Strona 122 z 253 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132172222 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 2529
  1. #1211
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No ja wpadłem podyskutować, ale skoro Ty mój drogi libertarianinie postanowiłeś zaprezentować swój najlepszy stand-up to nie pozostało mi nic innego jak zejść ze sceny i zasiąść w pierwszym rzędzie. Program masz tak kapitalny, że dzisiaj już z pewnoscią nie będę w stanie niczego skomentować. Baa.. nie wiem nawet czy będę w stanie się w ogóle podnieść.
    No to lepiej nie wstawaj, ja pójdę dalej

  2. #1212
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a) ze larwa jest "zaprojektowana", do tych czy innych funkcji i tylko taka jest jej funkcja w przyrodzie.

    b) ale te od invitro usmiercaja plemniki !!! (bodajze, nie interesuje mnie caly proces). To tez jest zycie (ta, kurwa, akurat)

    c) to, ze jedna definicja nie wystarczy, nie znaczy ze nie mozna myslec o pewnych wymierzalnych intelktualnie aspektach

  3. #1213
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No ja wpadłem podyskutować, ale skoro Ty mój drogi libertarianinie
    Nie drogi libertarianinie tylko drogi skrajny libertarianinie:
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Jestem skrajnym libertarianinem - chętnie podejmę się konfrontacji.

  4. #1214
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Dla wszystkich, którzy błądzą , polecam kanał: YouTube - odDymarkow's Channel

  5. #1215
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    lol, to wtedy wogole z lasu nie wyjda

  6. #1216
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    aborcja---)TAK....invitro-----)TAK...kosciol z powrotem do kosciola, gdzie jego miejsce.

    troche smutne jest to, ze ostatni rok nawet normalnemu, troche myslacemu czlowiekowi pokazal jak niszczacy jest ten pseudo-liberalizm-konserwatyzm...i jak malo teraz rzady maja wplyw( nie biorac pod uwage takich baaardzo waznych dopalaczy , gdzie rzad potrafi w ciagu kilku dni wszystko zmienic) na ksztaltowaniu " swiata"...a alkohol po kilka zloty jest nadal sprzedawany...

    whatever, dzieki niemcom, uni europejskiej polska "jakos" funkcjonuje...i chwala im za to.

    weeskacz, fajny masz nowy avatar

  7. #1217
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    [QUOTE



    Mój znajomy wyjechał już jakiś czas temu do UK urodził mu się tam syn i ..SZOK! - ten syn czuje się Polakiem! Czyli powinien być wydalony z UK?



    [/QUOTE]

    jezeli rodzice sa polakami, to dziwne by bylo gdyby on sie czul anglikiem ...imo, "polska krwia"=polak, niewazne gdzie sie urodzil, czy zyje...

  8. #1218
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez kalet Zobacz posta
    Islam jest agresywny i albo zostaniemy przejęci, albo zaczniemy z tym walczyć. Mamy 4 rozwiązania:
    - zablokować ich ekspansję i siać propagandę wśród ich dzieci, aby zablokować ich rozmnażanie.
    - wojna, w której straty naszych cywilizacji będą ogromne - Islamscy radykałowie będą zabijać cywilów.
    - zablokowanie efektu "zalania" poprzez prokreację lub niszczenie świadomości prokreacyjnej wśród Islamskich rodzin.
    - poddać się zalaniu

    Czy Ty masz inne rozwiązanie Weeskacz ? Ja innego nie widzę, być może potrzebuję nowego spojrzenia.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A może by tak najpierw zaprezentować im realny świat, no wiesz ten bez urojeń religijnych?
    W końcu oni mają znacznie ograniczony światopogląd(głównie słyszą tylko jaki to kapitalizm jest zły), a nawet u nas nie brakuje różnych guru straszących żydami, lewakami, masonami itd.
    Ogromna pensja za 20 minut obrad dla polityków - Wiadomości w Onet.pl
    No proszę jak szybko muzułmanie potrafią się uczyć kapitalizmu. Nawet państwo potrafią sprzedać za zieloną makulaturę.
    I po co od razu rozsiewać apokaliptyczne wizje, kiedy wystarczy im tylko pokazać jak to się robi w cywilizowanym świecie i szybko zapominają o religii Dlatego, że dla przywódców/guru religia nie jest celem lecz narzędziem pomagającym osiągnąć cel. Religia jest celem/życiem wyłącznie dla tych będących na samym dnie tej piramidy finansowej - czyli dla ofiar ponoszących koszty i nie mających zielonego pojęcia o tym, że są wykorzystywani. Smutne jest to, że jeszcze dzisiaj tak wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, mimo, iż już starożytni filozofowie o tym pisali.

    Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszem, a dla władców jest po prostu użyteczna.
    Seneka Młodszy
    -----------

    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    weeskacz, fajny masz nowy avatar
    lol...nie pamiętam kiedy go wstawiłem, ale na bank ponad rok temu, jak nie dwa. Waldek, gdzieś Ty był? Szukałeś w dalekich krajach jakiś euro-dajnych koników?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 03-11-2010 o 10:37

  9. #1219
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    @weeskacz.pewnego dnia wszedlem na forum i zobaczylem zmiany layout..szok trwal tak dlugo...
    rafalku, jakie dalekie kraje?
    btw, stadnina koni jest naprawde niedaleko od mojego domu , a nawet racecourt

    szkoda czasu na religie, ktora prawie nie ma zadnego wplywu...ludziom z ulicy jest coraz gorzej, a klanom pseudo-konserwatywno-liberalowe majatki rosna niesamowicie...zaplacic musi oczywiscie rafalek i asia&co

    ...oczywiscie malo kto z ulicy zna te struktury...bo kto slyszal o charles koch i koch industries( jeden z niewielu umiarkowanych, wiec o nim pisac mozna)? o tym panie media oczywiscie malo pisza i on woli cicha siedziec, ale jest on najbogatszym czlowiekiem swiata(brat istnieje tylko na papierze), a koch industries jest najwiekszym prywatnym konzernem swiata(ok.120mld$ r. w roku) wiecej niz microsoft, alcoa i american express razem...charles koch to prawdziwy "king of oil", ktory uwielbia rodzine bush(chyba to mozna zrozumiec)

    Jak koch industries " pracuje" mozna zobaczyc bardzo dobrze na przykladzie niemieckiej firmy INVISTA, ktora juz nie istnieje...koch industries jest takze najlepszym "klientem" EPA(ponad 350 zaczetych spraw od 2000 roku, a 2x niezaczetych poniewaz kompani nagle okazala dobre serce i pomoc od republikanskiego rzadu byla tak to wyglada konserwatyzm
    btw mozna charles koch nazwac wlascicielem tea party?

    w polsce nie jest lepiej.wyglada na to ze pan kulczyk kupi za ok. 5mld zl 51%(firma na luzie moze zarabiac 600mln zl rocznie...) jedynie pan kulczyk ma prawo do rozmow...ktos zrobi dobry interes...a narod polski straci 7-9 mld na takiej transakcji...btw na poczatku 2009 roku niemiecki konzern byl zainteresowany kupnem 49% za 7mld zlotych i to w czasie "kryzysu"

    kto zalatwil panu kulczykowi wize z angli do polski? (JOKE)

  10. #1220
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Bo takie coś jak konserwatywny-liberalizm nie istnieje, to twór w który po prostu wyznawcy muszą wierzyć i już
    Amerykanie to w ogóle się ugotowali. Mają do wyboru z jednej strony republikanów - czyli purytańskie moherki tylko, że jeszcze głupsze od naszych i groźniejsze bo uzbrojone po zęby(bo jankes wierzy, że dopiero z trzema automatami wycelowanymi stale w okna sąsiada jest bezpieczny i zaznaje prawdziwej wolności Albo mają demokratów - czyli połączenie społecznego liberalizmu obywatelskiego i gospodarczego socjalizmu troszczącego się o obywateli

    Najśmieszniejsi są Ci republikanie walczący o "czystość amerykańskiej rasy" - która jak powszechnie wiadomo powstała z wymieszania wszystkich ras jakie po tym świecie chodziły Oczyścicie, żaden z tych walczących adolfików nie ma pojęcia, że prawdziwi amerykanie zostali praktycznie wybici razem z tatankami bo tego w szkółce niedzielnej ich nie uczyli

    Przeciętny jankes jest także przekonany o tym, że w Iraku walczą o wolność i nie ma to żadnego związku z ropą. Przeciętny jankes jest także bardzo dumny ze swoich chłopców walczących w Iraku czyli w samym środku Afryki czy innego małego państewka w Australii - bo przeciętny jankes to z reguły nieprzeciętny geograf

    USA tonie przez to, że udało się tam osiągnąć coś co wydawało się niemożliwe - w najbogatszym państwie świata "wykształcono" umysły trzeciego świata. Przeciętny jankeski konserwatywny-liberał będzie wierzył w potęgę USA nawet kiedy Chińczycy zdecydują, iż dalsza zabawa dolarem nie ma dla nich sensu i przerobią go na makulaturę
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 03-11-2010 o 14:37