Strona 184 z 253 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 2529
  1. #1831
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Daruj już sobie tą wybiórczą, bo nudna ta twoja indoktrynacja się robi.
    Oj widzę, że zakłuło w oczka obrońcę "liberalnych wartości" spod znaku GW i PO

  2. #1832
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    IMO to jest całkiem zabawne ponieważ ja, co dla wielu może być szokiem, rzeczywiście nie czytam GW. Nie oglądam też TVN i TVN24.
    Nie kłam, musisz mieć stały kontakt z lewackimi mediami. Inaczej kto by Ci to całe lewactwo anty prawdziwo-polskie do łba nawbijał?

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Oj widzę, że zakłuło w oczka obrońcę "liberalnych wartości" spod znaku GW i PO
    Oj, Godek, Godek..znajdź sobie jakiś marsz dla równych sobie intelektualistów patriotów. Ile razy można Tobie mówić byś nie mierzył wszystkich swoją miarą. Naprawdę nie wszyscy potrzebują mieć przez kogoś wtłoczone myśli by wyrobić sobie zdanie na różne tematy. Te tragikomiczne człekokształty na zdjęciach powyżej to debile pierwszej wody i tylko równy im debil tego nie dostrzega. Patrząc na nich można uwierzyć w reinkarnacje, bo te ze wszech miar rozwinięte dusze muszą debiutować w ciele człowieka.

  3. #1833
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Naprawdę nie wszyscy potrzebują mieć przez kogoś wtłoczone myśli by wyrobić sobie zdanie na różne tematy.
    Nie napisałem, że masz przez nich myśli wtłoczone tylko, że jesteś ich etatowym obrońcą na tym forum. Rozumiem, że to wstyd ale mi też nie do końca pasuje obrona np. kościoła w internecie.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Te tragikomiczne człekokształty na zdjęciach powyżej to debile pierwszej wody i tylko równy im debil tego nie dostrzega.
    Ależ oczywiście tylko jaki był temat dyskusji?

  4. #1834
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Nie napisałem, że masz przez nich myśli wtłoczone tylko, że jesteś ich etatowym obrońcą na tym forum. Rozumiem, że to wstyd ale mi też nie do końca pasuje obrona np. kościoła w internecie.
    Jakich "ich"? Kim są oni? Lewakami, żydami, masonami, zdrajcami, układami, sbkami?
    Godek dla Ciebie każdy kto nie jest wyznawcą(tak wyznawcą) twojej ideologii należy do "nich".
    Jasne, że czasem kusi by ponabijać się z Ciebie i innych przedstawicieli nadmuchanego patriotyzmu, którzy prowadzą święte ideologiczne krucjaty. Ale ile można? I co to za zabawa skoro sami nastawiacie się na widelec.
    Godek, ileż to już było przeróżnych dyskusji w tym wątku. I każda kończyła się tym samym - każdy kto nie jest z Tobą, należy do "nich" i oczywistą oczywistością jest, że nie ma racji. Bo przecież nawet nie jest prawdziwym Polakiem.

    Z "wybiórczą" mam równie częsty kontakt jak z "wolską" czy innymi salonami - czyli prawie żaden. Właśnie dlatego, że czytanie takiego ideologicznego bełkotu jaki stamtąd lub z twoich postów płynie to rozrywka która bardzo szybko się nudzi. Głównie z uwagi na płyciznę autorów i ich niezwykle ograniczone i niedoświetlone "horyzonty".



    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Ależ oczywiście tylko jaki był temat dyskusji?
    Dobrze chociaż, że zgadzasz się, że człekokształty na tych zdjęciach to są debile. Jeśli jednak nie dostrzegasz w nich faszystów, a patriotów to chyba wszyscy muszą mieć rzymskie pochodzenie. A skoro tak, to będąc konsekwentnym w swojej ideologiczno-patriotycznej postawie, powinieneś domagać się ich natychmiastowej deportacji z Polski.

    ps. A do tej obrony kościoła to kto lub co Cię zmusza? Słuszna ideologia? Ja jedyne czego raz po raz bronię to zdrowego rozsądku, a jeśli dla Ciebie jest to obrona żydów czy lewaków to prawdopodobnie wynika to z faktu, że zdrowy rozsądek nie jest powszechny wśród "prawdziwych Polaków".
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 30-04-2011 o 22:59

  5. #1835
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A tak a propos kościoła i jego beznadziejnej obrony to Godek, czy z okazji beatyfikacji opukałeś już czołem plac św. Piotra?

  6. #1836
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jakich "ich"? Kim są oni? Lewakami, żydami, masonami, zdrajcami, układami, sbkami?
    LOL? Pisałem o PO i GW. Zarzucasz innym problem z czytaniem ze zrozumieniem, a tu widzę że sam się możesz do nich czasem zaliczyć. ("nich" w sensie, że tych co mają problem z czytaniem ze zrozumieniem ) Ogólnie w swojej krytyce przeważnie skupiam się na obecnie rządzących, szczególnie tak zakłamanych jacy nam się przytrafili. Staram się nie walić ogólnikami o żydach, masonach czy faszystach chociaż czasem się wymsknie jakiś lewak. Ty za to jak widze uwielbiasz tego typu pisanie o "prawdziwych polakach" czy "wolakach", określając tak ludzi nie zgadzających się ze "słońcem Peru" i chyba przy każdej okazji, kiedy na forum pojawi się krytyka rządu wyskakujesz z jakimś tematem zastepczym, ewentualnie zwaleniem winy na kaczora.

    Cytat Zamieszczone przez jdx
    A tak a propos kościoła i jego beznadziejnej obrony to Godek, czy z okazji beatyfikacji opukałeś już czołem plac św. Piotra?
    A co, nie było co w tv oglądać?

  7. #1837
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    LOL? Pisałem o PO i GW. Zarzucasz innym problem z czytaniem ze zrozumieniem, a tu widzę że sam się możesz do nich czasem zaliczyć. ("nich" w sensie, że tych co mają problem z czytaniem ze zrozumieniem ) Ogólnie w swojej krytyce przeważnie skupiam się na obecnie rządzących, szczególnie tak zakłamanych jacy nam się przytrafili. Staram się nie walić ogólnikami o żydach, masonach czy faszystach chociaż czasem się wymsknie jakiś lewak. Ty za to jak widze uwielbiasz tego typu pisanie o "prawdziwych polakach" czy "wolakach", określając tak ludzi nie zgadzających się ze "słońcem Peru" i chyba przy każdej okazji, kiedy na forum pojawi się krytyka rządu wyskakujesz z jakimś tematem zastepczym, ewentualnie zwaleniem winy na kaczora.
    Na Zeusa.. Godek, Ty naprawdę niczego nie rozumiesz..

    Tutaj masz przykład jak bronię "słońce Peru":
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No przegina, przegina...bo Tusk ma w dupie reformy i dba jedynie o to by wygrać wybory. A wie, że reformy= kasowanie "darmowego" i przywilejów=wyborcza porażka. Ponieważ tych rozumiejących potrzebę reform i likwidacji przywilejów rożnych świętych krów poprzedniej epoki, jest mniej niż tych co "im się kurwa należy".

    Obecną polityczną rzeczywistość w Polsce można tak skwitować:

    Tusk - ma w dupie reformy i chce tylko doczołgać się na czele do wyborów
    Kaczyński - ma w dupie Polskę i chce tylko dowalić Tuskowi i PO
    Napieralski - ma w dupie pozostałą dwójkę, bo wpatruje się w słupki i już liczy ile ministerstw może obsadzić SLD po wyborach

    a reszta to jak zwykle nic nie znaczący statyści
    A tutaj co sądzę m.in. o GW:
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Z "wybiórczą" mam równie częsty kontakt jak z "wolską" czy innymi salonami - czyli prawie żaden. Właśnie dlatego, że czytanie takiego ideologicznego bełkotu jaki stamtąd lub z twoich postów płynie to rozrywka która bardzo szybko się nudzi. Głównie z uwagi na płyciznę autorów i ich niezwykle ograniczone i niedoświetlone "horyzonty".
    Kiedy ja piszę o "prawdziwych Polakach" czy "wolnościowcach", celowo w cudzysłowie, to nabijam się z tych, którzy sami się tak klasyfikują, a nie ja ich tak klasyfikuje. Jak można tego nie dostrzegać kiedy ja bez ogródek śmieję się z tego w swoich postach?

    Jednak kiedy Ty, Zbig czy inny przeszkolony w jedynie słusznej ideologii "świadek Jehowy" piszecie o lewakach, masonach czy POlszewikach to nie jest to komedia - a przynajmniej nie dla was, bo dla czytających wasze posty to owszem Wy jesteście śmiertelnie poważni, bo wy tak naprawdę myślicie. Jesteście przeładowani ideologią, spiskowymi teoriami i żyjecie w przekonaniu, że jesteście ostatnią nadzieją białych..wróć.. Polaków

    Nie mów mi, że popieram coś tylko dlatego, że w przeciwieństwie do Ciebie rozumiem to. Nie popieram działań Tuska, a raczej jego braku działań. Rozumiem je, rozumiem jego kalkulację. Ale między rozumieniem a poparciem jest spory dystans, a dalej między obroną to już jest przepaść.

    A jeśli chcesz doszukać się, gdzieś w tym wątku przykładów ślepej ideologii i jej wiernej obrony to cofnij się nieco w tym wątku i przeczytaj artykuł samego JKM w którym broni...pedofila. Posty pod tym artykułem (w tym także Twoje) również są znakomitym przykładem działań zaślepionych ideologią "etatowych obrońców na forum".
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 02-05-2011 o 01:00

  8. #1838
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Nie popieram działań Tuska, a raczej jego braku działań. Rozumiem je, rozumiem jego kalkulację.
    Każdy choć trochę rozgarnięty człowiek ją rozumie. Ale niektórzy mimo to szukają jakiejś alternatywy, zamiast rozłożyć ręce, powiedzieć "i tak wygrają" i dalej głosować na PO.

  9. #1839
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Każdy choć trochę rozgarnięty człowiek ją rozumie. Ale niektórzy mimo to szukają jakiejś alternatywy, zamiast rozłożyć ręce, powiedzieć "i tak wygrają" i dalej głosować na PO.
    Ja od lat czekam na alternatywę. Ale w Polsce liberał nie ma na kogo głosować. Bo niby na kogo, na JKM?
    JKM to taki typ który do jednej mądrej wypowiedzi MUSI dorzucić dwa idiotyzmy. Ten typ tak już ma..poukładane. A przez to by go popierać nie wystarczy zgadzać się z jego mądrościami, ale trzeba też popierać jego idiotyzmy co najmniej w takim stopniu by przechyliły one szale poparcia na jego korzyść. I w istocie takie też osoby popierają JKM - po części liberalne, a po części..użyję dyplomatycznie słowa radykalne. Nawet najwybitniejszy naukowiec nie będzie zarządzał elektrownią atomową, jeśli otwarcie i publicznie mówi, że nie tylko wierzy w krasnoludki, ale wie jakie one są i czego od nas chcą.

    JKM nigdy nie będzie carem. Może w alternatywnej rzeczywistości XVIII-wiecznej Polski, ale nie we współczesnej Polsce. I każdy jego zwolennik musi to sobie uświadomić zanim z frustracji całkowicie "zbiganchuje".

    Fakty są takie, że prawdziwy wolnościowiec w Polsce nie ma na kogo głosować. Radykalny, nacjonalistyczny czy moherkowy tak, ale nie ten prawdziwy wolnościowiec. A olać wybory to jak pozwolić frustratom i nierozgarniętym rewolucjonistom decydować o tym w jakim kraju będą dorastały nasze dzieci czy wnuki. Poza tym w Polsce prawdziwych liberałów jest ledwie kilka procent i nic oni nie zmienią, bo są to z reguły ludzie inteligentni, a nie jaskiniowcy, którzy będą chodzić z pochodniami po mieście i organizować przewrót.

  10. #1840
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Poza tym w Polsce prawdziwych liberałów jest ledwie kilka procent
    No niestety... Co ciekawie, w Krainie Wolności Partia Libertariańska również nie cieszy się dużym poparciem...