Strona 142 z 253 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144152192242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 2529
  1. #1411
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    To ja na Ucia gdzieś głosowałem?
    Ale do tego także odniosę się. Czekam jednak na Twój komentarz do tego, że JKM jest zwolennikiem pedofilii. Gdyż po tym tekście jedyną odpowiedzią z Twojej strony był post -argumentum ad personam celem szybkiej zmiany tematu. Czyżby wstyd był zbyt wielki?

    Do "progressive party" także się odniosę, choć po zapoznaniu się z ich celami, nietrudno zgadnąć jaki będzie mój stosunek do nich. Odniosę się, ale nie dzisiaj bo..

    Dzisiaj jest bardzo ważne dla Polski święto z którego powodu gospodarka stoi. Wszyscy Polacy, a katolicy w szczególności świętują to jak rzekomo trzech arabów pojechało w odwiedziny do żyda - jedno z najważniejszych świąt dla "prawdziwego Polaka".

  2. #1412
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Czekam jednak na Twój komentarz do tego, że JKM jest zwolennikiem pedofilii
    Tak samo jak Tusk jest zwolennikeim tortur...Tylko wyjątkowo zaślepiony nienawiścią osobnik może z tamtego tekstu wywnioskować, że jego autor jest zwolennikiem pedofilii. Może dlatego nie możesz się komentarzy na ten temat doczekać.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Dzisiaj jest bardzo ważne dla Polski święto z którego powodu gospodarka stoi. Wszyscy Polacy, a katolicy w szczególności świętują to jak rzekomo trzech arabów pojechało w odwiedziny do żyda - jedno z najważniejszych świąt dla "prawdziwego Polaka".
    A to już zostało przegłosowane w sejmie złożonym głównie z Twoich idoli więc do kogo te żale?

  3. #1413
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No nie wiem. Ja kojaże taką wersje choć, to wersja jego zwolennika . Retoryka jest jednak podobna jakiej Korwin używał,tylko on odnosił sie do innych spraw.
    Mianowicide . Molestowanie seksualne 100 lat temu nie istniało. Jest to wymysł lewaków.Czyli grupy bliżej nieokreślonej. Nie ma czegoś takiego czy to nie jest piękne ?

  4. #1414
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Godek
    @1 - Tylko zaślepiony bezmyślny fanatyk może nie widzieć w tym tekście nic złego. I dlaczego na każdy temat w odpowiedzi członków waszej sekty MUSI być TUSK? Taki odgórny dogmat wiary?
    - Zobacz deszcz pada!
    - No kurwa ten pierdolony Tusk..

    @2 - Gdzie Ty widzisz tam żale? Jedynie komentarz do naszej polskiej rzeczywistości oraz mała kpina z katolików "prawdziwych Polaków" u których 6 stycznia obudza się miłość do arabów i żyda To nie ja należę do grupy która widzi świat wyłącznie w czarno-białych barwach. Grupy która albo coś ślepo kocha albo tego ślepo nienawidzi. Grupy która zaklina rzeczywistość i widzi wszędzie tylko wady.

    Jak czytam wypowiedzi Godka i jemu podobnych "myślicieli" to mam przed oczami taki obrazek -
    stoi sześciolatek i woła: "Proszę Pani!! proszę Pani, a oni VAT podnoszą!!!




    Godek i spółka - czy wy naprawdę nie jesteście w stanie dyskutować merytorycznie tylko wasze posty muszą przypominać doskoki Kargula do płotu? Ja naprawdę nie mam ochoty brać udziału w takich debilnych pyskówkach i odpisywać na posty-próżnie. Obiecałem sobie, że przynajmniej ze swojej strony podniosę poziom tego wątku. Zatem prawdopodobnie Godek jest to ostatnia moja odpowiedź na Twoje posty bo szczerze wątpię byś był w stanie napisać coś merytorycznego, a inne Twoje bazgroły będę ignorował boś Ty nie moje dziecko bym przypinał je na lodówce.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 06-01-2011 o 14:56

  5. #1415
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    To ja na Ucia gdzieś głosowałem?
    Ale do tego także odniosę się. Czekam jednak na Twój komentarz do tego, że JKM jest zwolennikiem pedofilii. Gdyż po tym tekście jedyną odpowiedzią z Twojej strony był post -argumentum ad personam celem szybkiej zmiany tematu. Czyżby wstyd był zbyt wielki?
    Geez, nie wiedzialem, ze czekasz na moj koment do tekstu JKM ktory zacytowales.
    Jak dla mnie no problem. Juz komentuje:
    1. Z tekstu nie wynika, ze JKM jest zwolennikiem pedofilii.
    2. Z tekstu wynika, ze JKM jest zwolennikiem ukrywania czrnych owiec w imie zasad. Ja sie z tym nie zgadzam.
    IMO praktycznie nigdy nie ma sensu bronic wspaniale wygladajacych z zewnatrz ale zrobaczywialych wewnatrz domow.
    3. Niemniej rozumiem JKM i rozumiem jego intencje. Nie wykluczam, ze ma racje ale sam uwazam inaczej.
    Ale na pewno nie uwazam, zeby na podstawie cytowanego tekstu mozna bylo cos powiedziec o zdrowiu psychicznym JKM.

    Wystarczy czy jeszcze cos dodac?
    Ostatnio edytowane przez CGJung0 ; 06-01-2011 o 17:41

  6. #1416
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    CGJung czyli w sumie ten tekst nie zrobił na tobie wrażenia i gdyby wybory były dzisiaj to i tak byś zagłosował na JKM, tak?

    Ale na pewno nie uwazam, zeby na podstawie cytowanego tekstu mozna bylo cos powiedziec o zdrowiu psychicznym JKM.
    To jest subiektywne i zależy od tego co kto uważa za normalne i w jakim środowisku się obraca. Dla mnie ani takie poglądy, ani wyznająca je osoba normalna nie jest.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 06-01-2011 o 18:18

  7. #1417
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    mała kpina z katolików "prawdziwych Polaków" u których 6 stycznia obudza się miłość do arabów i żyda To nie ja należę do grupy która widzi świat wyłącznie w czarno-białych barwach..
    Powiedz Mi w co wierzysz? Ciekawi Mnie w co wierzy ateista. Czy jest coś w cokolwiek wierzy, w jakąkolwiek metafizyke? Jak sobie radzisz bez wiary? Czy Twoje życie nie jest przez to pozbawione czegoś ważnego?

  8. #1418
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Godek
    @1 - Tylko zaślepiony bezmyślny fanatyk może nie widzieć w tym tekście nic złego. I dlaczego na każdy temat w odpowiedzi członków waszej sekty MUSI być TUSK? Taki odgórny dogmat wiary?
    - Zobacz deszcz pada!
    - No kurwa ten pierdolony Tusk..
    Oczywiście nigdzie nie napisałem, że nie widze w tym tekście nic złego i dlaczego na każdy temat w odpowiedzi członków waszej sekty MUSI być JKM, kościół albo Jarek?
    Ten obrazek który wkleiłeś to jest jeden wielki LOL. Rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać, broniąc obecnego rządu pogrążyłeś się już wsytarczająco.

  9. #1419
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Powiedz Mi w co wierzysz? Ciekawi Mnie w co wierzy ateista. Czy jest coś w cokolwiek wierzy, w jakąkolwiek metafizyke? Jak sobie radzisz bez wiary? Czy Twoje życie nie jest przez to pozbawione czegoś ważnego?
    W co wierzy ateista? Czy Ty wiesz co wypisujesz?

    Krótko bo nie ma sensu tego wałkować z kimś kto zadaje takie durne pytanie.
    Ja wierzę w życie. Żona, dzieci, otaczający nas świat, sztuka - to jest prawdziwa żywa metafizyka. Natomiast zabobony i obrzędy wykonywane przez bezrefleksyjne, zautomatyzowane i zaprogramowane roboty nie są ani metafizyką ani nie ma w nich życia. Baa, u większości takich robotów to nawet wiary nie ma, jest tylko wprowadzony program i zakaz myślenia. To właśnie życie wierzących jest pozbawione tego co ważne - wolności i przyjemności, zamiast tego jest przepełnione irracjonalnym strachem.

  10. #1420
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Powiedz Mi w co wierzysz? Ciekawi Mnie w co wierzy ateista. Czy jest coś w cokolwiek wierzy, w jakąkolwiek metafizyke? Jak sobie radzisz bez wiary? Czy Twoje życie nie jest przez to pozbawione czegoś ważnego?



    A rzad jest denny jak kazdy inny, tylko ludzie jacys ciekawsi. A i w ogole nie mam pojecia skad sie biora oczekiwania o braku beznadziejnosci w polityce. Dla mnie dennosc w tych strefach jest calkiem naturalna