Strona 192 z 253 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192193194202242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 2529
  1. #1911
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    @Weeskacz - powtorze już to po kimś, nie spinaj sie. Na żartach sie nie znasz.

    I jeszcze jedno.

    Nie musisz mi każdym postem udowadniać, że nie masz argumentów, więc musisz schodzić na inne tematy, przekrecać moje wypowiedzić, dorabiać coś do nich, odwoływać się do Buttonów, GŻ sił nadprzyrodzonych i ch** wie czego jeszcze żeby mi dowalić. Bo ja już to wiem

    Zachowujesz sie jak bokser, który próbuje znokautować przeciwnika, niestety jego ciosy wywołują co najwyżej śmiech, ale musi znokautować, więc zaczyna bić po jajach i kopać

    Jesteś żałosny - co wejde na ten wątek to widze ciebie kłócącego się z kimś a połowa tych kłótni to ochrzanianie kogoś za to, że ostro sie wypowiedział o PO. 30-40% postów z tego wątku (przynajmniej z kilku / kilkunastu ostatnich stron) należą do ciebie. Ty nie masz co robić czy PO ci płaci za taką ich obronę?

  2. #1912
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Wybaczcie ze sie wtrącam ale powiększenie cycków powinno być porównane z powiększeniem ptaszka a nie dorabianiem cycków facetowi czy obcinanie ptaszka
    to bylo duzo postow do przeczytania, ale na koncu zawsze jest nagroda!

  3. #1913
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Adaś gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że ja nie popieram PO, tylko krytykuje debilne zachowanie pustogłowych sfrustrowanych krzykaczy, którzy zawsze i na wszystko marudzą. Jeśli ktokolwiek twierdzi, że doczeka się rządu, który spełni jego wymagania musi być skończonym idiotą. Taki maruda będzie się zachowywał tak samo niezależnie od tego kto będzie rządził. To są przegrani ludzie, którzy sami siebie dołują. Ty Adaś to inna bajka, bo Ty nie jesteś (jeszcze) nawiedzonym człowiekiem, tylko mało rozumiejącym i nie do końca bystrym, nie powiem dzieckiem, ale... Co do Twoich argumentów to w ogóle nie muszę obalać bo one zazwyczaj leżą już w momencie wypuszczania postów. Jednak fakt, niepotrzebnie tyle się angażuję. Przecież konserwa, nawet jak się otworzy na świat to i tak niczego się nie nauczy a jedynie zacznie się psuć i robić smród.

  4. #1914
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    @fix
    W skrócie chodzi o to, że nie popieram (chorego moim zdaniem) stanowiska konserwatystów, że dziecko to przedmiot z którym właściciel może robić co chce i nikomu nic do tego. Dzieci rodzicom nie odbierać i reagować dopiero wtedy, kiedy znajdą je w beczkach. Sorry, ale dla mnie to zbyt "katolickie" podejście do moralności. Prawda jest taka, że nie każdy nadaje się na rodzica, a najmniej ci, którzy maja tych dzieci najwięcej. Trzeba być prawdziwie hermetyczną konserwą by bronić patologii kosztem małych dzieci. Ty chyba nie jesteś ojcem albo jesteś jakiś skrzywiony. Nie wiem, może miałeś takie wzorce, ale dla mnie ani taka postawa ani obojętność wobec niej nie jest normalnym ludzkim zachowaniem.

    Czyli nie popierasz, bo popierają konserwatyści, a ty ich nie lubisz?
    "dziecko to przedmiot", katolickie podejście to takie które widzi dzieci w beczkach. Jak zawsze mocne i jak zawsze nie wiadomo czemu.
    Przegięcie to mało powiedziane.

  5. #1915
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Czyli nie popierasz, bo popierają konserwatyści, a ty ich nie lubisz?
    Dokładnie tak. Tylko dlatego, że nie lubię konserwatystów, to nie popieram tego, że rodzice mogą bić, głodzić, okaleczać swoje dzieci i nikt nie ma prawa im z tego powodu dzieci odbierać. Oczywiscie gdyby konserwatyści tego nie popierali, wtedy ja byłbym zmuszony to popierać. Toż to oczywista oczywistość. 2Jacks zachowujesz się jakbyś nie wiedział co to znaczy mieć jasne i twarde poglądy, zatem podpowiadam: kiedy kilka razy dziennie mówisz jak nienawidzisz socjalizmu i bandy czworga to głosujesz na miłośnika gierka i ludowej polityki socjalnej, kiedy mówisz o wolności i przeszkadza ci gdy ktoś mówi co masz robić i chce decydować za ciebie to popierasz narzucenie i respektowanie kodeksu nakazów i zakazów w oparciu o mitologię i zabobony ludowe. To właśnie są żelazne poglądy. A taki chwiejny lewak jak ja oczywiście warunkuje swoje poglądy od tego co lubią ci których ja nie lubię.

  6. #1916
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Zaginione pieniądze polskich kierowców - Wiadomości (ceny, sprzedaż) - Motoryzacja w INTERIA.PL - auta, motocykle, samochody osobowe, auto moto. Wybierz najlepszy samochód lub motocykl

    I to jest jeden z wielu powodów, dla którego jestem przeciwny tym partiom, które rządziły w ostatnich latach (zresztą nie tylko ja).

  7. #1917
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ceny paliw każdego irytują. Ale tylko idioci z tego powodu idą za populistycznymi hasełkami.

    Z wpływów z akcyzy paliwowej powinno powstać 7 tys. km autostrad i dróg ekspresowych - Biznes i prawo gospodarcze - Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

    Jak obliczył „DGP”, w 2010 r. wszyscy polscy kierowcy zostawili w kasie państwa około 50 mld złotych. To jedna piąta całkowitych ubiegłorocznych dochodów szacowanych na 250 mld złotych.
    Z takiego wpływu do budżetu nie zrezygnują, ani partie które rządziły przez ostatnie 20 lat, ani te które będą rządziły przez następne 20 lat. Tylko skrajnie populistyczni i nieodpowiedzialni idioci mogliby coś takiego przeforsować. Zanim zacznie się obniżać podatki, to najpierw trzeba zdecydowanie zredukować wydatki. A obawiam się, że no to miłujący socjal Polacy nie pozwolą żadnemu rządowi jeszcze przez pare ładnych lat.

  8. #1918
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Napisać coś złego na rzad to od razu weeskacz sie odezwie. To już mniej wiecej taka sama reakcja jak uderzyć piłką o ścianę i piłka sie odbija... ale do rzeczy.

    Po pierwsze to nie jest tak, że jak obniżymy podatek np o 20% to odrazu o 20% spadną przychody. Część ludzi zacznie wiecej jeździć (przede wszystkim w sytuacjach, gdzie mogli jeździć ale szkoda im było kasy na paliwo) i wpływy MOŻE spadną ale napewno mniej niż o 20%.

    Ale pomińmy to.

    Jeśli już płacimy takie duże podatki w paliwie (w innych krajach często też) to mogliby chociaż z tych pieniędzy budować dobre trwalsze drogi, więcej autostrad, częściej remontować, żeby nie było tyle dziur albo mocno połatanych odcinków itp. Niestety tak się nie dzieje stąd ja + wiele osób (co widać choćby w komentarzach pod tym artykułem) jest wkurwionych.

    No ale jest weeskacz, który takich jak ja oświecił, że jesteśmy populistami, mamy nierealne rządania itp itd bo przecież na to trzeba by dodatkowych pieniędzy.

    Byłbym nawet może skłonny w to uwierzyć, ale:
    - wystarczy pojeździć po innych krajach i okazuje sie że drogi mają lepszą nawierzchnię, jest wiecej autostrad
    - wystarczą nawet mapy.google.pl (widać ile każdy kraj ma autostrad) + wikipedia (dane dotyczące powierzchni i ludności krajów), żeby stwierdzić że w innych krajach tych autostrad w porównaniu do powierzchni kraju czy liczby ludnosci jest wiecej.
    To może te kraje zrezygnowały z socjalu? Nie - tam socjal jest tak samo lub lepiej rozwinięty niż w Polsce.

    Zatem coś jest nie tak. Może jednak ci niby populiści mają rację.

    PS
    Socjal sie opłaca. Tak - to nie przypadek że najbardziej rozwinięte i bogate europejskie kraje mają bardzo rozwinięty socjal. Zastanów sie weeskacz co się dzieje z pieniędzmi wydanymi na socjal oraz jakie wydatki musiałoby państwo ponieść rezygnując z socjalu i może wpadniesz na to, dlaczego socjal sie opłaca.

  9. #1919
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta

    PS
    Socjal sie opłaca. Tak - to nie przypadek że najbardziej rozwinięte i bogate europejskie kraje mają bardzo rozwinięty socjal. Zastanów sie weeskacz co się dzieje z pieniędzmi wydanymi na socjal oraz jakie wydatki musiałoby państwo ponieść rezygnując z socjalu i może wpadniesz na to, dlaczego socjal sie opłaca.
    enlighten me

  10. #1920
    polska mowa trudną być i nie zawsze zrozumiałą

    brawo AdamBB