Strona 21 z 253 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 2529
  1. #201
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Zabawne

    Tyle gadania o wolności, ale kiedy trafią na osobę która prawdziwie żyje wolna, której umysł wolny jest od schematycznego "szufladkowego" myślenia, która nie boi się wypowiadać własnych przekonań to nagle nie potrafią mówić...

    Może dlatego, że kiedy spotka się prawdziwego wolnomyśliciela to tym pseudo brakuje argumentów, mają zakaz/strach wjeżdżania na "ścieżki myślowe" do których partia nie sporządziła jeszcze map - które nie były uczone na wszelkich ulotkach, wiecach, blogach.
    NP. wczoraj niesamowicie rozbawiły mnie takie dwie upr-OWCE które wkleiły ten sam link to bloga jakiegoś wodolejnego szamana, którego poza jego wioską nikt nie słucha - ale zapewne to był czysty przypadek i nie kroczą oni tymi samymi ścieżkami

    Myślę, że w moich wypowiedziach jest sporo logiki, zdrowego rozsądku, a przede wszystkich życiowego realnego podejścia do poruszanych spraw. Natomiast wpajanymi regułkami i kopiowanymi hasłami ciężko się do nich odnieść, nie mając własnych niezależnych i wypracowanych przekonań zwłaszcza w kwestiach do dyskusji o których partia nie przygotowała.


    Niemniej cieszę się, że mieliśmy okazję wymienić poglądy - co prawda ja dostałem jedynie ksero, ale wymiana była.

    Pozdrawiam i skoku na 2% życzę

  2. #202
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Wymienić poglądy? My? Jakie poglądy?

    Przecież ja żadnych moich poglądów nie ujawniałem.
    Chyba, że moimi "poglądami" nazywasz stwierdzenie, że wolnorynkowcy na tym forum argumentują logicznie w przeciwieństwie do lewicowców (do których zaliczyłem i Twoją osobę).
    I podanie co rozumiem przez libertarianizm/liberalizm.

    Ty się upajasz własnymi słowami i wizją jaki jesteś wspaniały.
    Mówiłem, urodzony polityk.

  3. #203
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Tyle gadania o wolności, ale kiedy trafią na osobę która prawdziwie żyje wolna, której umysł wolny jest od schematycznego "szufladkowego" myślenia, która nie boi się wypowiadać własnych przekonań to nagle nie potrafią mówić...
    Ponieważ twoich bzdur nie ma sensu komentować. Nie odpowiedziałeś nawet na pytanie, które ci zadałem pare stron temu i nie chce mi sie go powtarzać bo i tak odpowiedzi nie otrzymam. Przedostatnim postem udowodniłeś, że średnio znasz historię własnego kraju, a z niewiedzą ciężdo dyskutować. Ty nawet nie wiesz co to jest radycja...żal.pl

    Ty się upajasz własnymi słowami i wizją jaki jesteś wspaniały.
    Mówiłem, urodzony polityk.
    +1

  4. #204
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Ja to zawsze myslalem, ze UPR jest partia dla ludzi trzezwo myslacych a nie dla ruchu utopijno-nacjonalistycznego ale jak dyskusja pokazuje, troche sie rozminalem w kalkulacjach

    Wolne Państwo Polskie zostało opanowane przez "vaticano cosa nostra" w 966r.
    +1
    Wczorajsza tradycja to dzisiejsze zacofanie, tak samo jak dzisiejsza tradycja to jutrzejsza przeszłość.
    zdecydowanie +1

  5. #205
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    CG,czym wiecej piszesz,tym wiecej sie "pograzasz".wolalem jednak twoje bezsensowne 2 grosze(przynajmniej usmiech na ustach sie pojawial) niz twoja dobra logike..

  6. #206
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    godek, ac oty niby za madre takie versy napisales?
    ze gornicy umowy maja,ktore bron boze nie mozna zrywac? lol
    co to jest radycja?

  7. #207
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    CG,czym wiecej piszesz,tym wiecej sie "pograzasz".wolalem jednak twoje bezsensowne 2 grosze(przynajmniej usmiech na ustach sie pojawial) niz twoja dobra logike..
    Boszzz, a teraz ten...

    Jak można się pogrążać, jeśli się nie wygłosiło praktycznie żadnej tezy?

    Nie rozumiem kompletnie o czym piszesz, nie pierwszy raz zresztą.

    Może następnym razem spróbuj po polsku.

  8. #208
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    CG,przeczytaj co napisales i pomysl logicznie to moze zrozumiesz..nie sadze jednak..jezeli dla ciebie brzmia utopijne i fantystyczne wpisy np.zbicha logicznie,to naprawde logicznych wpisow to i tak aktualnie zrozumiec nie bedziesz w stanie,IMO.(no offence,tylko takie spojrzenie na sprawe) sporo tej logiki

  9. #209
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Twoje wpisy są ciężkie do zrozumienia. Nigdzie nie napisałem, że jest wszechwiedzący. O górnikach widać nie rozumiesz kontekstu dyskusji. Nie wiem co to jest "radycja"

  10. #210
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    CG,przeczytaj co napisales i pomysl logicznie to moze zrozumiesz..nie sadze jednak..jezeli dla ciebie brzmia utopijne i fantystyczne wpisy np.zbicha logicznie,to naprawde logicznych wpisow to i tak aktualnie zrozumiec nie bedziesz w stanie,IMO.(no offence,tylko takie spojrzenie na sprawe) sporo tej logiki
    Erystyka. Argumenta ad personam. Cinkciarski styl dyskusji.

    Logika (syntaktyka) dotyczy formy zdania (tego czy jest poprawnie zbudowane i czy wniosek wynika z przesłanek) a nie jego treści (słuszności tych przesłanek).

    Jeśli coś, kolego, napisano zgodnie z zasadami logiki (i gramatyki), to nie dam rady tego NIE ZROZUMIEĆ, mogę się co najwyżej z tym NIE ZGODZIĆ.

    Natomiast jeśli wypowiedź jest bezsensowna, nie na temat, nielogiczna(obarczona błędami logicznymi, lub non sequitur) - tej mogę nie zrozumieć.
    Ale też łatwo jestem w stanie jej nielogiczność udowodnić, nawet w ścisły sposób.

    Jeśli widzisz jakąś nielogiczność czegoś co napisałem to mi powiedz, w którym miejscu. Jeśli wykażesz mi błąd logiczny, to się do niego przyznam.

    Ale, jeśli mogę prosić, daruj sobie dalsze wypowiedzi w stylu jak powyżej.

    Też jestem na no offence, więc może dajmy już spokój dalszemu tłuczeniu kamieni.