Strona 147 z 253 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,470 z 2529
  1. #1461
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    koncerny i wszystko musi byc kontrolowane poniewaz ludzie(nie wszyscy) z natury sa nie lojalni, przekupni itd.
    No to skoro ludzie są tacy, to powstaje pytanie: Przez kogo mają te koncerny być kontrolowane? Przez kosmitów?

  2. #1462
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No to skoro ludzie są tacy, to powstaje pytanie: Przez kogo mają te koncerny być kontrolowane? Przez kosmitów?
    Przez uciopodobnych sozialdemokratuf. Zostawmy ich, niech budują "przyszłość" muzułmańskich Niemiec ze swoimi jazke"idealnymi" poglądami. My jeszcze możemy się temu przeciwstawić.

    Zobacz: Rząd chce naszego dobra... - Wykop.pl

  3. #1463
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Widzę, że zrobiła się dzisiaj ciekawa dyskusja. W poniedziałek pewnie dorzucę swoje 3 grosze, a teraz jedynie tyle.
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No to skoro ludzie są tacy, to powstaje pytanie: Przez kogo mają te koncerny być kontrolowane? Przez kosmitów?
    Heh..Trias, dobre, ale musisz być świadom tego jak płytka to jest zagrywka. W podatkach nigdy nie wytępi się wałków, ale czy gdyby skarbówki nie było i nikt nie przeprowadzałby kontroli to podatnicy oszukiwaliby mniej?

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Przez uciopodobnych sozialdemokratuf. Zostawmy ich, niech budują "przyszłość" muzułmańskich Niemiec ze swoimi jazke"idealnymi" poglądami. My jeszcze możemy się temu przeciwstawić.
    Za to, że Ucio mówi, iż pewne regulacje są koniecznością nazywasz go "sozialdemokratuf", tak sprytnie by nie wklepać lewaka, choć palce pewnie Cię świerzbiły Jednak w jaki sposób chcesz zabezpieczyć się przed "przyszłością" muzułmańskiej Polski? Czyżby koniecznymi i niezbędnymi regulacjami?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 08-01-2011 o 23:02

  4. #1464
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jednak w jaki sposób chcesz zabezpieczyć się przed "przyszłością" muzułmańskiej Polski? Czyżby koniecznymi i niezbędnymi regulacjami?
    Nie są potrzebne żadne regulacje, Polska jest po prostu zbyt biedna żeby zapewnić zarazie socjal taki jak niemcy, Szwecja czy Francja.

  5. #1465
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Nie są potrzebne żadne regulacje, Polska jest po prostu zbyt biedna żeby zapewnić zarazie socjal taki jak niemcy, Szwecja czy Francja.
    Zatem by zabezpieczyć Polskę przed islamizacją nie będzie potrzeby tworzyć żadnych regulacji, które naruszałyby wolność jednostek lecz należy utrzymywać Polskę w biedzie. Błyskotliwe! Muszę przyznać, że twoja dalekowzroczność i logiczne, trzeźwe spojrzenie, zaskakują mnie coraz bardziej z każdym twoim kolejnym postem.

  6. #1466
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Jesli Twoj ksiadz sie przylaczy i tez bedzie go uzywal to moj tekst takze jego bedzie dotyczyl.
    OK, widocznie księża, którzy niby reprezentują "myśl bożą" się mylą odnośnie Boga, to powiedz o ty jedyny oświecony, co wie i może ten Bóg - objawił ci się, i powiedział że "mogę dużo, ale nie wszystko, jak te klechy gadają, wiem dużo, ale też nie wszystko jak te klechy gadają, tobie przekażę prawdę najprawdziwszą"... No więc nowy proroku, oświeć mnie - raczej mnie nie przekonasz do istnienia Boga, ale z czystej ciekawości wysłucham - co może i wie ten cały Bóg? BTW. gdybym miał tą twoją wiedzę, to bym nie marnował się na jakimś podrzędnym forum, a robił karierę w Watykanie...

  7. #1467
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    OK, widocznie księża, którzy niby reprezentują "myśl bożą" się mylą odnośnie Boga, to powiedz o ty jedyny oświecony, co wie i może ten Bóg - objawił ci się, i powiedział że "mogę dużo, ale nie wszystko, jak te klechy gadają, wiem dużo, ale też nie wszystko jak te klechy gadają, tobie przekażę prawdę najprawdziwszą"... No więc nowy proroku, oświeć mnie - raczej mnie nie przekonasz do istnienia Boga, ale z czystej ciekawości wysłucham - co może i wie ten cały Bóg? BTW. gdybym miał tą twoją wiedzę, to bym nie marnował się na jakimś podrzędnym forum, a robił karierę w Watykanie...
    Nie wiem nic na temat boga.

    Ale wiem, ze pisanie o tym ze bog istnieje/nie istnieje bo jest/nie jest blalabla jest glupie.

    I Twoja "blyskotliwa" ironia tego nie zmieni.
    Ostatnio edytowane przez CGJung0 ; 09-01-2011 o 08:20

  8. #1468
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Nie wiem nic na temat boga.

    Ale wiem, ze pisanie o tym ze bog istnieje/nie istnieje bo jest/nie jest blalabla jest glupie
    Bawi mnie kiedy wierny przyznaje, że biblia jest głupia.


    a tak z zupełnie innej beczki - w 100% socjal free państwie, nie ma ani złotówki z państwowej kasy na leczenie chorych dzieci i jedynym sposobem na pomoc takim jest dobrowolne wsparcie dla potrzebujących

    dlatego zachęcam wszystkich wolnościowców do sypnięcia grosza na WOŚP

  9. #1469
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Zatem by zabezpieczyć Polskę przed islamizacją nie będzie potrzeby tworzyć żadnych regulacji, które naruszałyby wolność jednostek lecz należy utrzymywać Polskę w biedzie. Błyskotliwe! Muszę przyznać, że twoja dalekowzroczność i logiczne, trzeźwe spojrzenie, zaskakują mnie coraz bardziej z każdym twoim kolejnym postem.
    Ja po prostu stwierdziłem fakt, a ty sobie dodałeś całą resztę...typowe dla trolla.

  10. #1470
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Nie wiem nic na temat boga.

    Ale wiem, ze pisanie o tym ze bog istnieje/nie istnieje bo jest/nie jest blalabla jest glupie.

    I Twoja "blyskotliwa" ironia tego nie zmieni.
    CGJung0, a jeśli zacznę rozpowiadać że światem rządzą smerfy w koalicji ze smokami, tylko się dobrze ukrywają, to każdemu kto mnie będzie chciał odesłać do czubków to samo odpowiesz, że nie da się udowodnić że nie mam racji, i że dyskusja o tym nie ma sensu?