Strona 143 z 253 PierwszyPierwszy ... 4393133141142143144145153193243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 2529
  1. #1421
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    A rzad jest denny jak kazdy inny, tylko ludzie jacys ciekawsi. A i w ogole nie mam pojecia skad sie biora oczekiwania o braku beznadziejnosci w polityce. Dla mnie dennosc w tych strefach jest calkiem naturalna
    Dokładnie, zresztą pisałem już, że nikt rozgarnięty i fachowy do polityki się nie będzie pchał bo to jest EV-

    To nie są oczekiwania tylko wiara. Oni wierzą, że wystarczy Mr.X i jego pomysły, a wszystko będzie cud, miód i chipsy do tego. Tylko, że jak mają wskazać skrawek ziemi na tej planecie, gdzie to funkcjonuje to tego nie potrafią. Ale wierzą, że Mr.X jest lekiem na całe zło, a tym całym złem i wyłącznie złem jest wszystko poza Mr.X.

    To jest choroba, której żaden NFZ na świecie nie leczy. Bo i po co? Takich ludzi się nie da przecież wyleczyć.

  2. #1422
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Krótko bo nie ma sensu tego wałkować z kimś kto zadaje takie durne pytanie.
    A miałeś sie zmienić w nowym roku, a tu co , znowu jad się sączy.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ja wierzę w życie. Żona, dzieci, otaczający nas świat, sztuka - to jest prawdziwa żywa metafizyka. Natomiast zabobony i obrzędy wykonywane przez bezrefleksyjne, zautomatyzowane i zaprogramowane roboty nie są ani metafizyką ani nie ma w nich życia.
    Nie wątpie, że wierzysz w rodzine, widze musze sprecyzować pytanie. Czy wierzysz w życie po śmierci? Co się dzieje z duszą, naszą świadomością, energią? Jak Ty to widzisz, jako ateista?

  3. #1423
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Halabala wybacz, ale skoro ktoś zadaje tak naiwne pytania w tym wieku to tak jakby dopiero z dowodem osobistym mózg odbierał. Przecież takie pytania zadają małe dzieci.

    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Czy wierzysz w życie po śmierci? Co się dzieje z duszą, naszą świadomością, energią? Jak Ty to widzisz, jako ateista?
    Jaką duszą? IMO po śmierci będziesz równie świadomy co przed urodzeniem i trafisz w to samo "miejsce". Pamiętasz je prawda? Może prościej - jak się ma Twoja świadomość we śnie? Jeśli liczysz na życie po śmierci to ok, ale nie zapomnij postawić też czegoś na to życie które masz na 100%

  4. #1424
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Halabala wybacz
    wybaczam

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Może prościej - jak się ma Twoja świadomość we śnie?
    We śnie jest podświadomość.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    po śmierci będziesz równie świadomy co przed urodzeniem i trafisz w to samo "miejsce". Pamiętasz je prawda?
    Dla Ciebie wszystko jest takie proste, a tak wcale nie musi być. Nie miałeś kiedyś myśli, że nie wszystko da się zbadać i udowodnić bo jesteśmy ograniczeni w swoich wymiarach i postrzeganiu wszechświata? Moim zdaniem tak samo prawdopodobne jest, że wpadasz w pułapkę "racjonalnego" myslenia, jak to, że jest wręcz na odwrót

  5. #1425
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Polacy ocenili premiera Tuska - Wiadomości w Onet.pl

    Oto jak ja widzę te grupy.

    4 % - nie ma zdania -> warzywa
    16% - bardzo źle -> to nie ich premier więc bardzo źle
    17% - źle -> im jest zawsze źle
    42% - za średniego -> ani ich nie kręci, ani nie wkurwia
    19% - za dobrego -> im jest zawsze dobrze
    2% - za bardzo dobrego -> fanatycy, warzywa ukierunkowane





    @halabala
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    We śnie jest podświadomość.
    To nie czasem za bardzo naukowe pojęcie w wierze?

    Ty wolisz wierzyć, ja wolę myśleć - zostańmy przy tym bo dalsze przeciąganie tematu do niczego nie prowadzi.
    peace
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 06-01-2011 o 19:39

  6. #1426
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    Jaką duszą? I
    Jesteśmy duszą, która ma ciało, a nie ciałem, które ma duszę.

  7. #1427
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Jesteśmy duszą, która ma ciało, a nie ciałem, które ma duszę.
    źródło?

  8. #1428
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Nie miałeś kiedyś myśli, że nie wszystko da się zbadać i udowodnić bo jesteśmy ograniczeni w swoich wymiarach i postrzeganiu wszechświata? Moim zdaniem tak samo prawdopodobne jest, że wpadasz w pułapkę "racjonalnego" myslenia, jak to, że jest wręcz na odwrót
    i to chce naszych pieniedzy i modlitw?

    zreszta moze tak byc, ze mamy ograniczony poglad, ale ze nie jestesmy w zaden sposob sie o tym przekonac to nie uwazam za warte czyjegokolwiek czasu dywagowac na ten temat
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 06-01-2011 o 20:42

  9. #1429
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Tylko, że jak mają wskazać skrawek ziemi na tej planecie, gdzie to funkcjonuje to tego nie potrafią.
    Problem w tym, że jak ktoś wskaże takie miejsce to lepiej zmienić temat. Najlepiej na zaprogramowane frazesy typu:

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    To jest choroba, której żaden NFZ na świecie nie leczy. Bo i po co? Takich ludzi się nie da przecież wyleczyć.
    A później musimy czytać żale jakiegoś frustrata, że merytorycznej dyskusji prowadzić nie może...
    Ostatnio edytowane przez Godek ; 06-01-2011 o 23:35

  10. #1430
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Obiecałem sobie, że przynajmniej ze swojej strony podniosę poziom tego wątku.
    Coś słabo u Ciebie z dotrzymywaniem obietnic
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Nie miałeś kiedyś myśli, że nie wszystko da się zbadać i udowodnić bo jesteśmy ograniczeni w swoich wymiarach i postrzeganiu wszechświata?
    Owszem, nie wszystko (w danej chwili) da się zbadać i udowodnić (choć akurat wbrew temu, co twierdzą teiści, nieistnienie Boga da się udowodnić i to bardzo łatwo), ale to nie znaczy, że w tych kwestiach z braku lepszych wyjaśnień mamy się odwoływać do voodoo albo "Władcy pierścieni".
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 07-01-2011 o 02:35