazjalista, ani ww.; nie zauwazylem natomiast ostrzezenia, ze zawartosc jest apogeum glupoty

  3. #2313
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Znaczy co, nie zgadzasz się, że kobiety w łóżku podnieca siła i przemoc?

    To może skończ to grindowanie i bzyknij jakąś "po męsku" (ale bez przesady, żebyś nie zaliczył uszkodzenia ciała).

    Jak sprobujesz, to się przekonasz, że coś w tym jest .



    PS. Nie przeczytałem tego do końca, bo za długie. Może na końcu było coś głupiego.

  4. #2314
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    PS. Nie przeczytałem tego do końca, bo za długie. Może na końcu było coś głupiego.
    Leki przestały działać i pacjent pokazał mielone jakie ma pod kopułą

    Całe odwołanie do seksualnych zachowań pierwotnych miało na celu uszlachetnienie zachowań nacjo zwierząt

    Można więc powiedzieć, że przemoc jest najsilniejszym afrodyzjakiem, jaki występuje w naturze. Dla obu płci.

    Jest to nasza naturalna cecha i nie pozbędziemy się jej tak długo, jak długo będziemy ludźmi. Przemoc nas po prostu podnieca.

    A skoro tak jest, to znaczy tylko tyle, że możemy nad tym faktem sobie popracować i postarać się to podniecenie uszlachetnić i uwznioślić, nadać mu jakiś sens, ukierunkować, albo możemy dać się tej podniecie zdegenerować. Albo ta degeneracja będzie szła w atrofię, jak u tego jaguarowo- kawiorowego lewactwa. Albo w kierunku podniecania się rzeczami podłymi, niskimi, niegodnymi.

    Trzeba przyznać, że 5% elektoratu dla Palikota pokazuje, że właśnie nas dosięga klątwa Stalina. Homosovieticus nie powstaje bowiem w pierwszym pokoleniu. Człowiek sowiecki, dokładnie tak samo jak my, podnieca się przemocą. On nawet bardziej, bowiem u niego przemoc i związane z nią podniecenie, nie jest ujęte w żadne karby kulturowe. To jest podniecenie kozackie, pijane, rozchełstane. To jest podniecenie czerni.

    W piątek, w Święto Niepodległości, mieliśmy pokaz takiej właśnie podniety ze strony niektórych gliniarzy. Ot, choćby tego amokanta, który tu u mnie jest poszukiwanym bandytą. O którym policja już wie, że to policjant, ale go na razie nie przesłuchała, bo go ponoć rączka boli.

    Mieliśmy też pokaz tej podniety ze strony kiboli, czyli tak jakby naszych. Piszę, że naszych, bo mam wrażenie, że ludziska się jakby zaczynają trochę dystansować.
    Bez sensu.

    od prawdziwego patrioty musi też wyjść odwołanie do ryżego
    Jeśli ktoś nie jest durniem, to przecież już widzi, że tu u nas w Polsce wszystko idzie na fest rozpierduchę. Że Tuski będą Polskę okradać i zadłużać aż ją zarżną. I nas w niej. I demokratycznie to im możemy skoczyć. Najwyżej policzą głosy jak trzeba, albo znowu ktoś będzie miał wypadek. Albo się powiesi.

    A skoro tak, to ile to się jeszcze pobuja? Ile zniosą ludzie jeszcze? Benzynę po ile, po 10zł? Prąd i gaz o ile droższe? Czy dopiero nie wytrzymają, jak im dopieprzą kataster? Ja już tu nie mówię o tym, że Tuski nas w międzyczasie pozbawią wszelkich skarbów ziemi, jakie zdołają sprzedać za bezdurno i kasę rozszabrować.

    To są duże sprawy i od tego ludzie na ulice nie wychodzą.
    Zaczną się więc te rozruchy i co się będzie działo? Czym my niby dysponujemy, jaką siłą?
    Praktycznie nie istnieje już żaden duży przemysł, który takim batem na władzę jest w sposób naturalny. Wystarczy, że na początek wyjdzie z jednej fabryki 5000 wkurwionych chłopa ze stalowymi brechami. I już jest grubo.

    Są związki zawodowe, które ledwo szyją i nie są już nawet cieniem tej siły, którą były kiedyś. I poza kibolami nie mamy praktycznie żadnej zorganizowanej, silnej i zdolnej do przemocy grupy obywateli.

    Nie ma się więc co na kiboli boczyć i wytykac im bandyterkę, bo to są jedyni z nas, którzy w ostatnim czasie praktyczne zajęcia z walk ulicznych w ogóle mieli. A czeka to nas wszystkich. W każdym bądź razie tych, którzy na rolę rabów się nie zgodzą. A skoro nie ma się co boczyć, to co?
    Ano to trzeba sobie teraz wyciągnąć wnioski z tego tekstu, z tego seksu, tej przemocy, tego podniecenia, które temu wszystkiemu towarzyszy i temu, żeby raczej się podniecać ładnie, niż nieładnie, jak jakiś palikot, czy inna środa.
    Dodać do tego otwierający stronę krzyż i sygnaturę autora tekstów -
    ————————————————–
    Boże, chroń Jarosława Kaczyńskiego!

    - możemy założyć, że psychiatrzy mają pełne ręce roboty z tym pacjentem, bo skoro klepie na klawiaturze to kaftanik musi mu się często rozwiązywać

  5. #2315
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Tak jak jestem zawsze dość sceptyczny gdy czytam "to prowokacja tych", "to prowokacja tamtych"; to akurat byłbym skory uwierzyć że ten tekst wysmarował jakiś lewak, po to, aby ośmieszyć środowisko narodowców... Ciężko mi uwierzyć że ktoś to napisał na poważne, licząc że czytelnicy mu przytakną zamiast go wyśmiać...

  6. #2316
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Ciężko mi uwierzyć że ktoś to napisał na poważne, licząc że czytelnicy mu przytakną zamiast go wyśmiać...
    A czytałeś kiedyś Biblię? Więcej wiary chłopie, więcej wiary.. baranów i owiec w narodzie nie brakuje
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 15-11-2011 o 14:34

  7. #2317
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Ok, poczekajcie jeszcze rok poprawni demokraci Kryzys da ludziom jeszcze bardziej po dupie i antyrządowe środowiska jeszcze bardziej się zjednoczą. Jeżeli tak będzie to na marszu zobaczymy nie 20 a ponad 50 tysięcy ludzi. Wtedy będzie jeszcze ciekawiej bo już 11 duch rewolucji - kto był ten wie - unosił się nad Warszawą

    Cierpliwości

  8. #2318
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Ok, poczekajcie jeszcze rok poprawni demokraci Kryzys da ludziom jeszcze bardziej po dupie i antyrządowe środowiska jeszcze bardziej się zjednoczą. Jeżeli tak będzie to na marszu zobaczymy nie 20 a ponad 50 tysięcy ludzi. Wtedy będzie jeszcze ciekawiej bo już 11 duch rewolucji - kto był ten wie - unosił się nad Warszawą

    Cierpliwości
    Jak będzie nadmiar bydła na ulicy to się corridę zrobi, będą pałować bydło aż miło, a tobie i twoim ziomalom z zagrody kominiarki pospadają. Porządek musi być, a degeneraci i małpy nie będą miast rozpierdalały, ludzi terroryzowały i władz szantażowały. Rewolucje to sobie w celi możecie robić. A na utrzymanie zagrody na przymusowych robotach zapracować by podatnicy nie musieli za bydło kosztów ponosić. Tam bez stada, kija i kominiarki to nagle z rewolucjonistów cioty się zrobią, bo cała ich siła i odwaga w stadzie, a jak stado zostanie rozgonione to dni bydła w zagrodzie będą mijały na paciorkach i na kolankach.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 15-11-2011 o 17:02

  9. #2319
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    W trybunie ludu pojawiały się kiedyś podobne treści.
    Jesteś z milicji czy tefauenu?

  10. #2320
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A czytałeś kiedyś Biblię? Więcej wiary chłopie, więcej wiary.. baranów i owiec w narodzie nie brakuje
    A co takiego jest w bibli? Co ma biblia wspólnego z tym tekstem o seksualności? Co ma współnego z tym tekstem Jezus ze Swiebodzina? Co ma wspólnego Jezus ze Swiebodzina z jakimis wierzowcami w jakimś Hong Kongu? Co mają wspólnego takie wierzowce w Azji z polską prawicą, czy lewicą? Ja nic z tych twoich postów nie rozumiem.

    Teraz napisze o tym co zrozumiałem. Mówiąc o głupich mediach, troche niewłasciwie sie wyraziłem. Chodziło mi o elity, ale nie te parlamentarne, tylko te które tworzą dyspute publiczną. Chodziło mi o to, że ani po lewej, ani po prawej nie ma ludzi którzy mają coś do powiedzenia. Albo inaczej. Nie ma ludzi którzy przedstawiają swobodnie i szczerze swoje poglądy. Sa tylko tacy którzy przedstawiają poglądy lewicowe, lub prawicowe. Ale nie robią tego bo sa lewicowi, albo prawicowi. Robią to ponieważ chcą narzucić swoją lewicowośc, lub prawicowość innym. To może też nie jest nic dziwnego. Ja jednak mam wrażenie, że ludzie przez media sa traktowani jako ciemna masa, którą trzeba urobić. Ci lewicowcy lub prawicowcy nie mówią tego co myslą, ale czesto i gesto posługują sie ogólnikami, przekłamaniami itd... żeby swoją opcje przedstawić w lepszym swietle. Nie chodziło mi o to, że ktoś przez tydzień swiadomie starał sie manipulować. Chodziło mi o to, że od lat media są jak partyjne młodzieżówki. Są niczym innym jak tylko i wyłącznie przedłużeniem partii politycznych. Wiadomo jak w partiach można sie wypowiadać. Zawsze zle o innych, a dobrze o nas. Nie wazne kto słucha i czy ma to sens.
    Czyli nie ma ludzi którym można ufać i którzy są rozsądni. Bo w zasadzie rozsądni ludzie są czyms po połowie. Troche lewej, troche prawej. Jedni przedtawiają drugich tylko od jaknajgorszej strony i to samo robią drudzy o pierwszych. Te elity zupelnie tego nie kontrolują i jest taki syf.

    Co do seksualności, to nie mam pojęcia o czym jest ten art. Przemoc podczas seksu może być formą dewiacji. Jesli chodzi o taka twardą przemoc, to nie jest to norma. Jest powszechna wsród seksocholików, jako nowy bodziec. Jesli chodzi o ostrzejszy seks, to pewnie kazda lubi od czasu do czasu...ale no wlasnie mowimy że lubi od czasu do czasu. Czyli jest to w pewnym sensie porozumienie, a nie klasyczna przemoc na zasadzie gwałtu.
    Były tez badania odnosnie zachowań seksualnych i preferencji politycznych. Wyniki tych badań zszokowały wszystkich, bo nikt sie nie spodziewał tak wyraznej korelacji jaka wystąpiła. Lewicowe poglądy były wyrażnie skorelowane ze zdradą i przywoleniem na nią. Lewicowcy zdradzali ponad 20% czesciej.