Strona 173 z 253 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 2529
  1. #1721
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Oj zlecieli się bracia demokraci Dobrze już nie będę obrażał waszego ukochanego ustroju, przecież wybór "mniejszego zła" to najlepszy wynalazek ludzkości.

    I to by oddać hołd bolszewikowi zasiadającemu w rosyjskiej dumie. Taki kolaborant jest bohaterem narodowym "prawdziwych patriotów".
    Twoja wiedza historyczna jest tak żenująca, że aż żal wdawać się w polemikę. Zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie nabyłeś jej czytając takie książki:

    Witajcie! - Pokazywarka.pl

    tak jakby dyktatorzy nie lubili sie tytulowac roznej masci tytulami, rowniez krolewskimi.
    Tytułować mogą się jak chcą, tusk też może sam siebie nazwać mężem stanu tylko co z tego wynika?

  2. #1722
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Btw możesz sobie lubić demokrację wszak to ustrój, w którym co cztery lata idioci mogą sobie wybrać jeszcze większych idiotów, żeby ci drudzy mogli im uprzykrzać życie. Good for you.
    Lepiej żeby idiota uprzykrzał życie idiotom dożywotnio, aż trafi się w końcu w którymś pokoleniu jakiś bezdzietny?

  3. #1723
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Godek, a jak oceniasz tego kandydata na naszego monarchę?

  4. #1724
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Przed chwilą odwiedziłem sobie stronę pierwszego "prawdziwego Polaka". Sprawdzałem czy nie szykuje się jakiś marsz w obronie Kadafiego Nic na ten temat nie ma, ale znalazłem - cytuję autora - "zapis z występu w Legnicy. Dość przekonywującego, jak sądzę."
    Dziś chatu, oczywiście, nie ma - ale tu: - Janusz Korwin Mikke - blog oficjalny - Onet.pl Blog

    No faktycznie jest przekonywujący
    nagranie od 3:10
    dosłownie cytuję

    To co Wam mówi UE to są wartości antyeuropejskie. Wartości robaka, który ma się słuchać, ma robić to co mu się każe. To widać na każdym kroku. Są wlewane absurdalne zakazy czy nakazy, tylko po to żeby w ludziach budzić posłuch. Żeby się nauczyli, że ich Pan dba o ich dobro, a więc mają być posłuszni. Tylko cywilizacja niewolników, a każdy jest niewolnikiem tej cywilizacji, nie nadaje się do podbijania świata. Jeżeli mamy społeczeństwo niewolników to znaczy, że ono czeka na swojego Pana
    - słowa te wypowiedział oddany KATOLIK

  5. #1725
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Adam Małysz odpowiada J. Kaczyńskiemu - Wiadomości w Onet.pl

    Adam Małysz - kolejny Wielki Polak, który trafił na czarną listę "prawdziwych polaków" tylko za to, że mówi oczywistą oczywistość

    Chyba niebawem mianem prawdziwego Polaka i bohatera narodowego będzie można nazywać tylko Kaczyńskiego i .. Gierka

    No i jak tu się nie śmiać z głupoty "prawdziwych polaków"

    Bieda, bieda, bieda...nic dziwnego, że Jaruś chce wprowadzenia dodatku drożyźnianego

  6. #1726
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Godek, a jak oceniasz tego kandydata na naszego monarchę?
    Jest niezły tylko musiałby wyznaczyć sobie żywego namiestnika

  7. #1727
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Jest niezły tylko musiałby wyznaczyć sobie żywego namiestnika
    Jak to..no przecież jest i to taki od małego szkolony na wielkiego przywódcę.




    Może to nie prawdziwy Polak, ale przecież woli Boga się nie można nie podporządkować. A to przecież przywódca z nadania Boga i jego żywy namiestnik na Ziemi.

  8. #1728
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Ty się lepiej zajmij jaruzelem, którego Twój wódz pragnie wybielić zapraszając w miejsca, do których wstępu mieć nie powinien.

    Btw wklej to zdjęcie po lewej w całości bez uciętej drugiej ręki. Nie zachowuj się jak wyborcza, chyba że chcesz mieć łatkę kłamcy i naginacza faktów.

  9. #1729
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Ty się lepiej zajmij jaruzelem, którego Twój wódz pragnie wybielić zapraszając w miejsca, do których wstępu mieć nie powinien.
    Nie mam żadnych wodzów - jestem za lewacką dupokracją zapomniałeś? Ja nie uznaję nie tylko wodzów, guru, ale także żadnych autorytetów czy jakiejkolwiek formy świętych krów. A sam jaruzel to taki kaczo-korwin innej epoki i gdyby ci dwaj pożal się boże wodzowie byli na miejscu jaruzela to cała Polska by zapłonęła i to na bardzo długo, bo ci wodzowie broniliby się mocniej, dłużej i brutalniej niż Kadafi, a co tam jaruzel, który wystraszył się styropianu i oddał tron. W dodatku za to, że pokojowo się dogadali styropiany z czerwonymi to są zdrajcami w oczach "prawdziwych polaków" - bo przecież to trzeba było krwią władzę zdobyć, mordować i ginąć trzeba było, a po przejęciu władzy wszystkich czerwonych pod mur ustawić.

    Ja nie uznaję autorytetów i każdego jestem skłonny krytykować i wykazywać jego błędy, ale w przeciwieństwie do "prawdziwych polaków" nie walczę z autorytetami, nie niszczę ich i nie pomawiam jak Kłamczyński czy inne "autorytery" z monopolem na prawdę i polskość.

    Wajda to lewak i zdrajca, a wybitnym filmowcem jest Kurski ze swoją "Nocną zmianą", które to dzieło każdy "prawdziwy polak" obowiązkowo ogląda od pampersa po grób. Bo doktrynacja i "właściwa" ideologia dla "prawdziwego polaka" są równie ważne co niemal dziedziczone kompleksy, lęki i fobie.

    Zresztą po co się rozpisuje, co reprezentuje sobą statystyczny "prawdziwy polak" to każdy falsyfikat i lewak przecież widzi i słyszy. A postawę patriotyczną, mentalność i zdolności poznawcze "prawdziwego polaka" dobrze ilustruje ten obrazek

    1300922848_by_Lamuswrc_500.jpg



    ps. Wyborczej nie czytam, ale znam i wiem, że do poziomu Gazety Wolskiej to jeszcze przez długie lata się nie dokopie. Co do zdjęcia to nie ja je robiłem, ale wiem, że to podczas mszy józek zamawiał nieco więcej mszalnego, chyba 5 kielichów

    ps2. I na zeusa trochę dystansu, dlaczego każdy obrońca doktryny i rycerz królestwa wolsko-mikkowskiego tak smutnie świat postrzega.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 24-03-2011 o 10:43

  10. #1730
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Wprost 24 - Tusk: mwimy nie wulgarnej spekulacji. arty si skoczyy

    Spekulantom (kułakom i parówkowym skrytożercom) mówimy NIE!!!

    Czas podpowiedzieć coś Panu Premierowi, ponieważ istnieje rowiązanie tego palącego problemu.

    Inspekcja Robotniczo-Chłopska strikes back.