Strona 109 z 253 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 2529
  1. Nowe hasło wyborcze PO: "Ja pierdolę, nie wiem".
    Pomysłodawca - kandydat z listy Platformy Obywatelskiej, Dawid Chełmecki.
    Miłego oglądania

    YouTube - "...Ja Pierdole, Nie Wiem..." Dawid Chełmecki (PO) na żywo!

    To kolejny przedstawiciel elitarnej grupy "wykształconych, młodych z wielkich miast".
    Zaraz PO motorniczej z nadwagą, PO rzucającym gównem w tablice prezydencką, PO straszącym staruszki atrapą granatu, PO Tarasie pełnym uzbrojenia i PO byłym SBeku spod Częstochowy mordującym przeciwników swojej sekty.

  2. #1082
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Nowe hasło wyborcze PO: "Ja pierdolę, nie wiem".
    Pomysłodawca - kandydat z listy Platformy Obywatelskiej, Dawid Chełmecki.
    Miłego oglądania

    YouTube - "...Ja Pierdole, Nie Wiem..." Dawid Chełmecki (PO) na żywo!

    To kolejny przedstawiciel elitarnej grupy "wykształconych, młodych z wielkich miast".
    Zaraz PO motorniczej z nadwagą, PO rzucającym gównem w tablice prezydencką, PO straszącym staruszki atrapą granatu, PO Tarasie pełnym uzbrojenia i PO byłym SBeku spod Częstochowy mordującym przeciwników swojej sekty.
    Ładny post. Wstrząsający. Co do ostatniego zdania, to radze poczekać. Myśle że dopiero zaczną pojawiac sie informacje co do motywów tego kolesia.

  3. #1083
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Już wiem po co ten kask. Ktoś tu zbyt wiele razy główką w ściany trzaskał. Na miejscu rodziny poprosiłbym jednak personel o mocniejsze wiązanie kaftana. O ile oczywiście jest rodzina, bo podejrzewam, że taki dziadek pseudo anty-komuch, a de facto kato-faszysta bliskich osób nie ma albo ich odpycha. Bo jak to większość takich kato-faszystów na miłość nie miał nigdy czasu bo nienawiść do całego świata musiał w sobie przez całe życie rozwijać oraz stale wałczyć o to by tryumfował jego totalitaryzm pod nazwą "jedynie słusznych wartości". Słowem psychol po prostu


    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Ładny post. Wstrząsający. Co do ostatniego zdania, to radze poczekać. Myśle że dopiero zaczną pojawiac sie informacje co do motywów tego kolesia.
    Kandydat PiS na prezydenta Łodzi już wie
    http://wiadomosci.onet.pl/raporty/na...wiadomosc.html

    Zresztą to bez znaczenia bo wiadomo, że za całe zło odpowiada PO, a całe PO jest sterowane bezpośrednio przez szatana - toż to oczywista oczywistość

    A poważnie to chyba nie ma żadnego sensu odpisywać Zbigowi bo ten człowiek już dawno temu udowodnił, że rozwiódł się ze zdrowiem psychicznym i zatracił kontakt z rzeczywistością zatapiając się w swoim urojonym świecie. Ja mu współczuję bo w przeciwieństwie do kato-faszystów ja potrafię przejawiać pozytywne emocje względem innych.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 22-10-2010 o 11:09

  4. #1084
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A poważnie to chyba nie ma żadnego sensu odpisywać Zbigowi.
    No jeśli tak uważasz, to kompletnie nie rozumiem dlaczego po każdym jego wpisie wylewasz na niego kolejne gówno ze swojego burackiego ryja.

    Zrób chociaż raz to co piszesz, bo o ile Zbig Anch kompletnie nie kometuje twoich wypocin, to ty nie pominąłeś milczeniem chyba jeszcze żadnego z jego postów.

  5. #1085
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710

    pytanie: po czym poznać kato-faszystę?
    odp: po miłości do bliźniego!


    I wy się dziwicie, że ktoś się z was śmieje? Zwłaszcza, że każdego kto was krytykuje nazywacie SBkiem, zdrajcą, żydem, lewakiem? Czy wam się to podoba czy nie to moja diagnoza jest słuszna - macie porządne "kuku na muniu".

  6. #1086
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Co do ostatniego zdania, to radze poczekać. Myśle że dopiero zaczną pojawiac sie informacje co do motywów tego kolesia.
    Przecież sam zainteresowany już powiedział podczas zatrzymania jakie były jego motywy więc nie bardzo rozumiem o jakich informacjach piszesz.

  7. #1087
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja to myślę, że ten koleś to nasłany cyngiel.

  8. #1088
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    No jeśli tak uważasz, to kompletnie nie rozumiem dlaczego po każdym jego wpisie wylewasz na niego kolejne gówno ze swojego burackiego ryja.

    Zrób chociaż raz to co piszesz, bo o ile Zbig Anch kompletnie nie kometuje twoich wypocin, to ty nie pominąłeś milczeniem chyba jeszcze żadnego z jego postów.
    Dokładnie.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    I wy się dziwicie, że ktoś się z was śmieje? Zwłaszcza, że każdego kto was krytykuje nazywacie SBkiem, zdrajcą, żydem, lewakiem? Czy wam się to podoba czy nie to moja diagnoza jest słuszna - macie porządne "kuku na muniu".
    I Ty się dziwisz, że ludziom puszczają nerwy i nikomu się nie chce z Tobą dyskutować? Zwłaszcza, że każdego kto ma odmienne zdanie nazywasz bezmózgiem, psycholem, bałwanem itp. Czy Ci się to podoba czy nie to moja diagnoza jest słuszna - jeszcze jeden post na poziomie prywatnego gimnazjum humanistycznego i poleci ban.
    Oczywiście zaraz usłyszę, że na tym forum nie da się dyskutować, bo panuje cenzura, ale cóż, dresiki spod bloku też krzyczą, że policja to chuje.

  9. #1089
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No wiesz Mosznik, można bawić się w polityczną poprawność i udawać, że śmietanka spod krzyża to ludzkie w pełni władz umysłowych. Tylko po co? Po to, żeby granice absurdu były stale przesuwane jeszcze dalej? IMO pewnym sprawom i pewnym ludziom należy powiedzieć STOP! Do czego w historii doprowadziło ignorowanie czy wręcz zezwalanie na faszyzm i obłęd? Ja nie robię nic złego, co najwyżej kpię z takich nawiedzonych osób.

    Mosznik moderatorka moderatorką, ale czy po przeczytaniu postu Zbiga możesz całkiem szczerze stwierdzić, że ten koleś ma wszystkie klepki na swoim miejscu?

  10. #1090
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Dokładnie.



    I Ty się dziwisz, że ludziom puszczają nerwy i nikomu się nie chce z Tobą dyskutować? Zwłaszcza, że każdego kto ma odmienne zdanie nazywasz bezmózgiem, psycholem, bałwanem itp.
    Mosznik:

    Średnie IQ osoby definiującej się jako bardzo liberalna wynosi około 106. Badani, którzy określili swój światopogląd jako „bardzo konserwatywny”, uzyskali średni wynik 95.
    Jak twierdzi Kanazawa, osoby, które potrafią wyzbyć się takiego sposobu percepcji, charakteryzują się wyższą inteligencją. Tezę tę udowadniać ma fakt, że ci spośród badanych, którzy zadeklarowali się jako wierzący, uzyskali średni wynik na poziomie 97. Ateistom i agnostykom poszło wyraźnie lepiej. Ich średnie IQ wyniosło 103.
    Źródło: Pączkująca inteligencja - Czasopisma - Onet.pl Portal wiedzy